‘رئیس جمهور Cuomo,’ جدید است تشکرها برای کسانی که فرسایش بیش بایدن

در حالی که آمریکایی ها گیر در خانه دموکرات حاکم بر امواج رادیو و تلویزیون برای مقابله با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در مورد coronavirus نیست یکی به دنبال جایگزین او در دفتر بیضی — آن را فرماندار نیویورک اندرو کومو.

و این باعث برخی از خیال بافی سیاسی معتادان با زمان در دست خود.

جو بایدن این, presumptive دموکرات نامزد شده است همچنین برگزاری جلسات روزانه که به ثمر رساند نمرات بالا برای همدلی صدا, مشاوره در مورد سلامت جسمی و روانی و برای ارائه یک طرح جامد در مورد آنچه که او انجام می دهد اگر او نمی شد یک شهروند خصوصی در انتظار این ویروس در خانه اش در ایالت دلاور.

در میان جهانی همه گیر کومو که در نزدیکی-روزانه جلسات در مورد نیویورک در پاسخ به Covid-19 تبدیل شده اند دموکراتیک مقابل به مغلوب ساختن پیشی جستن ظاهر است که اکثر آمریکایی ها نگاه کنید-و بر خلاف بایدن او قادر به در واقع قرار دادن برنامه های خود را به عمل است.

آن را ایجاد یک لحظه در کانون توجه برای یک سیاستمدار که حکومت در حال اجرا برای رئیس جمهور در نوامبر 2018 و چه کسی را تایید فرمودند.

کومو شد مسکن ایالات متحده در دولت کلینتون و قدیمی ترین پسر محبوب دموکرات فرماندار نیویورک ماریو کومو که dallied با در حال اجرا برای رئیس جمهور در 1980s و 1990s. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی دموکراتیک سیاسی سلسله Cuomo, 62 بود پس از ازدواج به کندی.

روند در توییتر

هشتگ #PresidentCuomo trended در توییتر در هفته گذشته. گزارشات در مورد کومو به عنوان یک وحشی-کارت مهاجرت آمده اند از همه جا در سمت چپ از جمله مقاله نویس نیویورک تایمز Maureen Dowd, MSNBC میزبان Rachel Maddow که او را به نام “رئيس جمهور از coronavirus پاسخ” و یک نویسنده در فمینیست سایت ایزابل ربکا Fishbein که با عنوان قطعه خود را “کمک به, I think i’m in love with Andrew Cuomo???” او نوشت: یکی دیگر از قطعه ای پس از کومو به نام برای تشکر از او.

کومو نیز نرم تصویر عمومی با مسخرگی برادرش, CNN, لنگر, Chris Cuomo, در آخرین مصاحبه.

در آنچه به نظر می رسید مانند یک استعاره برای بار کابل, شبکه های خبری در هفته گذشته حتی قلم سخنرانی بایدن و پخش یکی از کومو را در جلسات به جای. بایدن هنوز هم به پایان رسید تا با چند میلیون بازدید از جلسه در وب سایت خود را بیش از چند روز.

جیم Larocca یک دیرین سیاسی بازیکن در نیویورک کار می کرد که با کومو زمانی که ماریو کومو شد فرماندار اخیرا نوشت: یک ستون در لانگ آیلند روزنامه Newsday در تماس دموکراتها برای مبادله او را برای بایدن.

‘اندازه گیری از شور’

کومو را فراهم کرده است یک “تضاد” به ناروا خود را با پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر — چیزی بایدن نشده است انجام Larocca گفت.

“فرماندار نمایش واقعی اندازه گیری از شور و شوق در مورد این موضوع دلسوزی برای قربانیان و بشریت در مورد اثرات” او گفت:. “تقابل با رئیس جمهور رفتار نمی تواند بیشتر تلفظ می شود.”

اما کارشناسان بر دموکراتیک نامزدی روند می گویند که یک کومو نامزدی است که کمی بیش از یک رویاپردازی.

بایدن بود در مسیر به پیروزی اکثریت نمایندگان به او اجازه می دهد تا به راحتی به پیروزی در دور اول رای گیری در کنوانسیون ملی دموکرات ها از زمانی که coronavirus متوقف نامزدی روند در آهنگ های خود را. که در سمت چپ او و برنی ساندرز — که هنوز هم به طور فعال در حال اجرا برای این کار — با کمی انجام دهید اما راه آهن در برابر رئیس جمهور و ارائه برنامه های جایگزین از طریق live-stream برای مبارزه با ویروس.

ضرب الاجل برای بیشتر داوطلبان برای پیوستن به نژاد بنابراین تنها راه کومو می تواند تبدیل به نامزد است که اگر رأی گیری به دور دوم زمانی که نمایندگان آزاد هستند را انتخاب کنید. اما هنوز هم وجود دارد صدها نفر از نمایندگان متعهد به ساندرز و چند متعهد به نامزد سابق مانند پیت Buttigieg یا الیزابت وارن. آنها همه را به سوئیچ به عنوان به خوبی.

‘دور از ذهن سناریو’

به علاوه وجود این واقعیت است که Cuomo, حداقل در حال حاضر پشتیبانی از بایدن را نامزدی.

ریچارد Pildes, انتخابات, کارشناس حقوقی در دانشگاه نیویورک قانون گفت که یک کومو نامزدی یک “دور از ذهن سناریو” است که ممکن است به نظر می رسد بیشتر قابل قبول برای برخی از مردم در حال حاضر به دلیل دموکراتیک مقدماتی در حال برگزاری با مسابقات به تعویق افتاد و به ماه مه یا ژوئن با توجه به همه گیر.

“با توجه به نوسانات جهانی در حال حاضر, شما می توانید تصور کنید بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر و ژوئن 2,” او گفت:.

اما او گفت: یک میانجیگری کنوانسیون که در گذشته رخ داده است در سال 1952 بسیار بعید است مگر اینکه presumptive نامزد قادر به قبول نامزدی به علت بیماری های جدی و یا مرگ.

پری جنگل دیرین استراتژیست دموکرات در کارولینای شمالی گفت: او را تحت تاثیر قرار شده است با کومو را در اجرای برنامه در تلویزیون اما که بایدن با نام تجاری همدلی به عنوان نشان داده شده در سال های اخیر مصاحبه های که در آن او در مورد غم و اندوه خانواده های قربانیان را فقط به عنوان قوی و یک کنتراست با مغلوب ساختن پیشی جستن.

پشیمانی خریداران

“مردم باید احساس که جو بایدن است و در هسته خود او همدلانه و ذاتا یک انسان خوب,” او گفت:.

وودز گفت: Cuomo boomlet بیشتر یک تابع از “پشیمانی خریداران” — همیشگی نگرانی در میان دموکرات اولیه رای دهندگان که ممکن است آنها را انتخاب کرده اند قوی ترین نامزد است. که ممکن است تشدید در حال حاضر به عنوان برگ برنده تجارب چه نظرسنجی تماس با “تجمع در اطراف رهبر” اثر یک بحران ملی و بالاتر به تصویب اعداد است که با آن بروید.

او گفت: آن را بسیار بعید است که دموکرات ها را تا پایان با کومو به عنوان نامزد.

“این رفتن به جو بایدن کوتاه چیزی جسمی اتفاق می افتد به جو بایدن” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>