‘حفاظت از رزمندگان خود را’: آریزونا, پزشکان, پرستاران, درخواست برای ماسک

آریزونا پزشکان و پرستاران در حال انتخاب بین امنیت خانواده و بقای بیماران مبتلا به COVID-19 چون ماسک و محافظ دنده های پزشکی کارگران در تامین کوتاه مدت هستند.

آریزونا مراقبت های بهداشتی کارگران می گویند که آنها در حال تمیز کاری قفسه های فروشگاه و التماس دوستان و خانواده برای کمک های مالی. درمانگاه با توجه به بسته شدن. بیماران با شرایط دیگر در معرض خطر ابتلا به کروناویروس جدید به دلیل پروتکل های پزشکی برای جلوگیری از عفونت شده اند و سست.

راشل Basham یک ققنوس اورژانس-پرستار اتاق شده است با پوشیدن همان N95 ماسک به مدت سه روز از آنجا که او در بیمارستان است و دیگر از دادن آنها, او گفت:. و او تنها است که یکی چون شوهرش یافت و آخرین سمت چپ کادر در رنگ راهرو در خانه انبار.

Basham باید تغییر ماسک در هر ساعت یا دو. اگر چه این ماسک ها بیش از حد بزرگ است برای او بهتر از چیزی, او گفت:.

“ما در حال اجرا هستند از ابزار برای محافظت از خود,” او گفت:. “شما با قرار دادن خود در معرض خطر و خانواده خود را در خطر است. که واقعا سخت معضل اخلاقی در حال حاضر است.”

سلامت کارگران امیدوارم که از منابع ملی ذخایر که وارد در آریزونا در روز شنبه را به سهولت کمبود, اما معلوم نیست که محموله وارد خواهد شد در محلی بیمارستان ها و کلینیک و یا چه مدت آنها خواهد انجامید.

در مورد 244,000 فولاد ماسک صورت 60,900 از محافظ N95 ماسک 26,208 صورت سپر 22,200 فولاد لباسهای 102 coveralls و نزدیک به 90,000 مجموعه از دستکش در حال توزیع به شهرستان سلامت بخش به بخش به امکانات پزشکی.

‘آیا من وظیفه من به عنوان یک پرستار؟’

برخی از پزشکان و پرستاران در حال حاضر به درمان بیماران اگر آنها کافی ندارند, دنده محافظ, کارکنان در چندین بیمارستان و درمانگاه محل گفت: Arizona Republic.

Basham دوستان با یک پرستار که دارای آسم شدید و یک مادر تنها. زن از ترس او خواهد مرد اگر او می شود COVID-19 ترک پسر او مطرح شود توسط شخص دیگری Basham گفت.

“من نمی تواند با آنها را ناراحت. من کاملا آن را دریافت” Basham گفت. “اما پس از آن من مبارزه با این انتخاب. آیا من وظیفه من به عنوان یک پرستار و مراقبت از بیمار و در حال مرگ ؟ یا من می گویند: “من قصد دارم برای انتخاب خانواده من است.'”

Basham, 35, سه بچه. او گفت که او شده است چیدن اضافی پرستاری شیفت افزایش می دهد که خود را در معرض چون شوهرش است ، او اجرا می شود سیستم های صوتی برای کلیساها و حوادث آن لغو شده اند.

“من احساس می کنم واقعا خوش شانس که در آن من می توانم ساعت اضافی. من می دانم که وجود دارد برخی از خانواده ها که در آن هر دو نفر در حال کار در حال حاضر,” او گفت:. “اما آن را نیز احساس می کند مانند یک نفرین چون من خیلی بیشتر تاکید کرد.”

‘من واقعا نگران’

Graciela Khazrai, 33, یک مددکار اجتماعی در سنت جوزف بیمارستان و مرکز پزشکی در شهر فینیکس گفت: او در حال شکل گرفتن اقدامات احتیاطی برای محافظت از او 1-سال-دختر و شوهر.

به جای ملاقات با بیماران و چهره به چهره به طرح خود را تخلیه مراقبت از او در حال صحبت کردن به آنها را از طریق تلفن. زمانی که Khazrai رود خانه او بلافاصله قرار می دهد لباس او را در لباس های شسته شده و دوش گرفتن قبل از تبریک به هر کسی.

شوهر او بوده است تمیز کردن خانه اغلب, او گفت:.

“شوهر من واقعا نگران و من از نوع او اطمینان دهم که آنها به ما گفت اگر ما در نهایت قرارداد آن خواهیم پرداخت زمان خاموش کار حمایت و کسانی که مرتب کردن بر اساس چیزهایی که” Khazrai گفت. “اما من فکر نمی کنم که پوشش اگر شوهر من آن را کردم.”

‘ما چگونه محافظت همه؟’

مراکز بهداشتی و درمانی مجبور به قفل کردن منابع برای نگه داشتن بیماران از سرقت آنها Adelante, بهداشت و درمان, مدیر عامل موقت رابرت Babyar گفت.

Adelante بهداشت و درمان را نه درمانگاه در دره دیگر انجام COVID-19 آزمون به دلیل عدم وجود دنده محافظ Babyar گفت.

“شما باید برای گرفتن گرد و خاک و قرار دادن آن را کاملا یک راه به بینی و آن را تقریبا همیشه باعث می شود کسی که برای عطسه یا سرفه,” او گفت:. “چگونه ما محافظت از همه؟”

او نگران است که دندانپزشک دفاتر و دیگر امکانات پزشکی در اطراف مترو ققنوس بیرون رفتن از کسب و کار از آنجا که بسیاری از بیماران بدون COVID-19 ماندن در منزل و غیر فوری قرار ملاقات در حال لغو شد.

“ما می رویم به از دست دادن برخی از کوچکتر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در شهر و یا شهرستان ما چرا که آنها لازم نیست به اندازه کافی بیماران به پرداخت صورتحساب خود را و نگه داشتن خود را در اتاق باز؟” Babyar فکر.

‘اگر شما نمی محافظت از رزمندگان خود را…’

بدون کافی دنده محافظ کمبود کارکنان می تواند تبدیل به یک مشکل پزشکی کارگران بیمار است.

“که ممکن است در مرحله بعدی این زمینه گفت:” پارک کوهستان مرکز بهداشت مدیر جان Swagert که مسئول نظارت بر هفت سرپایی مراکز بهداشتی و درمانی و نزدیک به 1000 کارکنان در منطقه ققنوس. “ما در حال چک کردن در با کارکنان ما در آغاز هر شیفت به مطمئن شوید که آنها احساس خوب است. ما نمی خواهد تعجب زمانی که آنها شروع به در نظر گرفتن بیمار است.”

حدود 200 مراقبت های بهداشتی کارگران از کانکتیکات و نیویورک و 70 مراقبت های بهداشتی کارگران در اورگان به تازگی شدند قرنطینه برای 14 روز پس از در معرض بودن به این ویروس به گفته مقامات با عقبی پرستاران و بهداشت حرفه ای اتحادیه.

اگر تا به حال به اندازه کافی است coronavirus آزمون کارکنان ممکن است قادر به دانستن بیشتر در سرعت است که آنها را آلوده و بازگشت به کار کارگران گفت.

“اگر شما نمی محافظت از رزمندگان خود را به شما از دست دادن جنگ” گفت: آن گلدمن نیویورک و رهبر اتحادیه. “ما نیاز به تجهیزات و ما به آن نیاز دارید در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر