PRO Unlimited منصوب کوین Akeroyd به عنوان مدیر ارشد اجرایی

بوکا راتون فلوریدا., جولای 30, 2020 /PRNewswire/ — PRO Unlimited جهانی مبتکر از نیروی کار مشروط نرم افزار مدیریت و خدمات امروز اعلام کرد انتصاب کوین Akeroyd به عنوان مدیر ارشد اجرایی. سابق مدیر عامل اندی شولتزپایین پا بعد از پیشرو این شرکت از زمان آغاز آن نزدیک به سه دهه پیش است.


ادامه مطلب

“وجود دارد یک تغییر چشمگیر اتفاق می افتد که در آن ماهر کارگران دانش در کارکنان و اکثریت قریب به اتفاق کارفرمایان در تلاش برای رقابت در جنگ برای استعداد در حال حرکت به سمت مشروط نیروی کار بیش از سنتی full-زمان درگیری” گفت: Kevin Akeroyd, مدیر ارشد اجرایی در نرم افزار نامحدود است. “این تغییر اساسی در طرز فکر برای کارمند و کارفرما است که رانده شده توسط نیاز به انعطاف پذیری مالی, مدیریت و کاهش خطر از طریق استفاده از مشروط اشتغال است. وجود ندارد بسیاری از شرکت ها که ارائه پایان به پایان راه حل های مدیریت برای نیروی کار مشروط – PRO می کند و این باعث می شود آن را هیجان انگیز رهبر انقلاب در یکی از بزرگترین فرصت های رشد در سراسر فناوری چشم انداز است. نرم افزار های در حال ظهور disruptor در رده و من هیجان زده به رهبری شرکت را به این مرحله بعدی است.”

بیش از چهار سال گذشته Akeroyd به عنوان مدیر عامل در Cision که در آن او در زمان شرکت در بازار بورس قبل از فروش آن را برای $2.8 میلیارد دلار به پلاتین سهام در ژانویه سال 2020. قبل از Cision, Akeroyd شده است مدیر کل در هر دو اوراکل و Salesforce در حال اجرا کسب و کار واحد بودند که دسته رهبران در ابر نرم افزار خدمات و داده ها. پیش از آن در زندگی حرفه ای خود Akeroyd برگزار اجرایی در شرکت های از جمله اره منبت کاری اره مویی Acxiom و RR Donnelley.

نرم افزار ارائه می دهد طیف وسیعی از نیروی کار مشروط راه حل های مدیریت است که اهرم هوش مصنوعی یادگیری ماشین, اطلاعات تصویری و تجزیه و تحلیل ترافیک برای کمک به کارفرمایان پیدا ماهر مشروط استعداد (گیگابایت, temp و/یا کوتاه مدت موقعیت) و مدیریت تمام جنبه های خود را نیروی کار مشروط بر روی دسکتاپ و موبایل. به عنوان اولین فروشنده خنثی مدیریت خدمات برنامه (MSP) و فروشنده نرم افزار مدیریت (VMS) ارائه دهنده نرم افزار کاهش هزینه برای کارفرمایان در حالی که کاهش خطر و امکان انعطاف پذیری بیشتری را برای هر دو کارفرمایان و کارگران است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار نامحدود لطفا PROUnlimited.com و به دنبال شرکت در Twitter, Facebook و LinkedIn.

در مورد نرم افزار نامحدود
نرم افزار نامحدود از طریق آن صرفا فروشنده خنثی موفق ارائه دهنده خدمات (MSP) و فروشنده سیستم مدیریت (VMS) راه حل کمک می کند تا سازمان ها در سراسر جهان رسیدگی به هزینه ها و خطرات و کیفیت مسائل مرتبط با مدیریت نیروی کار مشروط. پیشگام و مبتکر در VMS و MSP فضای نرم افزار ارائه می دهد راه حل برای تامین و مدیریت مشروط کار 1099/co-استخدام مدیریت ریسک و شخص ثالث حقوق و دستمزد. http://www.prounlimited.com

منبع PRO Unlimited

لینک های مرتبط

http://www.prounlimited.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im