Pricer راه اندازی Pricer پلازا – جدید و پیشرفته معماری برای هوشمند خرده فروشی در فروشگاه خدمات و مدل های کسب و کار در EuroShop 2020

استکهلم, Feb. 14, 2020 /PRNewswire/ — در Euroshop 2020 پیشرو الکترونیکی قفسه برچسب شرکت Pricer اعلام خواهد شد Pricer پلازا معماری و مجموعه ای از خدمات را قادر می سازد کسب و کار جدید مدل فروشگاه دیجیتالی همراه با کلید جدید قفسه لبه محصولات و مشارکت. این معماری گسترش Pricer در حال حاضر به طور گسترده ای موفق در زمان واقعی فروشگاه بهره وری و افزایش تعامل مشتری زیرساخت ترکیب یک سری از نوآورانه محصولات جدید و فن آوری.

Pricer اعلام کرد یک سیستم مدیریت جدید زیرساخت ها را قادر می سازد که ابر خصوصی و نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS) مدل های کسب و کار. بر اساس Pricer را به طور گسترده ای مستقر مدیریت مرکزی نرم افزار Pricer پلازا شامل مجموعه ای از خدمات است که ارائه پیچیده مدیریت در فروشگاه زیرساخت ها و خدمات است که عمل به عنوان کلید بنیاد پیشرفته فروشگاه دیجیتالی قابلیت های از جمله اما نه محدود به:

 • پیچیده و پویا قیمت و ترویج اجرای
 • پیشرفته دوباره پر کردن
 • قفسه تصویربرداری و بهینه سازی
 • “کلیک کنید و جمع آوری” خدمات
 • در فروشگاه جغرافیایی محل به صورت پیشرفته تجربه مشتری

Pricer پلازا نیز فراهم می کند یک سری از پیشرفته رابط های برنامه کاربردی و خدمات را قادر می سازد اکوسیستم همکاران به سرعت و به طور موثر پیاده سازی قابلیت های اضافی است. در Euroshop, Pricer خواهد شد میزبانی تظاهرات مانند:

 • Qopius – هوش مصنوعی-طراحی قفسه نرم افزار مانیتورینگ برای خرده فروشان با استفاده از تصاویر گرفته شده توسط Pricer قفسه چشم انداز (پایین را ببینید).
 • Whywaste – پیچیده اما آسان به استفاده از ابزار برای تاریخ انقضا مدیریت. در حال حاضر نصب شده توسط فروشندگان متعدد در سطح جهان آن را به طور موثر کاهش مواد غذایی خود را هدر ندهید و مربوط به از دست دادن درآمد. بیشتر جامد ادغام با Pricer فوری فلش به شدت کاهش زمان صرف شده در تاریخ-چک کردن.
 • Novisign – ارائه پیشرفته دیجیتالی و قفسه لبه صفحه نمایش سیستم های یکپارچه با Pricer قیمت و سیستم های مدیریت و Pricer پلازا برای پیشرفته ارتقاء و تعامل مشتری.
 • Wasteless – هوش مصنوعی-رانده قیمت گذاری پویا راه حل برای مواد غذایی است که باعث افزایش درآمد و کاهش ضایعات با استفاده از Pricer را ESL.
 • QSC – ارائه یکپارچه سازی با SAP کسب و کار سیستم های مدیریت در یک, خرده فروشی, محیط زیست, QSC به ارمغان می آورد تخصص و بینش و تجربه به خرده فروشان و خواهد بود برای نشان دادن پیشرفته قفسه لبه قابلیت های محاسباتی.

این پیشرو نوآوران ارائه نمونه از Pricer توانایی ادغام پیاده سازی عرضه و پشتیبانی پیشرفته و قابل اعتماد مقیاس پذیر و سود آور سیستم های پیشرو در جهان از خرده فروشان. بیشتر بخوانید درباره ما همکاران: https://www.pricer.com/about/partners/

فعال سال اضافی بالا مقدار زمان تاخیر کم در زمان واقعی و قابلیت های در قفسه لبه

با افزایش تمرکز بر افزایش ذخیره بهره وری و پیشرفته تعامل مشتری با استفاده از موارد Pricer نیز اعلام جدید قفسه لبه قابلیت های:

بسیار موفق SmartTag محصول دریافت یک خط اصلی فرمت با مقدمه ای از SmartTag قدرت و قدرت به همراه خانواده. این محصولات جدید ارائه:

 • پیشرفت های عملکرد مانند فرعی دوم زمان پاسخ برای هر دو صفحه نمایش و فلش
 • به طور چشمگیری گسترش ظرفیت باتری به قدرت قابل استفاده معادل 10 و 20 سال* * * *
 • افزایش پایداری با کاهش استفاده از انرژی و recyclability
 • چند رنگ (7 رنگ) و چند شدت (4 سطح) فلش
 • ابتکاری جدید دلبستگی سیستم یکپارچه به برچسب

این قابلیت به طور چشمگیری افزایش می دهد تعدادی از به روز رسانی در هر روز و استفاده از فلش است که در ادامه به محدودیت های سنتی رادیویی-بر اساس ESLs استفاده از قابلیت های پیشرفته در فروشگاه فرایند بهره وری.

جدید Pricer قفسه سیستم بینایی معرفی طیف منحصر به فرد از قفسه بر اساس بصری و دیگر فن آوری سنسور است که اهرم پلازا پلت فرم از جمله اختراع روش به ضبط قفسه داده است که هیچ قفسه چشم انداز راه حل می تواند انجام دهد. برای بالا و مقیاس پذیری سیستم کاملا بی سیم و دارای همان قابلیت های دلبستگی به عنوان SmartTag برچسب اجازه می دهد کم هزینه استقرار در مکان های کلیدی در فروشگاه. این محصول را قادر می سازد برنامه های کاربردی پیشرفته مانند خودکار, خارج از بورس, تشخیص و مدیریت realogram/planogram و merchandizing انطباق و همچنین پیچیده قفسه بهینه سازی.

و در نهایت Pricer اعلام یک سری از خدمات اضافی را به طور چشمگیری افزایش خرده فروشی مشتریان و شرکای تجربه. از پیشرفته Api های ادغام بدون درز و پیشرفته برنامه ریزی و نصب و راه اندازی تعمیر و نگهداری و خدمات پشتیبانی Pricer ارائه طیف کاملی از خدمات پیشرفته که باعث کاهش پیچیدگی و افزایش پیشرفت برای دستیابی سریعتر ROI و TCO پایین در فروشگاه استقرار.

Pricer خواهد بود در حال حاضر در سالن 6 غرفه 6A23 و شریک دیگر غرفه.

“EuroShop همواره کلید تمرکز ما در خدمت هر دو اروپایی و جهانی هوشمند بازار خرده فروشی می گوید:” هلنا Holmgrenمدیر عامل شرکت در Pricer. “ما به دنبال به جلو به ارائه ما صنعت پیشرو Pricer پلازا معماری و چشم انداز ما برای ارائه بنیادی و پیشرفته زمان واقعی قابلیت برای مشتریان ما است.”

EuroShop 2020 بزرگترین خرده فروشی تکنولوژی نمايشگاه در جهان است و برگزار شد در دوسلدورف آلمان در مارس 16-20, 2020. Pricer خواهد بود در حال حاضر در غرفه 6A23 سالن 6.

*واقعی عمر محاسبات باید بر اساس تجزیه و تحلیل از استفاده مورد طول استقرار و شرایط محیطی.

تماس با ما:
هلنا Holmgren
رئيس جمهور & مدیر عامل شرکت Pricer
+46 (0)702-870-068

دانکن پاتر
CMO Pricer
+1(203)2973129
info@pricer.com

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/pricer/r/pricer-launches-pricer-plaza—a-new-and-enhanced-architecture-for-smart-retail-in-store-services-an,c3035666

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع PRICER

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر