ProfNet متخصص هشدار برای 10 ژوئیه سال 2020

نیویورک, ژوئیه 10 سال 2020 /PRNewswire/ — زیر هستند کارشناسان از ProfNet شبکه که در دسترس هستند به بحث در مورد به موقع مسائل را در منطقه تحت پوشش.

شما همچنین می توانید ارسال یک پرس و جو به صدها نفر از هزاران نفر از کارشناسان در شبکه ما – آن را آسان و رایگان. فقط با پر کردن فرم پرس و جو را شروع کنید: http://prn.to/queryform

کارشناس هشدار

  • ایجاد یک شخصیت نام تجاری
  • درمان آپنه خواب
  • کنترل دیجیتال اتصالات برای کسب و کار
  • فناوری پرداخت نیازهای شرکت های هواپیمایی

رسانه های مشاغل

دیگر اخبار و منابع

  • 2020 انتخابات Events Guide & پوشش راهنمایی برای روزنامه نگاران
  • وبلاگ پروفایل: بید وبلاگ ها

ایجاد یک شخصیت نام تجاری
شارون Haver
آنلاین بازاریابی و برندسازی متخصص کارآفرین
FocusOnStyle.com
“صحبت از قلب خود را و آدرس و وضعیت خود را و است که بلافاصله خود را جذب بهترین و بیشترین تراز وسط قرار دارد مخاطبان و مشتریان بالقوه است. این نهایی در بازاریابی جاذبه.”
پس از تلفن های همراه تبدیل شده اند ما مرکز پخش و زوم ما اتاق کنفرانس نشان اصیل در بازار مجازی به عنوان رفتن به اقتدار خود را در تو رفتگی در دیوار می تواند به نظر می رسد مانند یک تعهد بزرگ. اما آن را ندارد به. حمایت چند بعدی و سه دهه فعالیت حرفه ای در بازاریابی آنلاین وب سایت کارآفرین و نام تجاری شخصی متخصص شارون Haver است در یک موقعیت منحصر به فرد برای کمک به صاحبان کسب و کار زرنگ و دانا و هدایت کارآفرینان ایجاد رونق کسب و کار مجازی است که درخشش نور را در خود منحصر به فرد نابغه است. شارون سهام اسرار خود را در چگونه برای ایجاد یک شخصیت نام تجاری است که humanizes محصولات و خدمات خود را, راهنمایی, برای اجازه دادن به فردیت خود را درخشش در, دوربین, نحوه استفاده از داستان سرایی بصری به موقعیت شما برای موفقیت بیشتر در FocusOnStyle.com.
رسانه های تماس: نیکول Dickerson, [email protected]

درمان آپنه خواب
دکتر راجر Roubal
آپنه خواب دندانپزشک
پیشرفته دندانپزشکی خواب درمان مرکز
“با توجه به و درمان آپنه خواب راست, در حال حاضر مهم تر از همیشه به دلیل تاثیر آن بر سیستم ایمنی بدن ما – آن کمک می کند تا جلوگیری از ویروس ها و کمک می کند تا مبارزه با آنها را سریعتر در این رویداد ما پایین آمده با یک بیماری است.”
در آب و هوای امروز آن را به عنوان مهم تا کنون به انجام آنچه که ما می تواند به سالم ماندن و محدود کردن گسترش COVID-19. این امر به ویژه مهم برای افراد مبتلا به آپنه خواب به عنوان عوارض این اختلال خواب می تواند به تضعیف سیستم ایمنی بدن شما را (بسیاری از مردم حتی نمی دانند آن را داشته باشد – هنوز 75 درصد از snorers باید آپنه خواب). دکتر Roubal از پیشرفته دندانپزشکی خواب مرکز درمان صحبت می کنند به یافته های پژوهشی توسط مجله دندان پزشکی خواب که دهان خواب لوازم امن تر از CPAP ماشین آلات. ما احساس می کنیم این است که یک پیام مهم برای دریافت کردن به مردم برای کمک به محدود کردن گسترش COVID-19 در جوامع محلی ما در هر راه ما می توانیم.
برای آن دسته از افرادی که رد یا نمی پوشیدن CPAP یک دستگاه دهان و دندان بسیار موثر جایگزین. در طول همه گیر آمریکایی, آکادمی دندان پزشکی خواب در واقع منتشر موقعیت بیانیه بیان شفاهی لوازم باید تجویز شود و به عنوان خط اول درمان به دلیل آنها نمی تولید ذرات معلق در هوا که به طور بالقوه می تواند گسترش COVID-19. هر بیمار انتخاب آن مهم و حیاتی است که دنبال کردن هدف آزمایش انجام شده است برای اطمینان از آپنه خواب است کنترل می شود.
دکتر Roubal مهمترین آپنه خواب دندانپزشک در اوماها. عمل خود را پیشرفته دندانپزشکی خواب مرکز درمان یکی از انتخاب موسسات در کشور معتبر توسط آکادمی آمریکایی از دندان پزشکی خواب. اگر چه دکتر Roubal با او فارغ التحصیل DDS از کریقتن دانشگاه در سال 1974 او هرگز متوقف یادگیری و او همچنان به اضافه کردن گواهینامه و ساعت برای آموزش های پیشرفته در آپنه خواب و خروپف درمان است. در سال 2013 دکتر Roubal شد Diplomate هیئت آمریکایی دندان پزشکی خواب و Diplomate از Craniofacial دندان پزشکی خواب و فوری رئیس جمهور گذشته هیئت آمریکایی Craniofacial دندان پزشکی خواب. خود تسهیلات نیز معتبر توسط آکادمی آمریکایی از دندان پزشکی خواب یکی از تنها 59 موسسات در سراسر کشور برای دریافت این تمایز است. این سازمان های حرفه ای و recognitions آنها به او داده اند مجموعه دکتر Roubal و پیشرفته دندانپزشکی خواب مرکز درمان جدا از سایر دندانپزشکان و شیوه های که بسیار آموزش دیده credentialed و با تجربه در 200 مایل شعاع.
وب سایت: https://www.whywesnore.com
رسانه های تماس: Kayla Eggenberg, [email protected]

کنترل دیجیتال اتصالات برای کسب و کار
مییا شوالیه
رئیس صنعت بینش
چشم عقاب
“با وجود این منافع فوری آنلاین و تحویل شرکت هزینه ها به احتمال زیاد برای قرار دادن دندانه بزرگ در اپراتور حاشیه. این هزینه ها می تواند به سرعت ساییده شدن کوتاه مدت درآمد داشت. از همه مهمتر با برون سپاری ارتباط دیجیتال به مشتریان اپراتورهای اساسا کنار رفتن کنترل بر روابط مشتری به این شخص ثالث نیز. Abdicating کنترل دیجیتال مشتری قابلیت اتصال به امثال بارگذاری باعث می شود آن را غیر ممکن می دانند که مشتریان خود را بسیار کمتر که بهترین کسانی که جدید و مکرر مشتریان آنلاین ممکن است که می تواند متقاعد به صرف بیشتر با ناهار خوری به عنوان مستندات در حال کاسته. تنها کسانی که خود را دیجیتال اتصال آنها ایجاد با مشتریان خود و استفاده از آن برای درک و بنابراین آنها را در خدمت بهتر خواهد بود بهترین موقعیت برای نه تنها زنده ماندن رشد فراتر از این بیماری همه گیر.”
مییا می توانید به اشتراک گذاری بینش در حال بارگذاری جدید grocery delivery service, چگونه Covid-19 اتحادش را تغییر خرید مواد غذایی الگوها و چرا فروشنده نیاز به دیجیتال ایجاد ارتباط با مشتریان است.
مییا شوالیه دارای 20 سال تجربه به عنوان یک روزنامه نگار (سردبیر سابق خرده فروشی Technology magazine) تحلیلگر و مدیر پژوهش و متخصص در شرکت خرده فروشی تکنولوژی (با سیاره خرده فروشی و IDC خرده فروشی بینش) است و همکاری این نویسنده دو کتاب پرفروش.
https://www.linkedin.com/in/miyaknights
وب سایت: www.eagleeye.com
رسانه های تماس: Kelsey Dielman, [email protected]

فناوری پرداخت نیازهای شرکت های هواپیمایی
Kristian Gjerding
مدیر عامل
CellPoint دیجیتال
“چالش های شرکت های هواپیمایی و آژانس های مواجه اند در صدور بازپرداخت برای پروازهای لغو شده است به خصوص به نام مشکلات قابل توجهی در پرداخت tech. ما می دانیم [هوایی] پروژه برای استقرار اپل پرداخت است که می تواند یک سال… اپل پرداخت نباید از یک سال به استقرار. که باید واقعا سریع است. این نتیجه از مجموعه میراث tech غیر یکپارچه فرآیندهای و عدم شفافیت در آن تیم پاسخگو برای انجام کارها صحبت عام.”
Kristian می توانید به اشتراک گذاری بینش در مورد آنچه شرکت های هواپیمایی می توانند و باید انجام دهند به نوبه خود پرداخت به درآمد رانندگان مسائل با میراث فناوری پرداخت و افزایش تماس با ما پرداخت.
برای بیش از یک دهه قبل از تاسیس CellPoint دیجیتال Gjerding شکل پرداخت اکوسیستم کمک جهانی هواپیمایی پرداخت و سازمان تجارت ایجاد بهترین شیوه ها و استانداردهای اطراف NFC ارتباطات تلفن همراه پرداخت و از راه دور پرداخت. تجربه او در این زمینه شامل فعلی و گذشته نقش مشورتی بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA), Mobey فروم, فدراسیون ملی خرده فروشی و دیگران. Gjerding قبلا خدمت در ارشد اجرایی نقش مسئول فن آوری های بی سیم و تلفن همراه راه حل های پرداخت در StorageTek Sun Microsystems Amdahl شبکه لوازم خانگی و OIS.
https://www.linkedin.com/in/kristiangjerding
وب سایت: www.cellpointdigital.com
رسانه های تماس: Kelsey Dielman, [email protected]

کار از راه دور و امنیت سایبر
Vineet Jain
مدیر عامل
Egnyte
“داشتن اب و هوای شوک اولیه از حرکت سریع بحران همه گیر بسیاری از رهبران در حال حاضر با استفاده از های اخیر خود را تجربه به reimagine جهان کار می کنند. برای آنها شیوه های جدید کار خواهم بیشتر از راه دور و توزیع نیروی هنجار خواهد بود به عنوان آنها بررسی نقش آینده است.”
جین می تواند بحث در مورد کار از راه دور امنیت و reimagining جهان از کار در یک پست Covid-19 جهان است. او همچنین می تواند به بحث در مورد کسب و کار تاکتیک های بقا در شرایط دشوار.
Vineet اهدا شد بالای 50 مدیر عامل برای اواسط اندازه شرکت توسط ایالات متحده آمریکا امروز 6 ماه پیش. او به نظر می رسد در اخبار ملی کسب و کار و برنامه های تلویزیونی به نقل از کسب و کار ملی را فشار دهید و پس از برای برتر صحبت درگیری.
https://www.linkedin.com/in/vineetkjain
وب سایت: www.egnyte.com
رسانه های تماس: میشل مارین, [email protected]

رسانه های شغل:

زیر لینک کلیک کنید برای لیست کار برای کارکنان و نویسندگان و سردبیران و تهیه کنندگان. شما می توانید این و بیشتر لیست کار در هیئت مدیره کار ما: https://www.cisionjobs.com/jobs/united-states/

دیگر اخبار و منابع:

در زیر لینک به دیگر اخبار و منابع ما فکر می کنم شما ممکن است پیدا کردن مفید است. اگر شما یک آیتم شما فکر می کنم دیگر خبرنگاران خواهد بود علاقه مند در و می خواهم ما را در آینده هشدار لطفا با ما رها یک خط در [email protected]

  • 2020 انتخابات Events Guide & پوشش راهنمایی برای روزنامه نگاران است. با نگه داشتن انتخابات اطلاعات دشوار است در هر چرخه اجازه دهید به تنهایی یک با جهانی همه گیر در خط مقدم. وقایع کنونی اغلب شکل انتخابات گفت و گو و بحث مراحل, اما آنها به ندرت اخلال در روند; در این سال هر دو مقدماتی و کنوانسیون شده اند حوصلگی و پرسش هنوز باقی می ماند و در اطراف چه رای گیری را نگاه خواهم آمد روز انتخابات. در اینجا یک نگاه سریع در نحوه مسابقه سیاسی همچنان به تکامل. https://prn.to/2Dwr9bl.
  • وبلاگ پروفایل: بید وبلاگ. هر هفته ما از ویژگی های وبلاگ ما دنبال کنید. این هفته همه چیز در مورد شب پره وبلاگ: https://prn.to/3iUKsvk.

PROFNET است یک سرویس منحصر به فرد از PR مستند در یک dvd.

برای تماس با ProfNet: [email protected] یا 800-776-3638 ext. 1

منبع ProfNet

لینک های مرتبط

http://www.profnet.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de