دادستان تهدید به اقدام قانونی علیه Wickenburg رستوران بازگشایی در طول اقامت در خانه سفارش

Wickenburg شهر دادستان تهدید به اقدام قانونی جمعه برابر حداقل دو رستوران است که موقعيت خود را در اتاق ناهار خوری با وجود رژیم صهیونیستی است. mlb حال اقامت در خانه سفارش دهید.

یک نامه امضا شده توسط آیلین M. مک گوایر تحویل داده شد به هر دو Deb تامپسون صاحب نعل اسب کافه و ویکتور Bedoian صاحب Bedoian شیرینی و اغذیه فروشی و مشروب فروشی.

هر دو رستوران ها بازگشایی خود را در اتاق ناهار خوری در مارس 1. دو افسر پلیس آمد که روز به هر یک صاحب یک کپی از فرماندار جهت و سمت چپ بیشتر بدون حادثه است.

مقامات تا به حال نه تماس کسب و کار دوباره صاحبان و گفت: تا حدود ساعت 10 صبح روز جمعه.

نامه به اطلاع صاحبان مگر اینکه آنها بلافاصله خود را بسته ناهار خوردن در خدمات مک گوایر خواهد بود تشکیل پرونده شکایت علیه آنها را برای بودن در نقض A. R. S. 26-317 عدم اطاعت از یک نظم قانونی و یا تنظیم یک کلاس 1 تخطی از قانون مجازات جریمه و زندان و مشروط.

“شهر Wickenburg است مجبور به اجرای این دستور اجرایی,” مک گوایر نوشت. “من امیدوارم که شما را به کسب و کار خود را به انطباق برای اجتناب از نیاز به شکایت.”

تامپسون در چندین مصاحبه با آریزونا جمهوری در طول هفته باقی مانده قاطعانه در موضع خود که وجود دارد هیچ مشکلی با باز کردن رستوران خود را حتی در طول اقامت در خانه سفارشات.

“آنچه که در مورد حقوق من?” او گفت:. “من نه ضربه زدن به کسی بر سر و کشیدن آنها را به غذا خوردن در رستوران من آن را یک انتخاب ما را … آن را در قانون اساسی این انتخاب ما, چگونه کسی جرات سعی کنید به نگاهی است که از ما دور است.”

تامپسون سوال که چرا فرد در خدمت نامه دادستان به نمایندگی نمی شد با پوشیدن یک ماسک و یا دیگر دنده محافظ “اگر او خیلی نگران آن است.”

تامپسون در روز قبل از آن گفت: جمهوری او باید از ماسک و دستکش در دسترس است و می خواهد هر مشتری اگر آنها می خواهم برخی از و یا اگر آنها احساس می کنید راحت تر اگر کارکنان آنها را میپوشید. هر کس رد تامپسون گفت.

“اگر آنها نگران نیست چرا باید من ؟ چرا باید از آنها ؟ ” او گفت:. “این است که ما خدا داده حق است. چه کسی جرات سعی کنید به نگاهی است که از ما دور است.”

تامپسون احساسی بود پس از دریافت این نامه اما گفت: جمهوری او هنوز هم منطبق نیست.

“آنها می آیند و دستگیری me, I don’t care anymore,” او گفت:. “من اهمیتی نمی دهند آنچه را که آنها سعی می کنید برای انجام چون من تغذیه برای کسی که در تلاش برای گرفتن حقوق من دور از من.”

Bedoian گفت: او گفته است که مشتریان آنها می توانند اقامت خود را در رستوران به خوردن اما که آنها را انتخاب کرده اند نه به پیروی. او گفت که در آن نقطه آن را تبدیل به یک “پلیس موضوع” و است که آنها را مجبور به حذف مشتریان است.

وی افزود: هر چند که او نمی خواهد در تماس 911 به گزارش مشتریان ناهار خوری در رستوران خود را.

به نام او که تهدید به اقدام قانونی “اشتباه در یک سطح پایه است.”

رژیم صهیونیستی. mlb شتاب خود را مرحله به مرحله بازگشایی طرح آریزونا در مارس 4, گفته, رستوران ها و کافی شاپ ها می توانید شروع به ارائه ناهار خوردن در روز دوشنبه.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im