قیمت تولید پست بزرگترین افت در 5 سال به عنوان هزینه های سوخت سقوط

آمریکا تولید کننده قیمت ترین در پنج سال در ماه فوریه به پایین کشیده با کاهش در هزینه های کالا از قبیل بنزین و خدمات است.

وزارت کار گفت: آن شاخص قیمت تولید کننده برای نهایی تقاضا کاهش یافته است 0.6% در ماه گذشته بزرگترین کاهش از ژانویه 2015 پس از افزایش 0.5 درصدی در ماه ژانویه است.

در 12 ماه منتهی به بهمن ماه PPI افزایش 1.3% پس از به دست آوردن 2.1 درصد در ماه ژانویه است. اقتصاددانان در نظرسنجی رویترز پیش بینی کرده بود PPI فرو بردن 0.1% در ماه فوریه و افزایش 1.8% در سال در سال پایه.

به استثنای فرار مواد غذایی, انرژی, تجارت و خدمات, قطعات, تولید کننده, قیمت تضعیف 0.1% اولین قطره از ماه ژوئن و پس از بالا رفتن از 0.4 درصد در ماه ژانویه است. به اصطلاح PPI پیشرفته 1.4 درصد در 12 ماه فوریه پس از افزایش 1.5% در ماه ژانویه است.

این گزارش آمد از اطلاعات در روز چهارشنبه نشان از یک افزایش در قیمت مصرف کننده در ماه فوریه و افزایش مداوم در زمینه تورم است. اما نشانه هایی از برخی از تورم در اقتصاد هستند به احتمال زیاد در کوتاه مدت به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس سرکوب تقاضا برای خدمات مانند حمل و نقل و اقامت در هتل, سرگرمی و تفریح و سرگرمی.

علاوه بر این ترس از رکود اقتصادی جهانی به دلیل ویروس و قیمت نفت جنگ بین روسیه و عربستان سعودی فرستاده اند قیمت های نفت خام بود. این همراه با ضعف تقاضا برای خدمات است که انتظار می رود برای جبران افزایش قیمت ناشی از تنگناها در زنجیره تامین.

فدرال رزرو آهنگ های هسته مخارج مصرفی شخصی (PCE) شاخص قیمت برای نرخ هدف تورم 2%. این core PCE price index 1.6% در سال در سال اساس در ماه ژانویه است. آن undershot هدف خود در سال 2019. فوریه پرک قیمت داده خواهد شد منتشر شده در اواخر این ماه.

در ماه فوریه فروشی قیمت انرژی کاهش یافته است 3.6% کاهش 0.7% در ماه ژانویه است. آنها وزن با 6.5% سقوط در قیمت بنزین که به دنبال یک 1.5 درصد کاهش یافته است. بنزین اختصاص نزدیک به یک سوم کاهش هزینه کالا در ماه گذشته.

قیمت کالاهای سقوط 0.9% در ماه گذشته بیشتر از سپتامبر 2015 پس از تیک تاک 0.1% در ماه ژانویه است. عمده فروشی قیمت مواد غذایی کاهش یافت 1.6% در ماه فوریه پس از صعود 0.2% در ماه قبل. هسته ای قیمت کالا نیز با کاهش 0.1 درصدی در ماه گذشته. آنها افزایش 0.3% در ماه ژانویه است.

هزینه خدمات کاهش یافته است 0.3% در ماه فوریه پس از بازگشت 0.7% در ماه ژانویه بیشتر از اکتبر سال 2018 است. وجود دارد کاهش در هزینه بلیط هواپیمایی و هتل محل اقامت که ثبت بزرگترین کاهش از آوریل 2009.

اما هزینه خدمات بهداشت و درمان 0.2% در ماه گذشته پس از افزایش 0.6 درصد در ماه ژانویه است. نمونه کارها مدیریت هزینه ها افزایش 0.3% پس از شتاب 2.3 درصد در ماه ژانویه است. آنها می توانند, اما نگاهی به آمار از جریان شدید فروش در بازار سهام است.

کسانی که بهداشت و درمان و مدیریت نمونه کارها هزینه خوراک به core PCE price index.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net