شمال بلوط منحصر به فرد جامعه اتاق خواب در شمال رمزی شهرستان در مراحل پایانی است و پس از هفت دهه از دقت کنترل رشد.

اما نهایی ساخت را در خصوصی تونی حومه 5,200 است جرقه اختلاف با برخی از ساکنان و اعضای شورای شهر به چالش کشیدن دیرین توسعه برنامه ای برای ساخت 174 خانه های لوکس, twin خانه ها و آپارتمانهای زیر یک سال 1999 توافق.

تنش ها را بالا اجرا برای سال گذشته و تشدید این ماه در جلسه شورای شهر زمانی که شورای تایید در 3-2 رای که شمال اوکس شرکت ، متعلق به وارث سنت پل راه آهن نجیب زاده James J. Hill حق دارد به ساخت باقی مانده و زمان آخرین خانه در سال 1999 توافق.

شهردار گرگ نلسون و دو نفر دیگر از اعضای شورای قاطعانه که توسعه دهنده می تواند ساخت اضافی خانه های بیش از نه سال.

“این است که یک توافق معتبر. شمال اوکس شرکت که صاحب زمین است. آنها حق مطلق برای ساخت آن” مطابق با برنامه ریزی توسعه توافق گفت: Nelson یک وکیل.

اما دو اعضای شورا می گویند 1999 قرارداد و متعاقب آن اصلاحات معلوم نیست که ساخت و ساز از یک دهه پیش از Waverly باغ 235-واحد ارشد زندگی و مراقبت پردیس ممکن است محدود کردن آنچه که ساخته می شود در حال حاضر.

عضو شورای کارا سمپوزيوم گفت که او نگران این شهرستان به شمال اوکس Co. “اختیار تام” به منظور توسعه این شهر باقی مانده وسعت زمین به جریب.

“هیچ کس گفت ما باید توقف توسعه” گفت: سمپوزيوم همچنین یک وکیل. “ما باید به فکر می کنم در مورد آنچه که بهترین برای جامعه است.”

سمپوزيوم توصیف شمالی اوکس به عنوان یک “عاشق طبیعت بهشت” و یک لینک مهم در Vadnais دریاچه منطقه حوزه آبخيز. او گفت: برخی از ساکنان راحت نیست با final build کردن برنامه های که آنها احساس نمی همسو با چشم انداز اصلی برای North Oaks.

کسانی که برنامه های تماس برای 85 جدا خانه و دو خانه در حدود 40 خانه های تک خانواری و 46 جدید آپارتمانهای گفت: علامت Houge جمهور از شمال اوکس Co. خانه جدید شروع می شود در $400,000 s و کشش به میلیون ها نفر. ساخت و ساز می تواند شروع شده توسط این سقوط.

مختلف سبک خانه رانده تا حد زیادی با تقاضا از جمله بیشتر تک مالکان بیشتر زن صاحبخانه و خانواده های کوچکتر.

“آن را فراهم می کند انواع مختلف مسکن برای ساکنان شمال اوکس” Houge گفت.

حتی با ساخت و ساز جدید, North Oaks هنوز هم در مورد 1,900 خانه در 5,500 هکتار نگه داشتن آن یکی از منطقه مترو ترین جادار و دیدنی جوامع در مترو, Nelson گفت. با متوسط درآمد خانوار در حدود $146,000 آن را نیز یکی از ایالت ثروتمندترین جوامع است.

عمومی اختلاف در بسیاری از راه های belies چه کشیده شده بسیاری از شمالی اوکس بهترین و شناخته شده برای آن تپه های جنگل ها و مراتع — و بالاتر از همه حفظ حریم خصوصی.

تاریخ North Oaks می توان به تپه که در 1880s خریداری 5,500 هکتار و آن را تبدیل به یک مزرعه است. نوه اش لوئیس تپه جونیور در نهایت به ارث برده مزرعه و شروع به توسعه خانه های در 1950s برای آنچه که شرح داده شد به عنوان یک مدل جامعه ای که احترام به محیط زیست است.

“مسکن سایت های انتخاب شده برای مطابقت با طبیعت زیبایی طبیعی بود که حفظ اگر در همه ممکن است” با توجه به North Oaks Co. سایت.

بسیاری بودند جادار اغلب بین 1 و 2 هکتار با توجه به املاک ثبت شده. خانه با استفاده از چاه و سپتیک سیستم ها و جاده ها بودند ، آنها هنوز هم هستند; ناخوانده بازدید کنندگان که از طریق درایو را می توان صادر خاطی استناد.

پس از لوئیس تپه درگذشت در سال 1995 دخترش ماری تپه Harpur و همسرش, داگ, آغاز شده, North Oaks Co. در مورد پایداری محیط زیست بودند و در چشم انداز برنامه ریز Randall آرنت که ایجاد بزرگ در مناطق حفاظت برای خصوصی جامعه و استفاده از گروه بندی خانه ها و دیگر توسعه در اطراف لبه های آن.

به عنوان بخشی از آن برنامه ریزی, North Oaks Co. را کنار بگذارند بیش از 660 هکتار در حفاظت از اعتماد و چپ اضافی 220 هکتار به عنوان کشاورزی. این بزرگترین حفاظت اسایش برگزار شده توسط مینه سوتا اعتماد زمین در منطقه مترو.

در مقابل این شهرستان مصوب 30 سال طرح توسعه با شمال اوکس Co. در سال 1999. این طرح اجازه توسعه دهنده برای ساخت 645 خانه ها و توسعه 21 هکتار برای استفاده تجاری. بیش از 15 هکتار از دومی استفاده می شود برای ساخت Waverly باغ های ارشد جامعه با زندگی و مراقبت از گزینه های در 2000s.

نلسون و دیگر اعضای شورای شهر که رای به تصویب Waverly باغ یک دهه پیش گفت: روشن بود در آن زمان که 235 ارشد واحد را نمی توان به عنوان مسکن. دادستان شهرستان به تازگی بررسی مدارک و موافقت که Waverly باغ واحدهای در نظر گرفته نشده بودند را شامل می شود در این شهر مسکن تعداد دفعات مشاهده شده است.

اما سمپوزيوم ها و برخی از ساکنان می گویند که این واحد باید شمارش در برخی از مد در برابر North Oaks Co.’s مجموع واحدهای مسکن. در جلسه شورای شهر این ماه فرانی Skamser لوئیس که به شهرستان نقل مکان کرد در سال 2016 ارائه طومار امضا شده توسط بیش از 400 نفر از ساکنان درخواست که Waverly باغ محسوب می شود در برخی از مد در برابر تعداد کل خانه ها اجازه توسعه دهندگان.

“ما نگرانی نیست در مورد تراکم مسکن. آن را در مورد که در آن خانه رفتن و خوب برنامه ریزی شهرستان گفت: Skamser لوئیس که خانه خواهد مرزی برخی از توسعه های جدید.

او گفت که او نگران بود در مورد حفظ تالاب ها و محیط زیست طبیعی و ساخت-طرح انحراف بیش از حد از آنچه گذاشته شد در سال 1999 توافق.

“من نمی بینیم و این به عنوان هر گونه متفاوت از ما چگونه محافظت از مرز آب” Skamser لوئیس گفت.

اما Houge گفت: صاحبان شمالی اوکس Co. باید مجددا خود را به تعهد طولانی مدت به محیط زیست مسئول توسعه توسط استخدام برنامه حفاظت از مدیر سابق رسمی با وزارت منابع طبیعی مینه سوتا.

نلسون که منصوب شد شهردار در سال 2018 و برنده انتخابات مجدد در سال 2019 گفت: او می خواهد به چوپان شهرستان از طریق این نهایی رشد ناگهانی.

“من می خواهم به درگیر در این آخرین قطعه از توسعه شمالی اوکس” گفت: اتفاقاتی که در این شهر است. “من می دانستم که این امر می تواند بحث زمان.”

شهردار گفت که برخی از ساکنان تبدیل شده اند ناراحت و با هر دو خانه و بیشتر و بیشتر ورودی به شهرستان در حال حاضر وجود دارد بیش از یک دوجین ورودی. برخی از North Oaks’ جدیدتر بخش اتصال به خرس سفید شهرستان و شورویو شهرداری و آب و فاضلاب که ایجاد لینک های بیشتر با جوامع همسایه. “ما فوق العاده همسایه,” او گفت:.

نلسون گفت: توسعه دهنده صبر و دقت در کار باید در یک نقطه از غرور و افتخار برای جامعه و نه درگیری.

“شمال اوکس شرکت در حال توسعه شده است و کار در شمال اوکس برای بیش از 60 سال است. چه توسعه دهنده طول می کشد که زمان زیادی و مراقبت؟” نلسون گفت. “آن بسیار زیبا خواهد بود. … اما تغییر دشوار است.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im