تجمع اعتراضی در آریزونا کنگره در چهارم جولای در حمایت از افراد حقوق

حدود 100 معترض در decked قرمز و سفید و آبی جمع آوری شده در سرپیچی از دولت مقرر با هدف جلوگیری از گسترش COVID-19 در حمایت از افراد حقوق در آریزونا کنگره در روز شنبه.

نبود یک ماسک در چشم.

به جای تظاهر کنندگان خود را جمع آوری چادر, صندلی پرچم و غذا برای روز استقلال عقب اتومبیل و متمم اول قانون اساسی در اعتراض به دولت و کنگره آمریکا چند روز پس از رژیم صهیونیستی است. mlb اعلام موظف بسته شدن منع تجمعات بیش از 50 نفر است.

“ما در اینجا چون ما نمی خواهید به قفل شده است و ما در اینجا به جشن چهارم جولای” گفت هاپ Nguyen که با حضور متمم اول قانون اساسی اعتراض و در حال اجرا است برای آریزونا سنا در قانون گذاری منطقه 22.

این یکی از چندین تظاهرات که در سراسر کشور و در ققنوس در چهارم جولای در سرپیچی از Ducey دستور که مجبور به بسته شدن میله و ورزشگاه برای دومین بار پس از COVID-19 همه گیر آغاز شد.

متمم اول قانون اساسی فعالیت های مذهبی و سیاسی گردهمایی معاف از سفارش.

درب عقب اتومبیل رویداد گرد هم آورده است چند نفر بودند که با پوشیدن کلاه و تکان دادن پرچم در حمایت از رئیس جمهور ایالات متحده, Donald J. Trump, آغاز شده در 5 p. m. چندین سخنرانی های ساخته شده توسط نامزدها در حال اجرا برای دفاتر مختلف در کشور از جمله دانیل مک کارتی که در حال اجرا است در برابر وزیر بهداشت ، مارتا McSally در جمهوریخواه اولیه در ماه اوت است.

“من اهمیتی نمی دهند چه حزب سیاسی چه نژاد شما چه عقیده شما چه پیام من این است که افراد حقوق و آزادی فردی” مک کارتی گفت: Arizona Republic. “دولت تبدیل شده است به طوری که سبب شیوع آنها در حال حاضر می خواهید ما را به پوشیدن دولت بر چهره ما است.

“اگر شما می خواهید به پوشیدن یک ماسک و یا اگر شما می خواهم برای مخفی کردن در خانه خود هر آنچه شما می خواهید برای انجام coronavirus شما بیش از خوش آمد به انجام, اما شما نمی توانید به زور ما را به انجام آن چیزهایی که” او ادامه داد.

نه شورای قانونگذاری که کنترل این زمینه در خارج از مجلس نمایندگان و سنا ساختمان ها و نه بخش از دولت که کنترل Wesley بولین پلازا مجاز هر گردهمایی در تاریخ 4 ژوئیه. مجوز مورد نیاز است برای هر گونه تظاهرات شامل مراحل و یا تقویت صدا بیش از یک سیستم آدرس عمومی.

بلندگو در عقب اتومبیل با استفاده از یک میکروفون و بلندگو قرار داده شده در پشت یک وانت در سراسر رویداد.

معترضان در عقب اتومبیل رویداد دلسرد شد از پوشیدن ماسک — تقریبا هیچ کس در اعتراض به تن یکی.

“در امریکا, ما باید آزادی انتخاب” گفت: Matt Papke که برای حضور در کنگره. “… وجود ندارد یک چشم انداز مثبت قابل توجهی از مرگ و میر در هر نقطه بنابراین من فکر نمی کنم که واقعا یک سیاستگذاری سلامت آن را به عنوان بیشتر از یک کنترل سیاست. اما مردم به انجام هر کاری که آنها می خواهند به انجام است.”

در حدود 7 p. m. بسیاری از معترضان در کنگره چپ در اوایل به عنوان W. E. افزایش پروژه, تظاهرات در حمایت از از دست رفته فورت هود سرباز Pfc. ونسا Guillen رسیده کاپیتول. آنها شعار می دادند عبارات مختلف در عقب اتومبیل معترضان به عنوان تعدادی از مسلح شرکت کنندگان ایستاده بود به ظاهر امنیت کسانی که در تلاش برای ترک.

“ما نمی خواهیم یک رویارویی” گفت: Nguyen که تفنگ قابل مشاهده بود در هیپ جلد چرمی قرار دادن. “این یک گردهمایی مسالمت آمیز. بله ما هجوم فرماندار سفارش, چرا که آن را خلاف قانون اساسی است, اما ما نمی رویم از اینجا به دنبال مشکل است.”

برخی از مردم در عقب اتومبیل در زمان این فرصت را به تعامل با کسانی که از اعتراض برای Guillen, برخی با تفنگ خود را در دست. معترضان شعار می دادند “Black Lives Matter” و “عدالت برای ونسا.” یکی در عقب اتومبیل در پاسخ به معترضان با “تمام زندگی مهم است.”

نزدیک به دو ساعت به این رویداد حضور Arizona Department of Public Safety سربازان به ظاهر باعث W. E. رو به افزایش معترضان به بازگشت به شهر و سالن tailgaters به سر به عقب به اتومبیل های خود را.

روشن نیست اگر DPS دستور داد هر دو گروه را ترک کنند و یا چرا این سازمان تصمیم به پاسخ پس از آن. یک سخنگوی وزارت بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای اطلاعات بیشتر در شب شنبه.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im