دادستان در این مورد در برابر یک مرد به اتهام قتل مایکل کلارک در مرکز شهر مینیاپولیس در تابستان گذشته استدلال کرد که آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به تعویق انداختن محاکمه او در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

در یک یادداشت ظ روز شنبه دستیار Hennepin County وکیل دومینیک Mathews نوشت که متهم جیمز رن نیز به سرزنش برای تاخیر پس از شلیک قبلی خود را وکیل پاییز گذشته.

“دو ماه دیگر از پیش از محاکمه حبس نمی تواند تعریف شده به عنوان طولانی با توجه به شرایط” Mathews نوشت. “علاوه بر این طول متهم در حبس پیش از محاکمه است شبیه به مشابه واقع متهمان در انتظار محاکمه در درجه اول به اتهام قتل.”

پر کردن می آید در پاسخ به اوایل دفاع حرکت به رد همه اتهامات بر این اساس که رن حقوق برای سریع دادگاه نقض شده که تاریخ محاکمه او بود نقل مکان کرد و از 16 مارس آوریل 11.

قاضی نیکول Engisch گفت که او تا به حال گرفته شده حرکت تحت advisement با توجه به سوابق دادگاه.

رن در 36 متهم به قتل درجه اول و جرایم مرتبط در این تیراندازی که منجر به کشته شدن مایکل کلارک و چپ برادرزاده اش فلج از کمر به پایین پس از یک درگیری در مرکز شهر سرگرمی منطقه در ماه ژوئن گذشته. رن التماس کرد گناه نیست به همه اتهامات و نشان داد که او در نظر دارد به ادعای او عمل کرده در دفاع از خود.

دستیار شهرستان مدافع Bryan Leary کاهش یافته است به نظر رسیده که اواخر روز پنجشنبه.

دولت قانون مستلزم آن است که یک فرد است که تحت تعقیب و بازداشت و محاکمه شود در ظرف 120 روز مگر اینکه او waives حق برخورداری از یک محاکمه سریع. رن دادگاه منصوب وکیل استدلال کرد که COVID-19-مربوط یا نه تاخیر مضرات دفاع از خود و خواست یک قاضی در نظر گرفتن انتشار مشتری خود را تحت نظارت تا زمانی که محاکمه.

کارشناسان حقوقی انتظار می رود وکلای دفاع به دنبال استراتژی های مشابه در یک زمان زمانی که مقامات در سراسر کشور مشغول به کار هستند برای حفظ نظام عدالت کیفری در حال حرکت در میان همه گیر توازن در حقوق اساسی با رشد نگرانی های بهداشتی.

اما Mathews قاضی اجازه می دهد تا در مورد اقدام به برنامه ریزی و نوشتن که در شرایط فعلی ساخته شده است برخی از تاخیر اجتناب ناپذیر به خصوص پس از ایالت بسته شدن مدارس “نه تنها به طور قابل توجهی تحت تاثیر دسترس بودن منصفه” اما دادستان به عنوان به خوبی.

“هر دو دادستان را کودکان سن مدرسه بودند که متاثر از فرماندار Walz دستور بسته شدن تمام مدارس,” او نوشت. “این مربوط به این دلیل که این قابل درک است که به منظور بسته شدن مدارس و daycares را شامل نمی شود منصفه یا دادستان به عنوان ضروری [کارگران] حق را به مراقبت از کودکان.”

Mathews همچنین اخراج یک دفاع استدلال که مرگ یک شاهد عینی در ماه گذشته تعصب رن را مورد.

شاهد کایل Culberson کشته شد توسط یک فرد مسلح که افتتاح شد آتش سوزی در یک جشن تولد در خانه ای در شمال, مینیاپولیس,’ تکه چوب برای سقف نهر محله ترک دو مرد دیگر زخمی شدند.

23 سال از اتهام در قتل او.

هیچ انگیزه داده شده برای قتل, اما, مقامات می گویند که هیچ نشانه ای وجود دارد که Culberson که ذکر شده است به عنوان یک پتانسیل شاهد برای هر دو دفاع و دولت را هدف قرار داده بود چرا که از آینده خود شهادت.

کلارک درگذشت در صبح روز 10 ژوئن پس از او تلاش برای دخالت در یک رویارویی بین پسر عموی خود را و رن پلیس می گویند. رن برگرفته از یک تفنگ و باز آتش, آنها می گویند, قابل توجه برادرزاده و کلارک قبل از فرار. او دستگیر شد یک زمان کوتاه بعد بدون سلاح قتل بازیافت شد در صحنه پلیس می گویند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im