انتظار فروش از آستین خالی 2-بسته هکتار توسط امهرست H. وایلدر بنیاد به یک توسعه دهنده شناخته شده برای ساخت مسکن لوکس است که جرقه ترس از gentrification و جابه جایی در یکی از St. Paul فقیرترین محله های.

وایلدر, یک, St. Paul مبتنی بر بشردوستانه سازمان که مبارزه اثرات فقر در نظر دارد به فروش ملک به Alatus که ساختمان پیشنهاد شده که عمدتا در بازار-نرخ آپارتمان.

اما در نامه ها و در جلسات بیش از چند ماه گذشته مقامات محلی و Frogtown ساکنان بکند Alatus و متحیر به نگه داشتن کار را بیشتر از پیشنهاد ساختمان 226 واحد مقرون به صرفه برای ساکنان محله. آنها اشاره می کنند که وایلدر به نقل ارائه مسکن و خدمات اجتماعی به عنوان بخشی از ماموریت خود را.

قرارداد خرید بین متحیر و مینیاپولیس-بر اساس Alatus بود که مجموعه به پایان می رسد مارس 10, تمدید شده است از طریق مارس 9.

Caty رویس مدیر شرکت Frogtown محله ارتباط گفت وایلدر باید مذاکره مجدد آن مقابله با Alatus به تقاضا است که حداقل نیمی از ساختمان است که “واقعا مقرون به صرفه است.”

“واقعا آن را در وایلدر” او گفت:. “آنها می تواند مورد نیاز این کار را به عنوان یک بیماری از فروش. آنها نمی کند.”

وایلدر سخنگوی اندرو براون گفت: این سازمان اعطا Alatus فرمت “با درک است که آنها را به استفاده از این زمان برای ارزیابی مجدد پروژه به نگرانی در مورد قیمت اجاره بها.” قهوه ای نمی گویند چه Alatus موافقت کرده است به پرداخت برای مالکیت.

در بیانیه شان Kershaw, معاون رئیس جمهور از وایلدر مرکز جوامع گفت: “وایلدر است که آگاه از نیاز به مسکن مقرون به صرفه از طریق کار ما هر روز انجام دهید. … وجوه حاصل از فروش این اموال را حمایت وایلدر ماموریت برای بهبود زندگی که شامل یک سری از برنامه های است که کمک به صدها نفر از مردم پیدا کردن و حفظ ثبات مسکن در هر سال.”

تاریخ بسته شدن در اموال خواهد بود و یا قبل از ژوئن 23.

بسیاری در 411 و 417 N. لکسینگتن پارک وی یک بلوک جنوبی از خط سبز و در نزدیکی وایلدر ستاد در شمال شرقی لبه سنت پل یونیون پارک محله. آنها نشسته اند خالی برای بیش از یک دهه است.

اوت اعلام کرد که Alatus امیدوار به شروع ساخت و ساز در سه ماهه اول سال 2020 شد خبر خوش برای بسیاری از. اما تقریبا بلافاصله مردم نگرانی که هیچ یک از این محله ها می توانیم به زندگی در این واحد است که کسانی که در حال حاضر زندگی می کنند در نزدیکی ممکن است مجبور.

رویس گفت: ساختمان مجلل پروژه خیلی نزدیک به مجاور کم درآمد محله را تحریک دیگر صاحبخانه به جک اجاره خود را. او با اشاره به یک مطالعه اخیر توسط مرکز شهری و منطقه ای امور در دانشگاه مینه سوتا که به عنوان بازار جدید-نرخ آپارتمان های ساخته شده در مینیاپولیس اجاره برای “پایین رده” خواص در نزدیکی افزایش 6 تا 14 درصد است.

چنین پروژه هایی نیز رانندگی و مالیات بر املاک و او گفت که می تواند جابجایی کم درآمد صاحب خانه.

“اگر شما با صدای تلپ پایین آپارتمان لوکس آن را رانندگی اجاره و آن را بیرون کردن مردم” رویس گفت. “این است که در مورد در آوردن از مردم که زندگی نمی کنند وجود دارد در حال حاضر … کسی در حال رفتن به مجبور به ترک.”

Alatus ارائه شده دو گزینه برای آنچه در آن می خواهد به ساخت: یکی این است که به شدت بازار-نرخ آپارتمان با اجاره یارانه ها است که کمک خواهد کرد که یارانه یک جامعه مبتنی بر تجاری مستاجر اشغال 4,500 متر مربع است. گزینه های دیگر شامل شش تا 12 آپارتمان است که می تواند مقرون به صرفه برای خانواده ها درآمد 40 درصد یا 60 درصد از منطقه متوسط درآمد تجاری مستاجر پرداخت نرخ بازار است.

منطقه منطقه مقامات شورای سرعت وزن در گفتن آن طرح و ناکافی هستند.

با توجه به گزارش های مینه سوتا مسکن مشارکت شهرهای دوقلو منطقه متوسط درآمد در سال 2016 بیش از $85,000 برای یک خانواده چهار. در سنت پل, آن را فقط بیش از $64,000. و در Frogtown با توجه به مینه سوتا, قطب نما, متوسط درآمد کمتر از $40,000.

که بدان معنی است که حتی یک تعداد انگشت شماری از “مقرون به صرفه” واحد واقعا مقرون به صرفه برای بسیاری از خانواده ها که در نزدیکی زندگی می کنند گفت: Brandon بلند, مدیر اجرایی اتحادیه پارک منطقه شورای. به راستی مقرون به صرفه, او گفت:, اجاره باید بشود به خانواده ها درآمد 30 درصد از منطقه ميانه درآمد.

“ما انتظار داریم اجاره به قیمت مناسب” بلند گفت. “اما در 60% امی آن را نیز ممکن است در قیمت کامل تا آنجا که محله نگران است.”

در نامه ای به وایلدر پس از Alatus پروژه رونمایی شد, این Frogtown انجمن محله پرسید که وایلدر نیاز به حداقل نیمی از واحدهای این ساختمان ساخته شود مقرون به صرفه برای خانواده ها درآمد 30 درصد از منطقه ميانه درآمد.

کریس Osmundson, Alatus مدیر توسعه گفت که بعید است که اتفاق می افتد. بدون خارج از بودجه به کاهش هزینه های ساخت و ساز و یا کمک هزینه اجاره وجود دارد هیچ راهی برای توسعه دهندگان برای انجام این کار است و هنوز هم پول.

“تا آنجا که ما می توانیم بگویم این است که وجود ندارد به هر یارانه راه آینده ما است که به ما اجازه می دهد برای رسیدن به هر چیز نزدیک است که به,” او گفت:.

او همچنین گفت که او با قبول نمی کند رویس را ادعا که یک واحد 226-واحد ساختمان در منطقه ای با 10000 واحد مسکن خواهد درایو اجاره و مالیات و منجر به gentrification.

“این کمی متنوع تر از آن,” او گفت:.

هزینه های مسکن در این منطقه شده اند نوردی برای سال در بخش های بزرگ به دلیل سبز خط راه آهن نور و مرتبط با آن توسعه در امتداد خیابان دانشگاه. به عنوان یک نتیجه, اجاره به طور متوسط در امتداد خط سبز رسیده اند بیش از $1,700 یک ماه. این Alatus پروژه را اجاره خواهد شد در حدود 200 دلار در ماه کمتر است. Alatus همچنان به کار با مسئولان شهرستان برای پیدا کردن کمک های مالی برای کمک به حمایت مالی از پروژه — مانند به دست آوردن یک $1.25 میلیون دلار کمک مالی از شورای شهر به منظور تشویق توسعه حمل و نقل گرا.

در حالی که مسکن مورد نیاز است برای خانواده های کم درآمد, St. Paul نیاز به مسکن بیشتر از تمام انواع — بازار-نرخ شامل Osmundson گفت.

این 60 میلیون دلار پروژه را افزایش می دهد مالیات برای مالکیت از حدود یک سال 100.000 دلار در حال حاضر به حدود 900,000, او گفت:.

“این سخت است برای برآوردن همه اینجا,” او گفت:. “اما وجود دارد مقدار زیادی از ساکنان که آمده اند به جامعه ما جلسات که فقط نمی خواهید برای دیدن برف توده ای وجود ندارد.”

St. Paul عضو شورای شهر دای Thao که نشان دهنده منطقه به نام برای وایلدر بنیاد به مطبوعات Alatus برای مسکن مقرون به صرفه تر.

“اگر شما [تنها] در بازار-نرخ وجود دارد, آن را به تاثیر منفی داشته باشد. من می خواهم حمایت بیشتر از استفاده از مخلوط وجود دارد,” او گفت:. “وایلدر مسئولیت. چشم انداز خود را برای کمک به افرادی که آسیب پذیر هستند اما وایلدر گفته است که هر توسعه دهنده است که مسکن مقرون به صرفه را به آنها است. که بسیار ناامید کننده است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im