استاد در آستانه کشف ویروس کشته در آشکار قتل-خودکشی

یک استاد دانشگاه پیتسبورگ که تقریبا تکمیل شده “بسیار مهم” کار در coronavirus کشته شد در آنچه پلیس به عنوان یک آشکار قتل-خودکشی در آخر هفته گذشته با توجه به محلی رادیو فردا وابسته KDKA.

دکتر بینگ لیو, 37 مرده پیدا شد در خانه اش در راس شهرستان پنسیلوانیا, on May 2. او تا به حال چندین زخم گلوله و محققان گفته اند آنها معتقدند مرگ او را به قتل. یکی دیگر از Hao Gu مرده پیدا شد در ماشین خود را در خیابان مجاور با چه پلیس شناخته شده به عنوان یک خود وارد زخم گلوله به سر. پلیس گفت که دو مرد با یکدیگر می دانستند و آنها بر این باورند Gu کشته لیو قبل از تیراندازی خود را, اما کارآگاهان هنوز در حال بررسی است.

لیو یک تحقیق دستیار استاد در دانشگاه پیتسبورگ دانشکده پزشکی وزارت محاسباتی و سیستم های زیست شناسی “در آستانه ساخت بسیار قابل توجهی یافته نسبت به درک مکانیسم های سلولی را که زمینه ساز SARS-CoV-2 عفونت و سلولی اساس عوارض زیر. ما در تلاش برای تکمیل آنچه که او آغاز شده و در تلاش برای ادای احترام به او علمی تعالی” این گروه در بیانیه ای گفت.

“از دست دادن خود را احساس خواهد شد در سراسر جامعه علمی. لطفا نگه داشتن خود و خانواده و دوستان و همکاران در افکار خود را. با تشکر از شما.”

مدرسه در بیانیه ای گفت: “دانشگاه پیتسبورگ است که عمیقا غمگین از مرگ غم انگیز از بینگ لیو یک پرکار محقق و تحسین همکار در پیت. دانشگاه گسترش ما عمیق ترین همدردی به لیو خانواده و دوستان و همکاران در طول این زمان دشوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im