طرفدار تیم های ورزشی با استفاده از grubby رختکن به عنوان بهانه ای برای نگه داشتن رسانه ها از

اعضای رسانه ملی را برافراشته در برابر عمده حرفه ای ورزش محدود کردن اتاق قفل دسترسی به دلیل coronavirus.

همسالان من باید این همه اشتباه است. این تصمیم درست است.

قضاوت توسط رسانه های اجتماعی وجود دارد نه بسیاری از آمریکایی ها که می تواند طلسم. به خاطر آینده کشور ما نیاز به حفاظت از کسانی که می توانید.

بنابراین با تشکر از شما به ورزش جهان برای به رسمیت شناختن است که وجود دارد هیچ راه ما می تواند خطر ابتلا به روزنامه نگاران’ زندگی اجازه می دهد آنها را در یک تقسیم طیف وسیعی از مردم به احتمال زیاد به بیش از اندازه کشور ما با همه گیر مانند ساندویچ هنرمندان نقاشی مایو در مستی.

ورزشکاران و تیم کامل همه گیر حامل.

فکر می کنم در مورد توصیه های ساخته شده توسط بهترین کارشناسان بهداشت و درمان در ایالات متحده: نگه داشتن دست های خود را تمیز. جلوگیری از افراد دیگر است. جلوگیری از سفر. آیا لرزش دست.

در حال حاضر فکر می کنم در مورد دنیای ورزش حرفه ای و شیوه زندگی خود و قوانین نانوشته: عرق زیادی و رسیدگی به یکی دیگر تجهیزات. دوش با هم. پرتاب خود را در حوله روی زمین. شخص دیگری را انتخاب کنید تا پس از شما. بالا پنج. کم پنج. مشت دست انداز. اجرای handshakes طراحی شده توسط Bob Fosse.

در بیس بال, تف روی زمین ستاره شرق, سپس مخلوط را در تنقلات مایعات و گرد و خاک ایجاد یک گل حوضه از میکروب و سپس راه رفتن به محل باشگاه وانجمن پوشیدن cleats شما عینک در ستاره شرق.

در فوتبال و هاکی, سر و صدا به یکی دیگر گاهی اوقات چهره به چهره است.

در بسکتبال تکیه و عرق و هک در یکی دیگر. (این اعمال نه به تیمبرولوز تنها به تیم های که بازی دفاع.)

غذا خوردن با هم. نوشیدنی با هم. سفر با هم. را در میکروب از خانه. انتقال تیم خود را میکروب ها به عرصه های فروخته شده و استادیوم. دریافت با نزدیک شدن توسط طرفداران به طور مداوم.

وحشی دو بار در حافظه اخیر است قرارداد این اوریون به عنوان یک تیم. عفونت های Staph استفاده می شود نسبتا شایع در NFL. در سال گذشته دوقلوها در برخورد با بیماری که از طریق محل باشگاه وانجمن, در عین حال آنها هرگز محدود clubhouse دسترسی به نگه داشتن بیماری از گسترش به روزنامه نگاران و یا جمعیت عمومی است.

تیم های ورزشی حرفه ای در حال ظروف پتری با پاها. به آنها آلوده به کشتی های کروز در زمین های خشک. وجود دارد هیچ زمان بدتر ایده در امریکا از تیم های ورزشی سفر در سراسر کشور (به غیر از عدم ارائه آزمون).

همسالان من باید یک بخش از شکایت خود را راست. ورزش لیگ در حال ممنوع کردن روزنامه نگاران از خود رختکن و درخواست از آنها برای ایستادن حداقل شش پا را در طول مصاحبه به عنوان یک راه برای منحرف کردن اذهان از این واقعیت است که آنها انجام می دهند تقریبا هیچ چیز دیگری برای جلوگیری از این بیماری از نفوذ خود در سازمان.

آیا آنها را به طور جدی مگر اینکه آنها لغو پرواز ها و بازی ها.

آنچه که آنها در حال تلاش برای انجام در حال حاضر است که سابقه تنظیم برای محدود کردن دسترسی رسانه ها به رختکن پس از یک الگوی.

هنگامی که یک ورزش لیگ و یا تیم در حال رشد است و یا نیاز به فروش بلیط دسترسی اعطا شده است. هنگامی که یک ورزش لیگ و یا تیم خیط و پیت کردن با دسترسی محدود شده است و تعلق بیشتر به حقوق دارندگان تیم کارکنان و تیم shills.

من شده است با پوشش ورزش حرفه ای از سال 1989 است. ترین یابم داستان من تولید شد و در نتیجه از اتاق قفل دسترسی و یا آشنا شدن با افراد خارج از قلمرو مصاحبه ساختار يافته بود.

این روزها اکثر مصاحبه ها رخ می دهد با یک تیم رسمی در حال حاضر و با این تیم مقام قطع پرسش پس از یک دوره زمانی خاص و یا اگر این سوالات ناراحت کننده برای تبدیل شدن به ورزشکار.

محدود کردن اتاق قفل دسترسی به معنی سردرد کمتر برای این تیم کمتر unsanctioned کلمات به نگرانی در مورد. آن را نیز محدود داستان سرایی و نوع تعامل انسان است که ممکن است منجر به این داستان است که باید ثابت شود محبوب ترین با طرفداران و خوانندگان.

برای محدود کردن دسترسی به روزنامه نگاران در حالی که همچنان به کار گیرند ترین جوانه فشرده در عملیات های امریکا در خارج از فاحشه خانه ها یک بدبینانه و محاسبه حرکت می کند.

نه این که من ذهن است.

لطفا پول بزرگ در تیم های ورزشی: دور ماندن از ما. ما نمی دانیم که در آن شما بوده ام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de