“آدم برجسته است علاوه بر این به ما مالیات و مزایای تیم گفت:” جفری کالج, صندلی, از این شرکت مالیات و مزایای بخش. “تجربه خود را در پیچیدگی های فدرال قوانین مالیاتی و خانواده دفتر مسائل قابل توجه است.”

Grais می آید به مک دونالد هاپکینز زیر 15 سال در شیکاگو شرکت قند Felsenthal Grais & Helsinger از جمله شش به عنوان شریک مدیریت. به عنوان مدیریت شریک وظایف خود را شامل نظارت روز به روز مدیریت شرکت حمل کارمند مسائل نظارت بر استخدام فرآیندهای هماهنگی و اجرای استراتژی شرکت و بررسی و تصویب در خارج از فروشنده روابط است.

Grais شد سهام شریک شکر Felsenthal Grais & Helsinger در سال 2010. که نقش او سرچشمه های جدید کسب و کار برای شرکت و پشتیبانی روابط موجود توصیه در مالیات بر درآمد فدرال مسائل برای مشتریان quarterbacked روابط مشتریان در سراسر همه از شرکت مناطق خدمات و راهنمایی همکاران و دانش همکاران در حال توسعه حقوقی و مهارت های کسب و کار. قبل از پیوستن به خود را قبل از شرکت Grais به عنوان مشاور عمومی به خانواده کسب و کار و دفتر یکی از شیکاگو برجسته ترین خانواده.

به رسمیت شناخته شده توسط Super وکلا به عنوان یک بالا-دارای وکیل مالیاتی در سال 2020 Grais نیز افتخار توسط وکلای سرشناس از 2012-2017 با شناخت از نزدیک و خصوصی برگزار می شود قانون کسب و کار, کسب و کار و فردی قانون مالیات و امور مالی شرکت قانون است. او دارای یک AV برجسته امتیاز از 5.0 برای مالیات قانون کسب و کار و قانون شرکت های بزرگ.

Grais به دست آورده J. D.) از دانشگاه شیکاگو در سال 1996 و یک لیسانس تاریخ از دانشگاه کلمبیا در سال 1990 فارغ التحصیل مگنا اظهار تقدیر.

Grais مشارکت در جامعه و تشکل های حرفه ای توسط برجسته خود را 5 سال به عنوان عضو هیئت مدیره گرانت پارک ارکستر انجمن از جمله خدمات به عنوان معاون صندلی پس از 2017. او همچنین منجر ProVisors شیکاگو و مستغلات و برنامه ریزی جانشینی میل ،

Grais را می توان در 312-642-1902 یا agrais@mcdonaldhopkins.com

در مورد مک دونالد هاپکینز
پس از 1930, McDonald Hopkins است رونق توسط روابط طولانی مدت با کسب و کار و افرادی که به اشتراک گذاری یک روحیه کارآفرینی. به عنوان کسب و کار مشاوره و حمایت حقوقی جشن 90 سالگرد خود را در سال 2020 آن را به یک تجدید تعهد به ارائه خدمات مشتری استثنایی و بینش برای چالش ها در دست و در افق. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید mcdonaldhopkins.com.

تماس با ما:
دیوید Carducci
McDonald Hopkins, LLC
600 برتر Avenue East, Suite 2100
کلیولند اوهایو 44114
تلفن: 216.348.5814
ایمیل: dcarducci@mcdonaldhopkins.com

منبع McDonald Hopkins

لینک های مرتبط

http://www.mcdonaldhopkins.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im