اعتراض برنامه ریزی شده برای حمایت از بازگشایی کلاس های حضوری در مدارس در طول همه گیر

اعتراض در حمایت از مدارس بازگشایی کلاس های حضوری برای سال آینده مدرسه در میان COVID-19 همه گیر است که برنامه ریزی شده برای سه شنبه شب در دولت کاپیتول.

اعتراض است به نام “AZ ما باز مدارس رالی” و سازماندهی شده بود برای خانواده ها و مربیان که می خواهند در فرد آموزش گزینه های در آریزونا مدارس. نزدیک به 1000 نفر در پاسخ به این رویداد Facebook صفحه از شنبه بعد از ظهر.

“این در مورد مراقبت از مردم آن را در مورد دادن مردم انتخاب” گفت: Laura Crandell یکی از سازمان دهندگان این رویداد.

جمع آوری و پس از رژیم صهیونیستی است. mlb دستور آریزونا وزارت بهداشت خدمات برای ایجاد یک متریک برای بازگشایی مدارس بر اساس داده های سلامت توسط Aug. 7.

هدفمند تاریخ گذشته است تاریخ شروع بسیاری از آریزونا مدارس از جمله مسا مدارس دولتی منطقه که Crandell است.

Crandell یک مادر دو و او گفت: خانواده ها و مربیان که راحت هستند که در کلاس درس این سقوط باید این گزینه در شخص و یا کلاس های آنلاین از آنجا که برخی از دانش آموزان در یادگیری بهتر زمانی که آنها در کلاس درس, او گفت:.

او اضافه کرد که او معتقد است به اندازه کافی وجود دارد ایمنی-اقدامات احتیاطی در جای خود قرار داده و در مدارس به ایمن نگه داشتن کودکان.

آریزونا گزارش بیش از 2100 جدید تایید COVID-19 موارد و 104 مرگ و میر در روز سه شنبه. بیمارستان تعداد کمی کاهش در روز دوشنبه از جمله بستری و بستری شدن در بیمارستان تعداد تخت در استفاده و اورژانس بازديد از مشکوک و تایید COVID-19 بيمار با توجه به بیمارستان داده های گزارش شده به دولت است.

اما بیمارستان هنوز تحت فشار با COVID-19 بيمار.

جمهوری قبلا گزارش شده است که تست نشده نگه داشته تا با گسترش ویروس. در سه هفته گذشته موارد توسط 58 درصد افزایش و آزمون های افزایش 42% — 12% از آزمون از هفته گذشته برگشتم مثبت است.

تظاهرات برنامه ریزی شده است از 5:30 بعد از ظهر تا 7:30 p. m. در دولت کنگره 1700 W. خیابان واشنگتن. شرکت کنندگان را تشویق به پوشیدن لباس سبز از آنجا که سبز “به معنی رفتن برای آموزش و پرورش!” با توجه به این تجمع را در Facebook صفحه.

در طول این رویداد چندین بلندگو صدای نظرات خود را در مورد بازگشایی مدرسه برنامه. سپس هر یک مدرسه منطقه را جمع آوری خواهد کرد به گرفتن عکس و بحث در مورد این منطقه را بازگشایی برنامه. Crandell گفت که او امیدوار است این منطقه خواهد شنیدن نظرات و تصمیم گیری با آنها را در ذهن داشته باشند.

تماس خبرنگار در helena.wegner@arizonarepublic.com و یا در توییتر @WegnerHelena.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im