تظاهرات در همبستگی با پورتلند’ منجر به دستگیری 3 در فلگستفف

در اعتراض به برنامه ریزی در واکنش به خشونت های اخیر در پورتلند منجر به دستگیری سه نفر در فلگستفف در روز شنبه با توجه به مقامات.

بروشور برای این رویداد به مردم توصیه می شود برای رسیدن 4 بعد از ظهر در جنوب سان فرانسیسکو خیابان و خیابان فرانکلین در اعتراض به “در همبستگی با پل” و “در همبستگی با پورتلند.”

حضور ماموران فدرال و اتهامات خشونت نسبت به معترضان در پورتلند را تحت سلطه توجه ملی در هفته های اخیر در میان نزدیک به 60 روز از تظاهرات در سراسر این کشور علیه خشونت پلیس.

حدود 75 تا 100 نفر شروع راهپیمایی از طریق southside محله در وسط خیابان به سمت تالار شهر در مرکز شهر در حدود 5 بعد از ظهر با توجه به بیانیه ای از چوب پرچم یک سخنگوی پلیس گروهبان. چارلز هرناندز. معترضان اقدام به مسدود کردن هر دو جهت از ترافیک در غرب مسیر 66.

به عنوان گروه برتر این آهنگ قطار در سان فرانسیسکو خیابان و مسیر 66 یک راننده در یک SUV متوقف شد در تقاطع و “بدبختانه” معترضان که احاطه خودرو در پاسخ, هرناندز گفت: شاهدان گزارش شده است. راننده مشخص شد که جیمز Kleinhenz, 51, چوب پرچم.

به گفته شاهدان معترضان باز Kleinhenz ماشین درب و حذف چیزهایی که از داخل از جمله تلفن همراه خود را و کلید. یکی از معترضان جزئی گفته شکست در تلفن همراه خود اسکیت بورد گفت: هرناندز.

در این مرحله Kleinhenz خارج شد وسیله نقلیه خود را با یک تفنگ دستی کشیده شده که پلیس به سرعت دستگیر. او همچنین به نظر می رسد مست که افسران شروع به تحقیق.

معترضان در عین حال پرتاب تخم مرغ و حداقل یک سنگ در وسیله نقلیه خود را با توجه به هرناندز به عنوان آنها را اشغال تقاطع حدود 15 دقیقه.

سه نفر دستگیر شدند در این حادثه. Kleinhenz بود به اتهام رانندگی در حالی که دچار اختلال میشود و با غلظت الکل خون.

Taymond Tolthe, 24, از چوب پرچم دستگیر شد به ظن سرقت, جنایی, آسیب, مانع یک شاهراه, نظم درگیری و اتهامات دیگر. او همچنین مظنون به تشدید حمله به یک افسر و مقاومت در برابر بازداشت.

جزئی بود به اتهام جرم جنایی آسیب.

تحقیقات در حال انجام هرناندز گفت.

رسیدن به خبرنگار در emily.wilder@arizonarepublic.com و یا در توییتر @vv1lder.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im