سنگ چخماق تپه منابع آلاینده Rosemount پالایشگاه نفت یکی از میانه بزرگترین کاهش تولید در نادر حرکت تحریک بزرگ coronavirus ناشی از کاهش بنزین تقاضا است.

که رها کردن در تقاضا به همراه دیگر عوامل مؤثر در صنعت نفت منجر به قیمت فرو رفتن در پمپ. در حالی که متوسط شهرهای دوقلو قیمت حدود $1.70 پایین ترین قیمت در مینه سوتا باید ماند زیر 1 $در هر گالن حدود دو هفته طولانی ترین دوره از زیر$1 گاز که یک بازار سوخت جانباز گفت که او تا به حال دیده می شود از اواسط 1990s.

سنگ چخماق تپه مینه سوتا بزرگترین تامین کننده بنزین و سخنگوی جیک Gerben گفت: تقاضا پایین است 50 درصد از یک سال پیش.

“ما در حال مدیریت یک افت بی سابقه ای برای بنزین,” او گفت:. “این بسیار چالش برانگیز است.”

– 75% – و تپه سنگ چخماق تامین حدود 90 درصد از مسائل مورد استفاده در مینیاپولیس-سنت پل فرودگاه بین المللی.

این پالایشگاه کاهش تولید در دو هفته گذشته یک حرکت Gerben نمی تواند اتفاق می افتد به یاد بیاورید قبل از اینکه به دلیل کاهش مصرف سوخت. او کاهش یافته است به می گویند که چقدر اما گفت شده اند وجود دارد هیچ اخراج و یا furloughs.

دیگر نفت ایالات متحده در شرکتها نیز متوقف شده تولید نه تنها به عنوان تقاضا کاهش یافته است اما به عنوان فضای ذخیره سازی برای هر دو نفت خام و محصولات تصفیه شده پر است.

ماراتن نفتی که صاحب دولت دیگر پالایشگاه در سنت پل پارک کاهش یافته است به نظر در مورد اینکه آیا تولید قطع شده است در مینه سوتا است.

اما اوهایو بر اساس شرکت یکی از بزرگترین کشور نفت شرکتها در هفته گذشته گفت: این امر به طور موقت خود را گالوپ, N. M. پالایشگاه در 15 آوریل برای اولین بار در ایالات متحده پالایشگاه idled با توجه به حمل و نقل سوخت شوک.

سنگ چخماق تپه یک بازوی Wichita, Kan.-بر اساس Koch Industries اتحاد مجدد تولید به عنوان آنجا که ممکن است به اونا بیشتر سوخت دیزل در Rosemount هر چند محدودیت وجود دارد با توجه به شیمی پالایش نفت.

“هنوز هم وجود دارد یک سالم تقاضا برای دیزل” Gerben گفت.

در حالی که استانداران سراسر کشور صادر کرده اند stay-at-home سفارشات به سرعت گسترش COVID-19 منجر به کاهش بنزین و جت-تقاضا برای سوخت دیزل-طراحی کامیون و قطار را نگه داشته و حرکت حیاتی کالا.

یک قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی ایجاد کرده است دیگر نزولی قیمت شوک.

– همه در حال حاضر بیمار از سنگ-قیمت پایین – نهایی یکشنبه بی سابقه ای کاهش تولید نزدیک به 10 میلیون بشکه یا یک دهم از عرضه جهانی به امید افزایش توفنده قیمت.

میانگین قیمت بنزین کاهش یافته است در شهرهای دوقلو از یک سال به بالا در ماه آوریل گذشته از $2.79 دلار 2.03 مارس 18 و به $1.76 اواخر هفته گذشته (و $1.63 ایالت) با توجه به GasBuddy قیمت-وب سایت ردیابی.

متوسط و کم در دهه گذشته در هر دو ایالت مینه سوتا و ملت بود یک دوره کوتاه در فوریه 2016 زمانی که قیمت نفت وست تگزاس اینترمدیت کاهش یافته است به $27 در هر بشکه رسید. قیمت گاز در مینه سوتا به طور خلاصه آغشته به عنوان کم به عنوان $1.43 یک گالن سپس با توجه به GasBuddy.

هنوز قیمت های غرق شده در زیر $1 در هر گالن در چندین ایستگاه های گاز به خصوص در بال منطقه است.

مایک ویلسون است که در سوخت و کسب و کار در بال قرمز برای 35 سال گفت: او را ندیده است قیمت این کم برای یک دوره پایدار از اواسط 1990s. ویلسون نفت را در بازارهای طیف وسیعی از بنزین به عنوان سوخت برای قایق سواری که دولا رودخانه می سی سی پی و از لوئیزیانا تا ایالت مینه سوتا که کسب و کار است که در انتظار به دلیل coronavirus.

ویلسون به فروش شرکت خود را چند سال پیش به رمزی-بر اساس Dehn نفت اما در آنجا ماند.

ویلسون نفت اجرا می شود یک ایستگاه گاز در بال تحت VP Racing Fuel نام تجاری آن نوشته شده است برخی از مینه سوتا پایین ترین قیمت در هفته های اخیر. روز جمعه آن را در 89 سنت در هر گالن سکس با هشت ایستگاه دیگر برای دولت کم با توجه به GasBuddy.

کسانی که در ایستگاه شامل چهار Kwik سفر یک جاده سریع السیر و یک مسابقه دو ماراتون. شش نفر از آنها در بال و دو در عرض 20 دقیقه از رودخانه شهر است. VP Racing اغلب قرار دادن پایین ترین قیمت و رقابت شده است خشمگین است.

“همه چیز تنگ در حال حاضر و مردم به دنبال یک معامله” ویلسون گفت:. او اشاره کرد که قیمت بنزین کاهش یافته بسیار پایین است که در حالی که آنها خوب برای مصرف کنندگان آنها نیست خوب برای سوخت و صنعت به عنوان یک کل — از شرکتها در پایین.

“شما نمی توانید آن را به این پایین,” او گفت:.

یکی دیگر از مشکلات بالقوه برای دولت بنزین صنعت است و دولت موظف فصلی تغییر از “زمستان مخلوط” به “تابستان ترکیب” سوخت.

به طور معمول, زمستان, ترکیب حال حاضر می خواهد در راه خود را خارج از سیستم اما از آنجا که بنزین تقاضا کاهش یافته است به شدت. “همه خفگی در این زمستان محصول” ویلسون گفت:.

ایالات متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست در مارس 27 صادر چشم پوشی برای زمستان-تابستان سوئیچ گسترش دگرگونی تاریخ 1 مه مه 20. اما سازمان حفاظت محیط زیست را چشم پوشی درگیری با دولت قوانین در سوخت دگرگونی با توجه مینه سوتا وزارت بازرگانی است.

– از جمله صنعت برای رسیدگی به این موضوع است.

“این است که نه در یک نقطه بحران در حال حاضر, اما آن را می تواند تبدیل به یک مشکل در یک زن و شوهر از هفته” گفت: سنگ چخماق تپه ” Gerben.

سنگ چخماق تپه است که در حال حاضر تولید بنزین تابستان. “اما ما باید جایی برای قرار دادن آن در برخی از موارد است.”

 

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de