ProfNet متخصص هشدار برای 26 فوریه سال 2020

نیویورک, Feb. 26, 2020 /PRNewswire/ — زیر هستند کارشناسان از ProfNet شبکه که در دسترس هستند به بحث در مورد به موقع مسائل را در منطقه تحت پوشش.

شما همچنین می توانید ارسال یک پرس و جو به صدها نفر از هزاران نفر از کارشناسان در شبکه ما – آن را آسان و رایگان. فقط با پر کردن فرم پرس و جو را شروع کنید: http://prn.to/queryform

کارشناس هشدار

 • سریع تغییرات اجتماعی و قانون خانواده
 • گرفتاری بازنشسته سگ کار قهرمانان
 • چه سنت فرانسیس انجام دهید ؟
 • 5 نکته برای بچه ها به تمرین حضور
 • ضربه زدن به قدرت هدف
 • 7 چیزهایی که متفاوت در مورد یک زن خانه اداره
 • جامعه دستگیر میشوند باید Spayed/عقیم بیش از حد
 • شما می توانید پاسخ به این سوال حیاتی در مورد بازنشستگی خود برنامه ؟ (اکثر مردم نمی تواند.)

رسانه های مشاغل

دیگر اخبار و منابع

 • 7 پدر و مادر اخبار سایت های جدید و انتظار پدر و مادر باید بدانید در مورد
 • وبلاگ پروفایل: باغ گیاهی وبلاگ ها

——————————————————————-

کارشناس هشدار:

سریع تغییرات اجتماعی و قانون خانواده
سوزان Myres
Sr. شریک
Myres & Associates PLLC
“واضح ترین تغییر در جامعه و شاید بیشتر گسترده با تغییر شکل گیری خانواده های جدید و معنی از آوردن کودکان به جهان است. قانون هرگز سازگاری با غنا و messiness بشریت است.”
Myres می تواند صحبت می کنند سریع تغییرات اجتماعی در جامعه ما و تاثیر آن بر خانواده قانون است. 1) افزايش شيوع سالمند طلاق. مسائل مربوط به سلامت روان ممکن است مداخله در صورتی وجود دارد که ادعا می کند از زوال عقل و فرزندان می تواند شامل خود او و آنها. 2) اطلاعات بیش از حد. ایمیل متون و رسانه های اجتماعی پست مربوطه خواهد بود. 3) خانواده تغییر تنظیمات و روش تولید مثل: a new Texas قانون فراهم می کند که طلاق باید در حال حاضر شامل تقدیرنامه از حاملگی (قائم مقام) توافق از جمله این که آیا قائم مقام باردار است و یا تولد داده شده است. 4) خشونت مسلحانه داخلی و سوء استفاده است. 5) بین المللی و مسائل مربوط به مهاجرت به طور فزاینده ای مؤثر بر طلاق. یک خانواده می تواند شامل یک شوهر و فرزندان با ترکیب های مختلف از برنامه های شهروندی. که در آن می توانید همه آنها زندگی و کار می کنند ؟ 6) بهداشت روانی, اعتیاد, کودکان معلول و چه اتفاقی می افتد زمانی که پدر و مادر نمی توانند توافق بر درمان های پزشکی برای کودکان.
Myres اخیرا به نقل از نیویورک تایمز, “طلاق به ماه واقعیت یا داستان.” (https://www.nytimes.com/2020/01/04/style/january-divorce-month.html و سنت لوئیس دیسپچ) و “چرا جنگ حضانت, طلاق گرفتن مسیه?” (https://www.stltoday.com/lifestyles/parenting/aisha-sultan/sultan-why-are-custody-battles-divorces-getting-messier/article_b74d20fd-cd9d-5649-bda4-2b8adc62414d.html)
وب سایت: https://www.thehoustondivorcefirm.com
https://www.linkedin.com/in/susan-myres
تماس با ما: ماری پیازا, [email protected]

گرفتاری بازنشسته سگ کار قهرمانان
کریستن Maurer
رئیس جمهور
ماموریت K9 Rescue
“مراقبت های دامپزشکی برای بازنشسته سگ کار می تواند بسیار گران قیمت برای بسیاری از گرداننده اتخاذ کرده اند که شرکای خود را. به طوری که آنها اغلب به تصمیم گیری های دشوار در مورد سلامت خود سگ. پس از یک عمر خدمات اختصاص داده شده هیچ کار سگ باید منتظر نیاز به مراقبت.”
کریستن Maurer رئیس جمهور از ماموریت K9 Rescue, یک رفاه حیوانات گروه اختصاص داده شده صرفا برای نجات, reuniting, rehoming و تعمیر و بازسازی آمریکایی سگ کار. از سال 2013 به ارائه یک آرایه وسیعی از خدمات به سگ کار در تلاش برای ارائه آنها را راحت و مسالمت آمیز بازنشستگی. ماموریت K9 با تمرکز بر بازیابی سگ هر دو از خارج از کشور و ملی پناهگاه که در آن شرایط آنها رنج می برند بدون مراقبت مناسب و یا توجه پزشکی است. کار خود را برجسته شده است چندین بار در رسانه ملی از جمله حضور در “امریکا با اریک Bolling” و “Pit Bulls & Parolees.” اطلاعات بیشتر در www.MissionK9Rescue.org.
کیت مطبوعاتی آنلاین: https://missionk9rescue.onlinepresskit247.com
وب سایت: www.MissionK9Rescue.org
تماس با ما: آنیتا Jakab Kovacs, [email protected]

5 نکته برای بچه ها به تمرین حضور
کتی McQuaid
نویسنده و مشاور رهبری
McQuaid عملکرد شرکت LLC
“1) هنگامی که شما واقعا لذت بردن از مواد غذایی خود را. (و می دانم که آن را خوب اگر شما نمی خواهید برای به اشتراک گذاشتن.)
2) هنگامی که شما راه رفتن در خارج از بلند کردن سر خود و تنفس از طریق بینی خود را. که بهترین راه برای بوی تمام بوییدن و در هوا. واقعا نفس کشیدن آن را در تمام راه خود را به حلقه.
3) متوجه همه چیز. بود در حال حاضر که در آن شما هستند و در همه چیز وجود دارد را ببینید.
4) هنگامی که شما به حفاری های عمیق و گسترده است. لذت بردن از خاک خود را در پنجه!
5) هنگامی که یک فرد شما را دوست دارم صحبت می کند تا خود را گرفتن گوش خود را و لبخند!”
نویسنده و مشاور رهبری کتی McQuaid صرف بیش از سه دهه در سازمان سیا از جمله 12 سال زندگی در خارج از کشور. کار خود را در جوامع در سراسر جهان و یابم عشق بی قید و شرط از چهار پا, الهه شعر و موسیقی فضل الهام بخش او برای نوشتن “Everybody Loves فضل” از سری کتابهای مصور. پدر و مادر بچه ها در تمام سنین مدیران و رهبران سازمانی تگرگ سری به عنوان یک فانوس دریایی از امید و الهام بخش برای هر کسی مرور تغییر و یا به چالش کشیدن شرایط.
کتی بنیانگذار McQuaid عملکرد شرکت LLC و فارغ التحصیل از دانشگاه ایالتی پن جایی که او با حضور در یک کامل بورس تحصیلی باسواد تمام چهار سال به عنوان یک شناگر به دست آورده و یک مدرک لیسانس در رشته علوم در امور مالی. او همچنین فارغ التحصیل از پیشتاز اجرایی برنامه توسعه در دانشگاه دوکدر اوج اجرایی رهبر برنامه در کلاگ در دانشکده مدیریت و در حال حاضر نهایی مطالعات خود را برای تبدیل شدن به یک مربی گواهی به صورت آگاهانه تغییر و تحول است. کتی هدف این است که برای حمایت از مردم و سازمان ها در تجربه موفق و معنی دار و با صلاحیت تحولات.
کتی که ارشد اجرایی در سازمان سیا تدارکات خدمات حرفه ای و همچنین به عنوان اولین مقام ارشد اجرایی مسئول پشتیبانی در جنوب آسیا و جنگ تئاتر (و اولین و تنها زن به تاریخ در موقعیت). او همچنین به برگزاری یک حمایت کلیدی افسر موقعیت در طول انتقال از ما فعالیت های اطلاعاتی از یکی از شهرستان خود را به دیگری در یکی از بزرگترین دفاتر اروپایی است. کتی به عنوان یک سالمند در مسیر کلیسا در دنور, کلرادو, و در حال حاضر به عنوان صندلی از ا د کمک های امریکا هیئت مدیره. اطلاعات بیشتر در www.EverybodyLovesGrace.com.
کیت مطبوعاتی آنلاین: https://katymcquaid.onlinepresskit247.com
وب سایت: https://www.everybodylovesgrace.com
تماس با ما: آنیتا Jakab Kovacs, [email protected]

ضربه زدن به قدرت هدف
کن هوندا
نویسنده
کن هوندا
“این آسان برای فراموش کردن آنچه واقعا مهم است. آن آسان است برای دریافت پریشان پول و توجه و شهرت — تمام چیزهایی است که ما را به احساس واقعا خوب برای یک لحظه اما می تواند ما را خاموش راه ما. اگر شما پس از قلب خود را و ایجاد چیزی است که با هدف برای شما, شما احتمالا خودتان را غرق خسته و سوخته. شما ممکن است تعجب که چرا شما انجام آنچه شما انجام می دهند و یا اگر هر یک از آن واقعا مهم است به هر حال.”
پول و شادی کارشناس کن هوندا فروش خود توسعه نویسنده در ژاپنبا کتاب فروش بیش از هفت میلیون نسخه از سال 2001. آخرین کتاب او به نام “مبارک پول: هنر ژاپنی صلح خود را با پول” (4 ژوئن 2019, Simon & Schuster). کن رشته حقوق در دانشگاه واسدا در توکیو و وارد, ژاپنی, نیروی کار به عنوان یک کسب و کار مشاور و سرمایه گذار. کن تخصص مالی ناشی از مالکیت و مدیریت کسب و کارهای مختلف از جمله یک شرکت حسابداری در یک شرکت مشاوره مدیریت و سرمایه شرکت. نوشته های خود را پل موضوعات سرمایه گذاری و کمک به تمرکز بر ایجاد و تولید ثروت شخصی و شادی را از طریق عمیق تر از خود صداقت. کن را فراهم می کند پشتیبانی مداوم از طریق مشاوره, برنامه, کسب و کار, سمینارها درمانی کارگاه های آموزشی و دوره های مکاتبات. کن اولین کسی که از ژاپن به رای به تحول شورای رهبری یک گروه از توسعه شخصی و حرفه ای کشور ، او مسلط به زبان ژاپنی و انگلیسی; زندگی در بوستون ماساچوست به مدت دو سال و در حال حاضر ساکن در توکیو, ژاپن. اطلاعات بیشتر در KenHonda.com.
کیت مطبوعاتی آنلاین: https://kenhonda.onlinepresskit247.com
وب سایت: KenHonda.com
تماس با ما: میشل Tennant, [email protected]

7 چیزهایی که متفاوت در مورد یک زن خانه اداره
Darla DeMorrow
بنیانگذار گواهی سازمان های حرفه ای (CPO®)
HeartWork سازماندهی, LLC
“1) کنترل دما: زنان تمایل به سردتر از مردان در فضاهای مشترک مانند شرکت های بزرگ ، هنگامی که در خانه کار می کنند آنها می توانند کنترل دفتر خود را متوسط. بسیاری از مستند مطالعات نشان می دهد که داشتن درک کنترل بر محیط کار خود منجر به افزايش رضايت شغلی است.
تماس همه زنانی که “پوزخند و تحمل آن” را به عنوان آنها را از طریق ناراحت کننده درجه حرارت: خود را به راحتی مسائل! اگر شما همیشه احساس گناه تنظیم تمام خانه متوسط برای دیدار با نیازهای خود را هنگامی که شما کار در خانه نیست. تحقیقات نشان می دهد که متوسط بهره وری تاثیر می گذارد.
بیشتر زنان نیز چالش مدیریت خود را از سیستم های آب و هوا در دوران بارداری و یائسگی و یائسگی است که می تواند شروع در اواسط 30s با توجه به NPR گزارش. زمانی که گرگرفتگی آمار, آن را آسان تر برای ریختن لایه از لباس و مقابله با به طور بالقوه شرم آور پوست شسته در راحتی از خانه خود را ،
2) Mama نیاز به یک درب: به خاطر خنده دار و کاملا relatable 2017 ویروسی تصویری که استاد در حال مصاحبه زنده با BBC رنج می برد و بچه ها خود را شکستن به خانه خود را ، همه حرفه ای پدر و مادر کار در خانه باید یک درب — اما مادرم هستند احتمال بیشتری برای قرار دادن مورد علاقه خود را در محیط کاری که در آن آنها می توانید نگه داشتن چشم در کودکان خود را. هیچ درب اگر فضای کاری خود را به جزیره آشپزخانه.
بانوان در نظر بگیرید چه تنظیمات می تواند ساخته شده به شما اجازه می دهد به کار در پشت درب بسته. عملکرد چند تکلیفی یک اسطوره است. آنچه که واقعا در رفتن در زمانی که ما فکر می کنیم ما چند وظیفه ای است که مغز سوئیچ سریع آتش بین وظایف است که بدن افت می کند تمام تلاش وظایف به میزان 40 درصد است. که به نوبه خود می تواند هشت ساعت روز کاری به یک یازده ساعت بعد. Ouch!
تنها به دلیل یک درب اجازه می دهد تا حریم خصوصی بیشتر شما دریافت بیشتر انجام می شود. اگر شما بچه ها چقدر پول می تواند شما را اگر شما تا به حال زمان و فضا به تمرکز ؟ چگونه است که نسبت به 10 دلار یا 20 دلار در ساعت, شما صرفه جویی در مهد کودک?
3) خاص با مقالات: به طور کلی سازمان حرفه ای مشاهده می کنیم که زنان می خواهند به بررسی هر مورد از کاغذ هنگامی که سازماندهی خود را ، از سوی دیگر مردان تصمیم گیری در گروه مقالات به فایل تکه تکه یا شیر یا خط با مشت. وجود دارد هیچ درست یا روش غلط, اما اگر شما می خواهید برای اتصال کوتاه مقدار از زمان در یک سازماندهی پروژه اختصاص دادن یک مرد به مرتب کردن بر اساس از طریق کاغذ. از سوی دیگر اگر شما ترجیح می دهید یک بررسی کامل از مقالات در یک سازماندهی پروژه شریک زندگی با یک زن.
4) نوع خاصی از درهم و برهمی: یک زن خانه است و بیشتر احتمال دارد به هم ریخته با پرونده های کاغذی و یادگاران. یک دفتر خانه است بیشتر احتمال دارد به هم ریخته با دنده الکترونیکی و کابل. من اصلا مطالعه برای اثبات این فقط 15 سال کار در دفاتر خانه از همه نوع. اگر شما به اشتراک گذاشتن کار خود را با همسر و شریک زندگی به سازماندهی به سرعت اجازه می دهد هر یک از شما به کار بر روی بخشی از کار است که شما در مورد مراقبت بیشتر.
5) چند tasking مادران: زنانی که در خانه کار می کنند برای صرفه جویی در مراقبت از کودک اغلب تا پایان انجام هر دو در یک بار. این است به خصوص مشکل بزرگ در طول تعطیلات مدرسه و تابستان ، حتی در روابط که در آن درآمد تقریبا برابر با آن را بیشتر احتمال دارد که مامان بیشتر از مهد کودک. هنگامی که همکاران باید گسترده تر پرداخت تفاوت این فرض مراقبت نقش برجسته تر است.
زنانی که مادران هستند احتمال بیشتری برای ایجاد فضا برای کودکان خود را به دفتر خانه خود را در یک خانواده نسخه co-کار ، این به این معنی یک مادر خانه خواهد شد و نیاز به فضایی برای چند میز و لوازم صنایع دستی و گزینه های سرگرمی برای آنهایی که کمی. مردان بیشتر احتمال دارد به درخواست برای فضای آرام نیاز آنها مانند ترجیح می دهند یک درب که خاموش و یا یک دفتر کار در محل کمتر-قاچاق منطقه از خانه.
6) یک ترکیب کار و خانه: زنان خانه دفاتر به احتمال زیاد شامل خانواده caretaking موارد مانند لوازم خانگی ضمانت نامه و دفترچه راهنما و اسکناس های خانگی و تزئینات جزئیات حیوان خانگی, لوازم و مواد مربوط به خانواده و سرگرمی. شما ببینید این گاهی اوقات اگر به شما پرداخت توجه به اتومبیل های پارک شده در یک بازار پارکینگ. این ماشین با اجسام حجم با Cheerios روی زمین هستند به وضوح مامان وانت. این خودروی سواری با بی عیب فضای داخلی است ؟ آنها بیشتر احتمال دارد به پدر و چرخ. دفتر خانه دارای ویژگی های مشابه — و این تفاوت به نظر می رسد به اعمال می شود که آیا وجود دارد بچه ها در معادله یا نه!
7) تنظیمات زیبایی: یک زن به طور کلی می خواهد دفتر او به جذاب دنبال روند فعلی و تزئین شده در سبک سازگار با بقیه از خانه. یک مرد است که معمولا مبارک با اجرایی چرم صندلی و بزرگترین مانیتور کامپیوتر او مناسب می تواند در اتاق. این است که تنها تا حدودی با توجه به اولویت و تقریبا قطعا تحت تاثیر این واقعیت است که 8% از مردان تحت تاثیر برخی از سطح از رنگ کوری در حالی که کمتر از 0.5 درصد از زنان هستند.”
Darla DeMorrow است گواهی سازمان های حرفه ای (CPO®) دکوراتور بلندگو و بنیانگذار HeartWork سازماندهی, LLC مستقر در وین, PA. ماموریت او این است که برای کمک به مردم رسیدن به یک احساس آرامش و هدف. او نویسنده چندین کتاب الهام بخش در سازمان از جمله “باردار کارآفرین” “سازماندهی آشپزخانه خود را با مرتب کردن و موفق” و “سازماندهی خانه خود را با مرتب کردن و موفق شوند.” جدیدترین کتاب او این است که “خوش بین سازمان دفتر” (ژانویه 2020).
Darla دارای مدرک کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی از دانشگاه. او عضو فعال NAPO (انجمن ملی بهره وری و سازماندهی حرفه ای) در هر دو سطح ملی و محلی در بیشتر Philadelphia فصل. Darla گواهی photo organizer با انجمن عکس های شخصی دهندگان (APPO). او یک روز مرحله بندی حرفه ای و یک عضو از املاک و مستغلات شروع عملیات انجمن (متراژ تقریبی). او یک گواهی رنگ با حسرت مشاور با استفاده از یک مشتری محور رویکرد به ارائه زیبا علمی مبتنی بر انتخاب رنگ. Darla همچنین یک گواهی Evernote مشاور. او به طور مداوم به حد عالی رساندن مهارت های خود را برای ارائه به مشتریان خود را بهترین در سازماندهی و طراحی.
Darla میزبان برگزاری فیل محلی دسترسی به تلویزیون نشان می دهد. او یک عضو سابق داوطلب آتش نشانی و آمبولانس خدمه مشتاق خواننده و شنونده پادکست و امدادگر از یک بی خانمان, گربه سیامی. Darla فرانسوی صحبت می کند و لذت می برد سفر به فرانسه هر زمان که او می تواند.
زمانی که طراحی مجدد مشتری فضاهای شما اغلب پیدا کردن Darla کار در خانه خود را — که او سهام با شوهر و دو دختر جوان. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.HeartWorkOrg.com.
کیت مطبوعاتی آنلاین: https://darlademorrow.onlinepresskit247.com
وب سایت: www.HeartWorkOrg.com
تماس با ما: آنیتا Jakab Kovacs, [email protected]

جامعه دستگیر میشوند باید Spayed/عقیم بیش از حد
دکتر Cristie Kamiya
رئیس پناهگاه پزشکی
جامعه انسانی Silicon Valley
“عقیم/خنثی نگه می دارد ولگرد پت جمعیت پایین است که به معنی کمتر از حیوانات بی خانمان در پناهگاه های حیوانات. اگر فقط یک مرد و زن و فرزندان خود را از چپ به نژاد خود به خود آنها می توانند بیش از 2000 گربه فقط در پنج سال!”
دکتر Cristie Kamiya [می گویند Kuh-من-آه] به عنوان رئیس پناهگاه پزشکی در جامعه انسانی دره سیلیکون است و یکی از تنها تعداد انگشت شماری از اقامت-آموزش دامپزشکان در زمینه تخصصی سرپناه پزشکی است. او به اتمام سه سال سرپناه-پزشکی برنامه های آموزشی در دانشگاه کالیفرنیا – دیویس و در حال حاضر نظارت هر دو پناهگاه و عملیات پزشکی برای HSSV. عضو انجمن پناهگاه دامپزشکان (ASV), Dr. Kamiya رهبری HSSV ابتکار برای تبدیل شدن به اولین مدل سرپناه در کشور برای دیدار با تمام ASV دستورالعمل. او سفر در سراسر کشور و جهان ارائه داوطلب دامپزشکی پشتیبانی به سازمانها نیاز دارند. او همچنین پرورش زیر سن قانونی پناهگاه گربه و دوست دارد صرف وقت با او به تصویب رسید پناهگاه سگ.
کیت مطبوعاتی آنلاین: http://humanesocietysiliconvalley.onlinepresskit247.com
وب سایت: www.HSSV.org
تماس با ما: Klaudia سیمون, [email protected]

شما می توانید پاسخ به این سوال حیاتی در مورد بازنشستگی خود برنامه ؟ (اکثر مردم نمی تواند.)
پاملا یلن
رئیس جمهور
بانک بر روی خود
“مهم ترین سوال مردم باید قادر به پاسخ خود را در مورد برنامه های بازنشستگی است که تقریبا هیچ کس نمی تواند جواب:آنچه را من حساب بازنشستگی(ع) ارزش روز من طرح شیر به آنها را?’ پاسخ به این سوال تعیین خواهد کرد که آیا شما زندگی می کنند از سال های طلایی خود را در امنیت مالی و یا پیدا کردن خود را به طور مداوم scrimping به پایان می رسد دیدار — هنوز اکثر مردم نمی تواند به آن پاسخ اگر زندگی خود را وابسته به آن و زندگی خود را واقعا در آن بستگی دارد.”
پاملا یلن است که بنیانگذار بانک بر روی خود یک مالی محقق و نویسنده دو نیویورک تایمز پرفروش ترین کتاب, از جمله آخرین “این بانک در خود انقلاب: آتش بانکدار خود را دور زدن دیوار خیابان و کنترل مالی خود را در آینده.” پاملا بررسی بیش از 450 استراتژی های مالی به دنبال یک جایگزین برای ریسک و نوسانات سهام و سرمایه گذاری های دیگر که او را منجر به یک زمان آزمایش قابل پیش بینی روش رشد ثروت در حال حاضر مورد استفاده بیش از 500,000 آمریکایی است. بازدید www.BankOnYourself.com.
کیت مطبوعاتی آنلاین: http://pamelayellen.onlinepresskit247.com
وب سایت: https://www.bankonyourself.com
تماس با ما: Jennifer Thomas, [email protected]

****************
رسانه های شغل:

زیر لینک کلیک کنید برای لیست کار برای کارکنان و نویسندگان و سردبیران و تهیه کنندگان. شما می توانید این و بیشتر لیست کار در هیئت مدیره کار ما: https://www.cisionjobs.com/jobs/united-states/

*****************

دیگر اخبار و منابع:

در زیر لینک به دیگر اخبار و منابع ما فکر می کنم شما ممکن است پیدا کردن مفید است. اگر شما یک آیتم شما فکر می کنم دیگر خبرنگاران خواهد بود علاقه مند در و می خواهم ما را در آینده هشدار لطفا با ما رها یک خط در [email protected]

 • 7 آفریقایی لوکس و شیوه زندگی اخبار سایت شما باید خواندن. در سال 2015 نیلسن منتشر شده در گزارش به طور فزاینده ای مرفه و تحصیل کرده آمریکایی آفریقایی مصرف کنندگان برجسته underreported داستان موفقیت در جامعه است. با این حال قبل از نیلسن یافته های رسانه بودند غذا به مصرف کنندگان آمریکایی علاقه مند به بهره گیری از کالاهای لوکس, سفر, و, ناهارخوری زیبا و آشپزی در حالی که همه در پیشبرد حرفه خود. چه راهی بهتر برای جشن ماه تاریخ سیاه تر از برجسته بالا نشریات با تمرکز بر لوکس فراغت و کسب و کار برای آمریکایی های آفریقایی تبار که در سفر شام خوردن و مقابله: https://prn.to/38WLQYS.
 • وبلاگ پروفایل: مالیات وبلاگ. هر هفته ما از ویژگی های وبلاگ ما عشق را به دنبال دارد. این هفته همه چیز در مورد مالیات: https://prn.to/2usaqBV.

****************

PROFNET است یک سرویس منحصر به فرد از PR مستند در یک dvd.

برای تماس با ProfNet: [email protected] یا 800-776-3638 ext. 1

منبع ProfNet

لینک های مرتبط

http://www.profnet.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>