در صفوف منظم برگزار خلبان هلی کوپتر Bryan قایقرانی که در پاسخ به Polles آتش

اعضای امنیت عمومی جامعه افتخار خلبان هلی کوپتر Bryan قایقرانی با صفوف روز جمعه پس از 37 سال-دو کشته در سقوط یک هلیکوپتر در حالی که در پاسخ به یک آتش سوزی در نزدیکی پیزان در اوایل این هفته.

گلندیل و گودیر آتش نشانی و پرسنل منتظر در میراث تشییع جنازه نمازخانه در پئوریا در حالی که قایقرانی باقی مانده بودند همراهی از Pinal County دفتر معاینات پزشکی در فلورانس نزدیک به 80 مایل به تشییع جنازه در پئوریا.

یک خط از اجرای قانون آتش نشانی و ایمنی وسایل نقلیه وارد نمازخانه حدود ظهر که در آن حدود ده نفر می دانستند که او را در انتظار بودند در سه رقمی گرما.

براد Balser که با حضور در صفوف منظم با دوست دختر خود گفت: او فقط به قایقرانی چند روز قبل از مرگ او چرا که او فکر او را دیدم او را به رانندگی در اتوبان.

قایقرانی مشغول به کار گلندیل-بر اساس Airwest هلیکوپتر و Balser پرواز مربی از 2009 به 2010, Balser گفت.

“(او) بسیار مهربان آقایی بسیار خوب خلبان بسیار کامل است. بسیار غم انگیز از دست دادن من بسیار غم انگیز برای دیدن این اتفاق می افتد” Balser گفت.

Balser گفت: قایقرانی شد, فداکارانه, نوع, و, و شگفت انگیز پدر که باید یک قهرمان را ارسال کردن.

“این چیزی است که او سزاوار” Balser گفت.

قایقرانی است جان سالم به در برد و 8-سال-کودک قدیمی, Gila County Sheriff J. آدم چوپان گفت.

آتش نشانان از بخش های مختلف و دیگر کارکنان دولت خارج نمازخانه را با دست خود پشت سر خود را به عنوان قایقرانی بدن گرفته شد به کفن.

قبلا در این هفته یکی دیگر از کوتاه صفوف روز چهارشنبه همراهی قایقرانی بدن از Tonto ملی پل و از طریق پیزان با توجه به Facebook پست توسط Stacy فیگورا و مهندس و آتش نشان برای کاج-توت فرنگی آتش منطقه است.

“هر چند بسیار سریع ما قادر به پرداخت ما احترام به برایان قایقرانی برای ساخت نهایی قربانی” فیگوئروا نوشت.

قایقرانی بود که تنها یک سرنشین هلیکوپتر زمانی که آن سقوط کرد و درگذشت در حالی که در پاسخ به Polles آتش در نزدیکی پیزان. او در حمایت از آتش نشانان در روی زمین قبل از سقوط. علت سقوط هنوز تحت بررسی است.

رژیم صهیونیستی. mlb دستور داد پرچم در تمام ساختمان های دولتی به پرواز در نیمه کارکنان در روز چهارشنبه در قایقرانی افتخار است.

“این غم انگیز از دست دادن یک یادآوری از همیشه حاضر خطرات روبرو شده توسط کسانی که برای مبارزه با آتش سوزی” فرماندار در بیانیه ای گفت. “به عنوان یک خلبان هلی کوپتر, Bryan قایقرانی انجام شد خدمات به مردم آریزونا در کنار مردان و زنان مبارزه با Polles آتش. او انجام وظیفه خود را با افتخار و شجاعت و از آن یاد می شود به عنوان مثل ما دولت است.”

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا در توییتر @Audreyj101.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de