شما می توانید نقش حیاتی در حمایت از روزنامه نگاری محلی که شما و جامعه شما می توانید اعتماد. با یک azcentral.com اشتراک شما می توانید کمک به روزنامه نگاران ما نگه کسانی که در قدرت پاسخگو باشد.

در اینجا چه چیز دیگری شما را با یک اشتراک به azcentral.com:

1. دسترسی سریع به محتوای نامحدود

داستان های بزرگ را متوقف کند با بزرگ نوشتن. با اشتراک خود را شما باید دسترسی نامحدود به محتوای جایزه نشد در این مقاله مانند هواپیماهای بدون سرنشین ویدئوها از گرد و غبار و طوفان و آب گرفتگی مناطق, اخبار و یا چیزی سرگرم کننده مانند نقاشی از “یک”. شما قادر خواهد بود به جریان ما تحسین شده فیلم های مستند و گوش دادن به ما محبوب پادکست. شما ببینید گالری پر از تصاویر شگفت انگیز از برنده جایزه عکاسان و قادر خواهد بود به تعاملی با ما غنی پایگاه داده. شما خواهد بود یک فعال شرکت کنندگان در اخبار روند.

پیشنهاد ویژه: صرفه جویی در اشتراک امروز.

2. اختصاصی خبرنامه برای مشترکین تنها

برای حفظ مشترکین ما اطلاع, ما ارائه می دهیم مجموعه ای از خبرنامه به نگه داشتن شما تا به روز در اخبار, ورزش, کسب و کار و همه چیز برای انجام و داستان در هر هفته. شما می توانید دریافت مقالات برتر به صندوق پستی خود را هر روز در قالب جلسه توجیهی روزانه, خبرنامه, کامل با عکس ها و خلاصه مقاله. مشترکین می توانند از طریق کلیک کنید به مقالات کامل مستقیما از ایمیل.

3. دسترسی azcentral.com بر روی بروید

آریزونا جمهوری و azcentral.com ارائه 4 نرم افزار: azcentral, azcentral ورزشی, La Voz آریزونا و Arizona Republic نسخه قابل چاپ. هر برنامه می تواند شخصی را به میل خود. این azcentral برنامه اجازه می دهد تا شما را به دانلود مقالات برای خواندن آفلاین را انتخاب کنید مقاله خود را نمایش گزینه و تنظیم هشدار های خبری.

4. هشدار و به روز رسانی در اخبار که مهم

از طریق azcentral برنامه, شما می توانید اطلاعیه بنابراین شما می توانید بدانید که این خبر درست زمانی که آن اتفاق می افتد. شما می توانید هشدار ها برای آخرین اخبار ورزشی, سرگرمی, آب و هوا, ترافیک و کسب و کار. آرام زمان برای هشدار خود را می توان در داخل نرم افزار.

پیشنهاد ویژه: صرفه جویی در اشتراک امروز.

5. E-روزنامه: یک ماکت دیجیتال آریزونا جمهوری

شما می توانید دسترسی به نسخه قابل چاپ روزانه بر روی کامپیوتر خود دستگاه تلفن همراه و یا قرص خود را با دسترسی به e-روزنامه یک ماکت دیجیتال از نسخه قابل چاپ. E-روزنامه را می توان در وب سایت ما و یا از طریق Arizona Republic نسخه قابل چاپ نرم افزار.

آنچه در مورد تحویل خانه?

تمام دیجیتال مزایای ذکر شده در این مقاله نیز گنجانده شده در یک اشتراک که شامل تحویل خانه.

بیشتر بدانید: دیدن ارائه می دهد که عبارتند از تحویل خانه

چگونه می توانم ثبت نام کنم ؟

در حال حاضر ما یک پیشنهاد ویژه برای اشتراک. ما بازدید صفحه اشتراک را به استفاده از این زمان محدود ارائه می دهند. می خواهید را به یک اشتراک به عنوان یک هدیه است ؟ متن “azcentral” به 51-555. فرم ثبت نام شامل یک گزینه برای اهدای.’

بیشتر بدانید: پیشنهاد ویژه جزئیات

یک نمونه بزرگ ما روزنامه نگاری

  • Arizonan ممکن است مرگ برای اولین بار از جنگ کره. این است که زندگی او را پشت سر گذاشت
  • کور بازیکن فوتبال الهام بخش در آریزونا مدرسه
  • آریزونا عجیب ترین جاذبه های کنار جاده ای درست کردم غریبه
  • منشور مدارس کسب و کار: ببینید که چه کسی پول آموزش و پرورش
  • مرد زن مرده دعوا بیمه گر برای پرداخت, با کمک از جمهوری
  • ‘Hatbox کودک’: خبرنگار کمک می کند تا حل یکی از آریزونا اسرار
  • مافیا در میان ما: که ما محافظت محافظت از شهود?
  • دیوار | جستجو برای پاسخ در امتداد مرز ایالات متحده و مکزیک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im