شخصیت درمان گزارش اعطای انگیزه جایزه

نیوآرک, کالیفرنیا., 15 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — شخصیت درمان, Inc. (نزدک:PTGX) امروز گزارش داد که در 15 آوریل سال 2020آن را صادر انگیزه جایزه به تریسی چوبیاین شرکت به تازگی استخدام معاون اجرایی رئیس جمهور از استراتژی شرکت مطابق با نظر خانم وودی اشتغال ارائه نامه. این جایزه اعطا شد تحت شخصیت درمان اصلاح و بیان انگیزه طرح که به تصویب رسید 29 مه 2018و اصلاح فوریه 18 سال 2020.

انگیزه جایزه شامل یک گزینه برای خرید 50,000 سهام از شخصیت درمان سهام عادی و دارای یک دوره ده ساله. ورزش قیمت گزینه بود $6.82که هر سهم را به قیمت بسته شدن از شخصیت درمان سهام عادی در نزدک بازار جهانی در روز 15 آوریل سال 2020. سهام منوط به گزینه جلیقه بیش از یک دوره چهار ساله با 25 درصد از سهام موضوع به گزینه vesting در اولین سالگرد خانم وودی تاریخ استخدام و مانده vesting در اقساط مساوی ماهانه بیش از سه سال پس از آن. این جایزه شده بود جبران کمیته از شرکت هیئت مدیره و اعطا شد به عنوان یک انگیزه مادی به خانم وودی برای ورود به اشتغال با شرکت مطابق با نزدک بازار حکومت 5635(c)(4).

در مورد شخصیت درمان, Inc.

شخصیت درمان مرحله بالینی شرکت biopharmaceutical که با بهره گیری از یک فن آوری اختصاصی پلت فرم برای کشف و توسعه رمان پپتید مبتنی بر مواد مخدر به آدرس قابل توجهی نیازهای پزشکی برآورده نشده و تبدیل های موجود درمان پارادایم برای بیماران. این شرکت در حال حاضر دارای سه دارایی های مختلف در مراحل مختلف توسعه بالینی. هر سه نفر کشف از طریق استفاده از شرکت پپتید فن آوری پلت فرم. PTG-300 تزریقی هپسيدين تارنوشتی در توسعه بالقوه درمان اضافه بار آهن و مربوط به اختلالات خونی از جمله ارثی هموکروماتوز داشته باشد و بیماری های نادر مانند بتا-تالاسمی و polycythemia vera. PTG-200 یک خوراکی تحویل روده-محدود il-23 گیرنده خاص آنتاگونيست پپتيد در فاز 2 توسعه بالینی برای درمان بالقوه بیماری التهابی روده با بیماری کرون به عنوان نشانه اولیه. این شرکت در سراسر جهان مجوز و توافق نامه همکاری با Janssen زیست فناوری, وارز. برای توسعه بالینی از PTG-200. PN-943 یک خوراکی تحویل روده-محدود آلفا-4-بتا-7 integrin خاص آنتاگونيست پپتيد در توسعه بالینی برای درمان بالقوه بیماری التهابی روده و یک مطالعه فاز 2 با PN-943 در کولیت مطالعه برنامه ریزی شده است.

شخصیت است که مقر آن در نیوآرک در ایالت کالیفرنیا. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.protagonist-inc.com.

منبع شخصیت درمان, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.protagonist-inc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de