اساتید مردد به بازگشت به دانشگاه در میان همه گیر

اساتید دانشگاه در سراسر کشور گفت: مدیران آنها تمایلی به بازگشت به دانشگاه برای تدریس در میان coronavirus گیر, گزارش نیویورک تایمز.

در سراسر کشور, کالج شده اند ارسال پیام به دانش آموزان در مورد پوشیدن ماسک و تحت درجه حرارت چک قبل از سقوط کلاس های رزومه.

اما هزاران نفر از استادان می گویند که آنها آماده نیست برای بازگشت به کلاس درس گزارش روزنامه.

“تا زمانی که یک واکسن هست من تنظیم پا در محوطه دانشگاه گفت:” دانا Ward, 70, یک استاد بازنشسته مطالعات سیاسی در Pitzer کالج به این روزنامه گفت. “رفتن به کلاس درس است مانند بازی رولت روسی است.”

اکثر مدارس را اعلام کرد قصد دارد برای از سرگیری در کلاس های حضوری. اما برخی از کالج ها در حال حاضر شاهد جهش در coronavirus موارد در طول کوچکتر جلسه در تابستان.

روز چهارشنبه در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی اعلام کرد آن را توصیه نمی کند دانش آموزان با حضور در کلاس های حضوری پس از دانشگاه و تجربه “هشدار دهنده سنبله در coronavirus موارد است.”

یک دانشگاه کرنل نظر سنجی اعضای هیات علمی خود دریافتند که حدود یک سوم از استادان “نه علاقه مند به تدریس در کلاس های فرد” یک سوم شد “باز به انجام آن اگر شرایط تلقی می شد به امن” و در حدود یک سوم شد “مایل و مشتاق به آموزش در فرد” مایکل Kotlikoff کرنل را کشيش به این روزنامه گفت.

اعضای هیئت علمی در Penn State, دانشگاه ایلینوی, نوتردام و دانشگاه ایالتی نیویورک را امضا دادخواست بیان آنها احساس آنها در حال قرار داده و به کلاس های درس بیش از حد به سرعت.

نامه سرگشاده ای با امضای بیش از 1000 Penn State اعضای هیئت علمی خواسته های دانشگاه “تصدیق استقلال از مربیان در تصمیم گیری که آیا برای تدریس, کلاس, حضور در جلسات و برگزاری ساعات اداری از راه دور در شخص و یا در برخی از حالت ترکیبی.” این نامه همچنین می پرسد برای معلمان قادر به تغییر حالت خود را از آموزش در هر زمان و از بین بردن نیاز به افشای اطلاعات بهداشت شخصی به عنوان یک وضعیت آموزش آنلاین.

راشل پل سخنگوی Penn State, نیویورک تایمز گفت که این طومار امضاء کنندگان نمایندگی تنها حدود 12 درصد از اعضای هیئت علمی.

“انتظار ما این است که علمی که قادر به آموزش بازگشت به کلاس درس به عنوان بخشی از یک رویکرد انعطاف پذیر,” او گفت:.

Georgia Tech گفت: استادان آنها را به دو 65 ساله یا مسن تر و یا یکی از هفت خاص شرایط بهداشتی مانند دیابت یا بیماری مزمن ریه به واجد شرایط برای آموزش از راه دور.

دیگر مدارس باید اجازه اساتید تصمیم می گیرید که چگونه آنها می خواهند برای تدریس.

“با توجه به این شرایط فوق العاده در این دانشگاه به صورت موقت تعلیق معمولی نیاز است که آموزش باید انجام شود در فرد” دانشگاه شیکاگو گفت: مربیان در ژوئن 26.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net