اردن افزایش یافت کشیده تا به ARCpoint Labs در اسکاتسدیل پا را از ماشین و دستش را در دست چپ او زیر دستورالعمل از دو آزمایشگاه کارگران با پوشیدن ماسک و پالتو.

یکی از کارگران با نزدیک شدن او با کوچک سبز لوله صدر با یک سوزن و فشرده آن را در برابر او انگشت وسط. با یک کلیک کمی از سوزن چند قطره از خون oozed را که کارگر جمع آوری شده با پلاستیک نی و سپرده به یک پلاستیک سفید کارتریج بزرگتر از یک درایو فلش.

“که بود؟” رز پرسید: از طریق آبی پزشکی ،

به عنوان Scottsdale وکیل منتظر یک کارگر به پانسمان انگشت دوم کارگر اضافه شدن چند قطره از محلول مایع به همان کارتریج.

دو دقیقه پس از او پا را از او انجام شد. نتایج او آماده خواهد بود در یکی دیگر از 10 دقیقه و به او بگویید که آیا او ممکن است در حال حاضر COVID-19.

این آزمایش می تواند نشان دهد که محافظ آنتی بادی علیه ویروس و شاید نوعی از ایمنی. دانستن است که یا نیست ایمنی بدن به ویروس بسیار مهم است برای کارگران خط مقدم و در دراز مدت می تواند اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار و ایجاد برخی از عادی.

در حال حاضر این آزمون در تقاضای بالا هستند و تامین کوتاه مدت. هزاران نفر در حال حاضر در لیست انتظار و معلوم نیست که آزمون جدید تامین خواهد رسید و اگر در همه.

ARCpoint آزمایشگاه های خصوصی تشخیصی شرکت با آریزونا مکان در توسان و اسکاتسدیل ارائه شده است COVID-19 آنتی بادی آزمایش به عموم مردم است که ممکن است کمک به تعیین اینکه آیا کسی که یک بار با آلوده رمان coronavirus.

آزمون تکیه بر یک خراش انگشت را به منظور جلب یک نمونه خون برای تست شده اند و نورد در ARCpoint Labs محل در سراسر کشور. برای آزمایش مردم نیاز به تماس و یا ایمیل فرد labs به یک قرار ملاقات.

ARCpoint Labs شارژ 60 دلار در هر آزمون و آزمون نیست تحت پوشش بیمه هستند. تست به طور کلی اول بیا اول خدمت.

“همه کسانی که در حال صحبت برای’

یک حلقه تلفن تقریبا به طور مداوم در اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه گاهی اوقات پیوست دوم یا سوم تلفن برای ایجاد یک گروه کر از سازیاموسیقی زنگی. تماس گیرنده تمام سوال در مورد یک چیز است: چگونه می توانید تست شده است.

در عرض 24 ساعت از گرفتن اولین محموله از تست های این آزمایشگاه استفاده می شود همه آنها را با توجه به اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه مدیر تیم Terrill. در روز سه شنبه, آزمایشگاه دریافت یکی دیگر از حمل و نقل از 200 تست.

“همه کسانی که در حال صحبت برای” Terrill گفت: او به عنوان صعود و برچسب هر یک از آزمون های فردی بسته با یک نام و آدرس ایمیل نوشته شده در یک پست به آن توجه داشته باشید. “من انتظار می رود تا پایان روز, ما هنوز هم می خواهید یک لیست انتظار از نزدیک به 2000 نفر در حال انتظار برای گرفتن آزمایش پادتن.”

Terrill گفت: او نه به هر کسی دسترسی ترجیحی به تست در حال حاضر اما در دسته اول از تست او تخمین می زند او انجام آزمون حدود دو دوجین پزشکان در خط مقدم.

توسان آزمایشگاه همچنین از آغاز تست در هفته گذشته و صدها نفر از مردم در لیست انتظار برای دریافت یک آزمون با هزاران نفر از بیشتر انتظار می رود در چند روز آینده گفت: کالین ادواردز, آزمایشگاه معاون رئیس جمهور.

“من در مورد 4,200 ایمیل در صندوق پستی من” ادواردز گفت: اواخر هفته گذشته است. “من شخم از طریق این رزرو قرار ملاقات در حال حاضر و نگه داشتن برخی از فضاهای باز برای پزشکان است.”

ادواردز تاکید کرد که در حالی که این آزمایش ها به آزمایشگاه در حال کار برای اطمینان حاصل شود که بحرانی خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران ترجیحی دسترسی به تست.

تست برای آنتی بادی

آزمون های ساخته شده توسط یک شرکت بیوتکنولوژی به نام ژجیانگ شرق ژن زیست فناوری و آنها با اندازه گیری حضور آنتی بادی در خون یک فرد. این تست یکی از بسیاری از آنتی بادی آزمون FDA تایید کرده است که تحت آن شرایط اضطراری با استفاده از مجوز که بدان معنی است که آنها شده اند به طور کامل بررسی نشده توسط آژانس.

در ارزشيابی بالينی ژجیانگ شرق ژن بیوتکنولوژی گزارش آزمون به خط 61.8% به 94.4% حساس بسته به نوع آنتی بادی است که نشان می دهد تا در نتایج آزمون.

آنتی بادی ها پروتئین های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با عفونت ها و ویروس ها. اگر یک فرد دارای COVID-19 یا قبلا آن بدن خود را تولید منحصر به فرد آنتی بادی در پاسخ که هنوز هم در حال حاضر در خون پس از عفونت پاک.

آزمون های مورد استفاده توسط ARCpoint Labs به نظر می رسد حضور دو نوع آنتی بادی: یک آنتی بادی IgG است که فراوان ترین نوع آنتی بادی در بدن انسان وجود دارد و در مایعات بدن و IgM یک خون آنتی بادی است که اولین آنتی بادی ساخته شده توسط بدن برای مبارزه با عفونت جدید.

در این دو مشتق شده از آنتی بادی اگر افراد مورد آزمایش را به حال COVID-19 بدن خود را باید COVID-19 آنتی بادی های خاص از هر نوع آنتی بادی در این آزمون می تواند تشخیص دهد.

پادتن IgM برای اولین بار به نشان می دهد اما آنها می توانند به سرعت ناپدید می شوند در بدن پس از عفونت اولیه. آنتی بادی های IgG نشان می دهد تا بعد از آن و در حال فکر برای ارائه حفاظت طولانی مدت.

“شما سربازان خط مقدم آمده است که در مبارزه با جنگ است که آنتی بادی IgM,” Terrill گفت. “سپس شما باید ثبات دراز مدت اشغال مجبور به نگه داشتن همه چیز امن و آنتی بادی های IgG,”

برای آنتی بادی IgM ژجیانگ شرق ژن بیوتکنولوژی گزارش به طور کلی حساسیت 61.8% معنی است که آن را ممکن است تنها با دقت گزارش مثبت قبل مورد COVID-19 منطبق با خط 61.8% از زمان. برای آنتی بادی های IgG ژجیانگ شرق ژن بیوتکنولوژی گزارش به طور کلی حساسیت 94.4% این معنی است که این آزمون باید با دقت گزارش یک مورد مثبت از COVID-19 بیشتر از زمان.

“می تواند وجود داشته باشد برخی از واکنش متقاطع با دیگر نزدیک مربوط به گونه ای از coronavirus” Terrill گفت.

آزمون تنها نیاز به یک چند قطره خون — حداقل 10 microliters — به کار می کنند. جمع آوری خون قرار داده و به کوچک و سفید کارتریج همراه با چند قطره از محلول مایع است که باعث یک واکنش است.

در عرض 10 دقیقه یک ضعف خط قرمز به نظر می رسد باید در کنار چاپ حرف “C” در کارتریج نشان می دهد که کنترل بخشی از تست کار کرده است و که در این آزمون است معیوب. دو دیگر مناطق که در آن خطوط می تواند به نظر می رسد در کنار حروف IgG يا IgM, نشان می دهد حضور هر دو نوع از رمان coronavirus آنتی بادی بود.

پس از 20 دقیقه, نتایج آزمون در نظر گرفته شده خوب از نمونه است که نگهداری پایدار پس از تست یک بازه زمانی محدود است که در آن به جزئیات نتایج.

این آزمون به منظور تشخیص حضور COVID-19 در یک فرد پس از عفونت پاک است نه در حالی که آنها در حال تجربه علائم.

محدودیت و عدم قطعیت

آنتی بادی آزمایش محدود است در توانایی خود را به بالینی تشخیص کسی که با زمان علائم زیرا بدن تولید آنتی بادی ها در پاسخ به عفونت می تواند به تاخیر افتاد.

معمولا بدن تولید یک مقدار خوبی از آنتی بادی در ظرف هفت روز از عفونت با توجه به دانشگاه آریزونا immunologist Janko Nikolich که در حال حاضر در تست آنتی بادی پژوهش همراه با همکار UA immunologist Deepta باتاچاریا.

برای رمان coronavirus Nikolich گفت که او دیده است غیر کارشناسی, تخمین می زند در جامعه علمی است که نشان می دهد در برخی موارد می توانید آن را شش تا 12 روز برای بدن به کوه خوب پاسخ ایمنی به ویروس و که برخی از بحرانی ترین افراد بیمار ممکن است نصب یک سیستم ایمنی خوب پاسخ و یا هر آنتی بادی در همه.

برای بهترین نتایج آزمون Terrill گفت: بهتر است برای تست کسی که حداقل دو هفته پس از توقف داشتن علائم.

در یک روز Terrill برآورد کارکنان خود را در اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه می تواند انجام و خواندن نتایج جستجو برای 100 تا 200 تست. او گفت که آنها در حال اجرا هستند یک آزمون برای هر بيمار مگر اینکه کنترل خط نتواند به نشان می دهد که نشان می دهد معیوب آزمون است که نیاز به دوباره.

“من به دنبال اضافه کردن کارکنان اضافی برای اجرای تست های بیشتر,” او گفت:. “ما نمی دانیم که اگر ما خواهد شد یا نه چرا که هیچ کس واقعا نمی داند چه زمانی این قله در حال رفتن به, پس از آن نوع سخت برای پیش بینی تقاضا است.”

به طور معمول او گفت: او اخذ شده است حدود 200 تا 300 درخواست برای تست یک روز در هفته گذشته پس از او در تلاش است برای تهیه آزمایشات به اندازه کافی برای نگه دارید تا با تقاضا است.

“تقاضا شده است که ما بدست نمی محموله های در به اندازه کافی سریع,” او گفت:. “من امیدوار به غلبه بر عرضه منحنی.”

او گفت که او نمی داند که چگونه بسیاری از کیت های تولید کننده می تواند عرضه و اینکه آیا آنها را اجرا خواهد کرد و یا کمبود در آینده نزدیک.

حتی انتظار برای حمل و نقل و سفارشات به در آمده را می توان نامشخص است پس هر کس در این کشور در تلاش است برای گرفتن دست خود را در همان آزمون در حال حاضر. Terrill آزمایشگاه در حال حاضر در انتظار چند دستور تست آمده در این هفته اعم از 100 تا 1000 تست در هر سفارش.

اما او مطمئن نیست که آنها خواهد آمد و اگر در همه.

برخی از دستور خود در آینده در هواپیما از چین متوقف شده است در آسفالته. دیگران وارد کرده اند سه روز در اواخر بدون هشدار.

“تا زمانی که آن را در شهر آماده تحویل من اصلا روی آن حساب کرد.

ادواردز گفت: او نمی دانم که چگونه بسیاری از آزمون توسان آزمایشگاه در دست داشتند.

“ما در حال پرواز با صندلی از ما, شلوار,” او گفت:. “اما ما سفارش بیشتر و در انتظار یکی دیگر از حمل و نقل برای آمدن به زودی.”

بسیاری از مردم درخواست آزمایش به امید پاک شود به بازگشت به کار پس از برگزاری نمایشگاه نشانه و یا پس از داشتن یک اعتماد به نفس بالا از قرار گرفتن در معرض ویروس Terrill گفت. او همچنین گفت که او در گرفتن درخواست برای تست از افرادی که به طور مستقیم در معرض COVID-19 مثبت اعضای خانواده خود را در خانواده.

“من فقط باید خیلی بیشتر مراقب باشید’

هر چند او هرگز تجربه هر گونه علائم و نشده است بیمار به تازگی اسکاتسدیل آریزونا ساکن اسکات غنی تصمیم به گرفتن تست شده در امیدوار بودن قادر به ادامه یک زندگی عادی تر.

او و همسرش راه می رفت به اسکاتسدیل آریزونا آزمایشگاه روز سه شنبه با پوشیدن مطابق زرد ماسک کردم و تست برگشت.

“این امر از بین بردن شمشیر از Damocles که حلق آویز بیش از همه سر در حال حاضر به دلیل اگر شما از آنتی بادی, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد COVID-19 آلوده شما,” او گفت:. “اگر من هنوز یک نامزد برای دریافت آن من فقط خیلی بیشتر مراقب باشید.”

بر اساس نتایج آزمون ARCpoint Labs می دهد مشتریان پیشنهادات مختلف:

  • اگر یک فرد آزمایش منفی برای هر دو آنتی بادی آنها گفت: آنها هنوز هم در معرض خطر ابتلا به عفونت و باید ادامه یابد اجتماعی فاصله.
  • اگر یک فرد آزمایش منفی برای آنتی بادی های IgG اما آزمایش آنتی بادی IgM آنها مشکوک می شود در مراحل اولیه عفونت و گفت: برای ادامه اجتماعی فاصله برای پنج تا هفت روز است.
  • اگر یک فرد آزمایش آنتی بادی های IgG و سپس صرف نظر از اینکه آیا یا نه آنها تست مثبت IgM آنتی بادی های ARCpoint Labs می گوید که آنها به احتمال زیاد به عملکرد ایمنی و می توانید از بازگشت به کار.

این پیشنهادات باید به عنوان اثبات این که کسی مصونیت به COVID-19 یا به عنوان اثبات این که آنها دیگر حمل و پخش بیماری Terrill گفت.

“ما نه تشخیص. ما در حال گفتن آنها چه آنتی بادی آنها” Terrill گفت. “این راهنمایی است که به سادگی یک پیشنهاد است.”

Battacharya هشدار داد که مصرف کنندگان باید رویکرد هر آزمون تایید توسط اورژانس با استفاده از مجوز با این شرط که این تست ممکن است 100 ٪ دقیق است.

“از یک طرف همه ما تشخیص نیاز به انجام به سرعت. از سوی دیگر سطح اعتبار است که نمی تواند همان در تمام تولید کنندگان و آزمایشگاه — آن است که اساسا یک افتخار سیستم” Battacharya گفت.

ژجیانگ شرق ژن زیست فناوری تنها ارائه شده محدود ویژگی های داده ها را به بالا و اعتبار خود را آزمایش, اما Battacharya گفت: این اطلاعات به نظر می رسد معقول و منطقی و در خط با تست های دیگر او را دیده گزارش شده است.

Terrill گفت: یکی از اهداف ارائه این نوع تست برای کمک به جامعه بازگشت به حالت عادی با سرعت بیشتری و به مردم بهترین اطلاعات ممکن است.

“ما امیدواریم که به مردم برخی از آرامش ذهن,” او گفت:. “مردم می توانند تصمیم گیری آگاهانه به جای اینکه فقط به نگرانی در مورد آن.”

در روزهای آینده خود را در آزمایشگاه کارگران در حال آماده سازی خود برای انجام صدها آزمایش. بین هر بیمار کارگران دور خود دستکش ضد عفونی کردن دست خود و سپس تکرار این چرخه با دستکش.

برای هر بیمار آزمایشگاه کارگران خط ناخوانا یک تمبر زمان در هر آزمون و محل آن را در مقابله. سپس آنها منتظر پاسخ.

حضور دو یا سه کمی خطوط را به بیماران احساس تسکین.

عدم وجود آن خطوط بدان معنی است که آنها هنوز هم در معرض خطر است.

بسیاری از آزمایشات نشان نمی دهد آن خطوط.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در amorris@gannett.com و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de