رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر شده سه نفر از اجرایی سفارشات جمعه منع مردم از فروش محصولات لازم در قیمت بیش از حد در طول COVID-19 اضطراری و گسترش توانایی اداره خدمات انسانی برای پاسخ به Minnesotans ،

فرماندار در پاسخ به گزارش از قیمت سنگ آهن در بازار از جمله قیمت های گزاف برای مواد غذایی, بهداشت و تمیز کردن محصولات. او فرمان اجرایی ایالات متحده است که شروع 5 p. m. روز شنبه مردم ممنوع از فروش کالاهای ضروری در “یک unconscionably بیش از حد قیمت” 20 ٪ یا بیشتر از هزینه های خود را قبل از coronavirus اضطراری است.

مردم نقض نظم می تواند در صورت جریمه تا $10,000 برای هر فروش.

دو دیگر دستور اجرایی Walz صادر جمعه با هدف نرم کردن برخی از مقررات در اطراف برنامه ها و خدمات اداره توسط وزارت خدمات انسانی برای اطمینان از آنها در دسترس هستند به Minnesotans.

یکی تغییر خواهد داد DHS کمیسر قدرت به چشم پوشیدن یا تغییر طیف گسترده ای از الزامات مورد نیاز برای خدمات مانند در فرد ارزیابی و کار و یا تعامل جامعه مورد نیاز است.

سفارش دیگر اجازه می دهد تا گروه به دنبال فدرال قدرت به چشم پوشیدن یا تغییر مورد نیاز فدرال برای برنامه های از جمله خانواده مینه سوتا برنامه های سرمایه گذاری کمک های پزشکی و MinnesotaCare. منظور اجرایی با هدف اطمینان از ثبت نام باقی می ماند تحت پوشش ارائه دهندگان قادر به شرکت و برنامه ها می توانند حداکثر بودجه فدرال.

سه اقدامات آخرین در یک سری از دستور اجرایی دموکراتیک فرماندار صادر کرده است پس از اعلام “زمان صلح و اضطراری” برای رسیدگی به شیوع.

Walz استفاده از دستور اجرایی مواجه شده است و برخی از پوش بک از جمهوری خواهان مجلس سنا که انتقاد از تصمیم خود را به طور موقت تعطیل رستوران ها و دیگر غیر ضروری کسب و کار. فرماندار گفت: در مصاحبه روز شنبه با WCCO رادیویی است که در حالی که او “آگاه است که این همه در مورد اقدامات اجرایی” او تاکید کرد به قانونگذاران است که “زمان از ذات است.”

دولت را اجرایی شورای برنامه ریزی شده است برای دیدار جمعه به تصویب آخرین دستور اجرایی. که شورای تشکیل شده است Walz و سرهنگ رژیم صهیونیستی است. پگی فلاناگان همراه با سه نفر دیگر از قانون اساسی افسران — وزیر امور خارجه, دادستان عمومی و دولتی حسابرس.

نویسنده کارکنان Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im