پروژه امیدواریم همکاران با لیگ اصلی بیس بال و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط به حمایت از خط مقدم سلامت کارگران در جمهوری دومینیکن

BETHESDA, Md., ژوئیه 23 سال 2020 /PRNewswire/ — پروژه امید لیگ اصلی بیس بال (MLB) و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان Association (MLBPA) باید تیمی را برای ارائه به شدت مورد نیاز, دنده محافظ و حیاتی آموزش به بهورزان در COVID-19 خطوط مقدم جبهه در جمهوری دومینیکنیکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار توسط این بیماری همه گیر در امریکا لاتین و کارائیب.

“ما هیجان زده به همکاری با لیگ اصلی بیس بال و لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط به ارائه نجات بخش لوازم و آموزش به پزشکان و پرستاران و دیگر کارکنان بهداشت مبارزه برای نجات زندگی در جمهوری دومینیکن” گفت: پروژه امیدواریم رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Rabih Torbay. “نه تنها ما را تحویل ماسک و لباس و دستکش و سایر, دنده, اما ما همچنین ارائه بسیار مناسب آموزش در COVID-19 تریاژ و مراقبت از دومینیکن بیمارستان در مناطق سخت ضربه توسط ویروس.”

ملانی LeGrandeمعاون رئیس جمهور از مسئولیت اجتماعی لیگ اصلی بیس بال گفت: “بیس بال است که بخش مهمی از فرهنگی پارچه در جمهوری دومینیکنو ملت همچنان خیلی به ورزش ما است. در زمان خود از نیاز به MLB مفتخر است به بازگشت و پیوستن به بازیکنان فعلی و بازنشسته که متعهد به حمایت از کشور و مردم آن است. پروژه امید در زمین کمک به کسانی که در حال مراقبت از جوامع و افراد متاثر از COVID-19.”

Leonor کولونمدیر ارشد بین المللی و داخلی بازیکن عملیات لیگ اصلی بیس بال بازیکنان ارتباط گفت:” جمهوری دومینیکن دارای جایگاه ویژه ای در قلب بازیکنان و بازیکنان ارتباط و ما مفتخر به همکاری با پروژه امیدواریم که به ارائه دنده محافظ و آموزش به این کشور خط مقدم سلامت کارگران مبارزه COVID-19.”

در میان جمعیت بیش از 10.5 میلیون نفر 56,040 تایید موارد COVID-19 گزارش شده در جمهوری دومینیکن به امروز که بیش از 1000 فوت کرده اند. دومینیکن سلامت کارگران نیاز به لوازم اضافی و پشتیبانی به صورت اعداد در ادامه به افزایش است.

در همکاری با MLB و MLBPA پروژه امید ارائه خواهد شد دنده محافظ لوازم پزشکی و آموزش به نه بیمارستان در هشت سخت-آمار استانها در جمهوری دومینیکن. پروژه امید را خرید محافظ facemasks, انزوا, لباسهای, exam, دستکش, و بحرانی دیگر لوازم پزشکی از آن شبکه در سراسر جهان از تولید کنندگان برای تحویل به دومینیکن بیمارستان. علاوه بر این پروژه امید نیز ارائه COVID-19 آموزش به بهورزان در بیمارستان برای کمک به اطمینان حاصل شود آنها بهتر آماده با خیال راحت به صفحه نمایش و درمان بیماران. دوره های آموزشی خواهد بود بر اساس برنامه درسی در پیشگیری از تریاژ و درمان COVID-19 توسعه یافته توسط پروژه امید و مرکز حقوق بشر و بشردوستانه مطالعات در موسسه واتسون از دانشگاه براون استفاده شده است که برای آموزش بیش از 24,000 سلامت و خط مقدم کارگران در سراسر جهان تا به امروز است.

علاوه بر این پشتیبانی از جمهوری دومینیکن, پروژه امید است با ارائه بحرانی آموزش منابع و حمایت های دیگر به خط مقدم سلامت کارگران در بیش از 65 کشور پس از آغاز پاسخ خود را در ووهان چیندر ژانویه سال 2020. پروژه امید تحویل چند روز COVID-19 آموزش در مجموع بیش از 5 میلیون فولاد ماسک های نزدیک به 2 میلیون ماسک ماسک حدود 250,000 انزوا لباس و کت آزمایشگاه و تقریبا 325,000 جفت exam, دستکش, به کشورهایی از جمله ایالات متحده, اکوادور, کلمبیا, اتیوپی, نیجریهو مالاوی. پروژه امید تیم در شیکاگو و دیگر سخت ضربه شهرهای آمریکا در حال کار برای پشتیبانی از محلی مقامات بهداشتی با آموزش, تست و توسعه جامعه.

برای اطلاعات بیشتر در مورد پروژه امید در واکنش به شیوع کروناویروس بازدید www.projecthope.org.

تماس با ما:
ربکا Gustafson
پروژه امید
+1-202-602-8312
[email protected]

پروژه منبع امید

لینک های مرتبط

https://www.projecthope.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im