سیدنی, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — وضوح داروسازی, یک radiopharmaceutical شرکت متمرکز بر درمان بیماری جدی خشنود است تا اعلام کند که پروفسور الیور Sartor اتحاد پیوست وضوح هیئت مشورتی.

پروفسور Sartor پزشکی متخصص و شناخته شده بین المللی متخصص در سرطان پروستات. او لبرد استاد تحقیقات سرطان, مدیر پزشکی تولان مرکز سرطان و دستیار دین برای انکولوژی در دانشگاه Tulane آب مدرسه طب در New Orleans, Louisiana.

پروفسور Sartor منتشر کرده است بیش از 400 نظیر بررسی نشریات و بیش از 25 ، 000 استنادهای. او در سخنرانی به طور گسترده ای به سخنرانی در سرطان پروستات در 34 کشور جهان است. پروفسور Sartor شده اصلی و یا co-محقق اصلی در های متعدد ملی و بین المللی سرطان پروستات پیشرفته آزمایشات از جمله کسانی بودند که محوری برای تایید FDA برای ساماریوم-153 EDTMP, کابازیتاکسل و رادیوم-223. او پزشکی انکولوژی صندلی دستگاه ادراری-تناسلی کمیته NRG انکولوژی.

او که در گذشته عضو هیئت علمی مشاوران (علوم بالینی و اپیدمیولوژی) در موسسه ملی سرطان و قبلا به عنوان رئیس سرطان پروستات ادغام پنل برای وزارت دفاع. او ریاست اطلاعات 5 کمیته های نظارت برای فاز سوم آزمایش هایی که منجر به تایید FDA.

پروفسور Sartor دریافت MD خود را از دانشگاه شهر با افتخارات در سال 1982. پس از کارآموزی در دانشگاه پنسیلوانیااو آموزش دیده در طب داخلی در Tulane دانشکده پزشکی. پس از اتمام یاران خود را در NCI در Bethesda, Maryland در سال 1989 او در خدمت تا سال 1993 به عنوان یک محقق ارشد در NCI با تمرکز بر داروهای رمان پیشرفته برای بیماران مبتلا به سرطان پروستات.

پروفسور Sartor اظهار نظر در انتصاب او: “وضوح ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در توسعه آن مس-بر اساس پلت فرم محصول در سال های اخیر است. من هیجان زده برای پیوستن به وضوح هیئت مشورتی که من برای برخی از زمان دیده می شود مزایای رادیو داروهای فلرنی را برای درمان سرطان به خصوص در سرطان پروستات. من بسیار به دنبال به جلو به همکاری با این تیم و با استفاده از منحصر به فرد و مطلوب فنی مس به آدرس محدودیتهای رادیو داروهای فلرنی در درمان سرطان, با نظر برای بهبود نتایج درمان برای بیماران مبتلا به سرطان در سراسر جهان است.”

وضوح رئیس اجرایی دکتر آلن تیلور گفت: “ما مفتخر به استقبال پروفسور Sartor به ما مشورتی هیئت مدیره در این بازی هیجان انگیز زمانی که دو تا از محصولات ما که فیلمهای بالقوه برای درمان سرطان پروستات, SAR-bisPSMA و SAR-BBN در حال ورود بالینی. منحصر به فرد خود تجربه و تخصص در این زمینه و تجربه های گسترده ای در پیشرو سرطان پروستات آزمایش های بسیار ارزشمند خواهد بود که به موقع و توسعه موفقیت آمیز از این محصولات است. ما به دنبال به جلو به همکاری نزدیک با پروفسور Sartor که ما پیشرفت هدف ما از توسعه امن تر و موثر تر برای درمان کودکان و بزرگسالان مبتلا به سرطان است.”

در مورد وضوح

وضوح پزشکی شخصی, شرکت متمرکز بر درمان بیماری های جدی است. این شرکت یک رهبر در ابتکاری رادیو داروهای فلرنی در حال توسعه درمان های هدفمند برای درمان سرطان و دیگر بیماری های جدی در کودکان و بزرگسالان.

www.claritypharmaceuticals.com

تماس با ما

دکتر آلن تیلور
رئیس اجرایی
+61 (0)413 871 165
[email protected]

منبع وضوح داروسازی

لینک های مرتبط

http://www.claritypharm.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de