MILLWOOD, Va., Feb. 23, 2020 /PRNewswire/ — پروژه امید امروز اعلام کرد که ایالات هواپیمایی اهدای بودجه برای ارائه به شدت مورد نیاز هواکش به یازده بیمارستان در هوبئی استان, کانون رمان coronavirus (COVID-19) شیوع در چین. این فن که می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی یک بیمار بدحال با یک بیماری تنفسی مانند COVID-19 خواهد بود تحویل به بيمارستان پروژه امید تیم در چین در روزهای آینده.

“ما مفتخریم به پیوستن به نیروهای با United Airlines در این تلاش برای ارائه به شدت مورد نیاز تجهیزات برای بیمارستان ها در خط مقدم از این شیوع” گفت: Rabih Torbay, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از پروژه امید. “ایالات می خواستم برای اطمینان از تلاش های امدادی خود در چین را ملاقات مبرم ترین نیازهای شناسایی شده توسط کارشناسان بر روی زمین و پروژه امید تیم در چین در حال کار برای حمایت از کارگران بهداشت و درمان و نظام سلامت برای بیش از 35 سال است. ما می دانیم که یک نجات غریق تفاوت این هواکش را—نه تنها در طول این شیوع اما در بلند مدت به آینده است.”

“این مهم است که کارکنان ما در سراسر جهان است که ما وجود دارد برای جوامع که در آن زندگی می کنیم, کار و پرواز” گفت: شارون اعطایمعاون رئیس جمهور و رئیس جامعه تعامل افسر در هواپیمایی متحده. “همانطور که ما به دنبال راه هایی برای حمایت از جامعه در چین در طول این زمان بحرانی روشن بود که پروژه امید تا به حال زیرساخت های روی زمین برای اطمینان از کمک مالی ما رسیده افرادی که به آن نیاز دارید.”

ونتیلاتور یک قطعه مهم از تجهیزات مورد استفاده در تجهیزات پزشکی در سراسر جهان است. دسترسی داشتن به یک می تواند به معنای تفاوت میان مرگ و زندگی برای بیماران مبتلا به COVID-19 اما یک ونتیلاتور همچنین می توانید اطمینان حاصل شود بیمار همچنان تنفس در حین عمل جراحی و یا درمان یک بیماری جدی ریه و یا بیماری دیگر است که تنفس عادی.

با تشکر هواپیمایی متحد در مجموع 15 دستگاه تهویه مصنوعی هستند که به صورت محلی تهیه و توزیع شده توسط پروژه امید به هوبئی سرطان, بیمارستان, بیمارستان مرکزی از خیگن مرکزی بیمارستان هوانگگنگ مرکزی بیمارستان Suizhou, No. 1 نفر به بیمارستان گوانگشوی شماره 2 مردم, بیمارستان گوانگشوی, Wu Xue No. 1 نفر به بیمارستان شماره 9 بیمارستان ووهانWuchang بیمارستان ووهانهوبئی Dawu سنتی طب چینی بیمارستان و هوانگمی مردم در بیمارستان.

علاوه بر این تلاش ها با United Airlines پروژه امید—با تشکر از کمک های مالی از شرکت های بزرگ و دیگر سازمان های غیر دولتی—تحویل بیش از 4 میلیون facemasks, 80,000 انزوا لباس 17,500 محافظ coveralls 280,000 جفت exam, دستکش, و دیگر دنده محافظ برای هوبئی استان از جمله به شش بیمارستان های دولتی در ووهانو همچنین به شانگهای مرکز طبی کودکان.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پاسخ به شیوع کروناویروس بازدید www.projecthope.org.

در مورد پروژه امید

پروژه امید در عمل در سراسر جهان هر کجا که نیاز دارید این است که بزرگترین کار side-by-side با مراقبت های بهداشتی کارگران و جوامع خود را پرداختن به بزرگترین چالش های بهداشت عمومی به مردم را قادر به زندگی می کنند بهترین زندگی خود را. ما در پاسخ به بلایای طبیعی و سلامت در بحران و درگیری ها در جوامع طولانی پس از وقوع حادثه برای کمک به پیدا کردن راه حل برای شیوع و هر گونه غفلت بهداشت نیاز دارد.

در مورد United Airlines

ایالات مشترک با هدف “اتصال مردم است. متحد کردن جهان است.” ما متمرکز تر از همیشه در تعهد ما به مشتریان از طریق یک سری از نوآوری ها و پیشرفت های طراحی شده برای کمک به ایجاد یک تجربه بزرگ: هر مشتری. هر پرواز است. در هر روز است. با هم متحد و ایالات بیان عمل حدود 4,900 پرواز در روز به 362 فرودگاه در سراسر شش قاره است. در سال 2019 متحد و ایالات بیان عمل بیش از 1.7 میلیون پرواز حمل بیش از 162 میلیون مشتریان. ایران با افتخار به جهان جامع ترین مسیر شبکه از جمله ایالات متحده سرزمین اصلی هاب در شیکاگو, دنور, هوستون, لس آنجلس, نیویورک/نیوآرک, سان فرانسیسکو و واشنگتن, d. C. , United عمل 791 اصلی هواپیما و هواپیمایی ایالات بیان شرکای عمل 581 هواپیمای منطقه ای. ایران عضو موسس اتحاد ستارهفراهم می کند که خدمات به 195 کشور از طریق 26 عضو در خطوط هوایی. برای اطلاعات بیشتر united.com دنبال @متحد در Twitter و Instagram و یا اتصال Facebook. سهام عادی از ایالات پدر و مادر United Airlines Holdings, Inc., بورس نزدک تحت نماد “UAL”.

پروژه امید تماس:
ربکا Gustafson
+1-202-602-8312
rgustafson@projecthope.org

هواپیمایی متحده تماس:
لسلی اسکات
+1-872-825-8640
Leslie.scott@united.com

پروژه منبع امید

لینک های مرتبط

www.projecthope.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im