حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ دریافت یک هدیه تهوع از خود شرکت خدمات مالی در سال 1990 که شامل آنچه که به تصویر کشیده شد, به نقل قول از او را که بسیاری از آنها حاوی توهین آمیز و جنسیتی زبان.

واشنگتن پست منتشر شده این کتاب کوتاه که با عنوان “قابل حمل بلومبرگ: شوخ طبعی و حکمت از مایکل بلومبرگ.”

این کتاب ادعا می شود “غیر مجاز مجموعه های غیر مجاز گفته” در حالی که یک یادداشت سردبیر می گوید که این نقل قول ها همه واقعی است.

“بله اینها همه واقعی به نقل از” می خواند توجه داشته باشید نوشته شده توسط الیزابت DeMarse سابق افسر ارشد بازاریابی از بلومبرگ, L. P. “هیچ چیز شده است و تاب و یا اغراق شده است.”

بسیاری از نقل قول های حاوی ناسزاهای پیشنهادی زبان و یا هر دو. دو مورد اول به عنوان مثال در حال ناسزا رنگ و لعاب نظرات در مورد رابطه جنسی. وجود دارد و جنسی مختلف منابع در سراسر این کتاب که 34-صفحه جزوه-style انتشار.

یک نقل قول با برچسب “خصوصیات یک رقیب” آمده است: “Cokehead, womanizing, [expletive].” این expletive است یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف gays.

یک نمونه دیگر به نقل از کتاب:

“به عنوان چاک Colsen قرار داده و آن را: اگر شما آنها را با خود [expletive], قلب و ذهن خود را به دنبال خواهد داشت.” (Colson شد کاخ سفید برای رئیس جمهور ریچارد نیکسون.)

“نگه داشتن پاهای خود را بسته است.”

پس از ساخت یک فیلم شوخی در مورد بلومبرگ ترمینال کامپیوتر نقل قول دیگری آمده است: “من حدس می زنم که بسیاری از شما دختران از کسب و کار.”

“آیا شما با نصب هر چیزی و یا فقط [expletive] در اطراف؟”

“سه تا از بزرگترین دروغ: این بررسی را در پست من توجه شما را در صبح و من خوشحالم که من یهودی هستم.”

“اگر عیسی یک یهودی چرا او باید پورتوریکو نام?”

“اگر زنان می خواستم قدردانی می شود برای مغز خود را, آنها می خواهم به کتابخانه بروید و به جای Bloomingdale.”

به بلومبرگ کمپین گفت: پست کتاب یک شوخی بود, هیچ چیز بیشتر و نقل قول نمی شد از بلومبرگ.

“مایک به سادگی نمی گویند چیزهایی کسی نوشت: در این هدیه تهوع است که در گردش برای 30 سال شده است و نقل در هر انتخابات قبلی مایک شده در” سخنگوی استو Loeser گفت.

او افزود: “مایک آشکارا اذعان می کند که کلمات خود را باید همیشه در تراز وسط قرار دارد با ارزش خود را و راه او باعث شده است که زندگی او و برخی از آنچه او گفته است بی احترامی و اشتباه است.”

بلومبرگ در خدمت به عنوان شهردار جدید شهر نیویورک از 2002-2013.

در سال 2001 با توجه به پست بلومبرگ سخنگوی اعتراف کرد که “ممکن است او باید گفت:” برخی از نقل قول در کتاب و عذرخواهی برای آنها.

بلومبرگ پیوست انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و سوم است در RealClear سیاست رای گیری متوسط است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im