پرسکات کالج دفاع رئیس جمهوری سیاه, استاد, BLM بنیانگذاران هدفمند تنش در رسانه های اجتماعی پست های

رئیس جمهور پرسکات کالج محکوم یک “زشت نژادپرستانه پیام” با هدف سیاه هنرهای زیبا استاد است که از بنیانگذاران سیاه زندگی مهم است.

در بیوگرافی نوشته شده در کالج وب سایت Patrisse Cullors که زندگی در لس آنجلس و توسعه آنلاین کارشناسی ارشد هنرهای زیبا برنامه درسی در پرسکات, کالج, توضیح داده شده است به عنوان یک “هنرمند برگزار و جنگنده آزادی.”

رسانه های اجتماعی پست در چینو ولی جامعه Facebook صفحه حاوی یک تصویر از زیستی خود با تیتر “این است که پرسکات کالج فقط استخدام” و می گوید: “این اشتباه فرد برای یک کالج در پرسکات او قرار کالیفرنیا.”

برخی از نظرات پرهیاهو و نژادپرستانه و حداقل یک شامل lynching مرجع.

“گرفتن طناب و همه درگیر آن می شود بیش از حد. جنگ است در آستان ما مبارزه در حال حاضر” یک کاربر شناخته شده به عنوان سام کلر ارسال شده است.

تلاش برای رسیدن به کلر از طریق تلفن, ایمیل و رسانه های اجتماعی ناموفق بودند یکشنبه شب.

یکی دیگر ارسال توسط کسی که به عنوان Keven گیلمور می گوید: “ما نیاز به او را ترک کنید. او نوع استقبال نمی شود در اینجا.”

این نظر به نظر می رسد حذف شده بعد. تلاش برای رسیدن به گیلمور از طریق ایمیل و رسانه های اجتماعی ناموفق بودند یکشنبه شب.

در بیانیه منتشر شده روز شنبه, پرسکات کالج رئیس جمهور جان سوسو گفت: او از Cullors و با افتخار از کار خود را.

“ما نگران برای دیدن زشت نژادپرستانه پیام گردش در رسانه های اجتماعی در جامعه ما در مورد Patrisse Cullors عضو هیئت علمی ما در پرسکات, کالج,” سوسو نوشت. “او الهام بخش کار این است که به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان و ما مفتخر است که او بخشی از پرسکات جامعه است. “

سوسو افزود که “ما به شدت حمایت Patrisse علمی و آزادی به عنوان یک عضو از اعضای هیات علمی و حق آزادی بیان به عنوان یک شهروند است. ما همچنین به شدت به حمایت از تلاش های سیاه زندگی مهم برای رسیدن به یک جامعه عادلانه تر برای همه آمریکایی ها است.”

سوسو به ذکر است که شده است وجود دارد یک پاسخ قوی در حمایت از Cullors از اعضای جامعه بسیاری از آنها را به اشتراک گذاشته متخلف پست ها و “doxxed” متخلف نظر با ارسال محل خود از کسب و کار.

“این نژادپرست پیام های غیر قابل قبول و نه نشان دهنده ارزش های جامعه ما و ما سپاسگزار برای تعداد فزاینده ای از پیام های ما در حال دریافت حمایت از Patrisse و کار” سوسو گفت: در این بیانیه است.

“اگر از شما حمایت Patrisse و کار او ملحق شود و در ادامه به صحبت کردن در برابر نژادپرستی است.”

Cullors بلافاصله پاسخ به درخواست برای مصاحبه یکشنبه شب.

با توجه به بیوگرافی Cullors یک محقق فولبرایت که تکمیل وزارت امور خارجه کار در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی Roski دانشکده هنر و طراحی در مارس 2019.

پایان نامه عملکرد با عنوان “مهلت, مهلت و شفا: یک شب از پاک کننده” که “کاوش تم مانند خستگی مرمت و عجیب و غریب دنیا ساختمان از طریق آیین سیاه, مو شستشو و صفوف جنبش است.”

او نویسنده “زمانی که آنها با شما تماس تروریستی یک زندگی موضوع خاطرات.”

زیستی خود می گوید که Cullors فعال بوده است در عدالت کیفری تلاش اصلاحات و رهبری اصلاحات لا زندان’ “بله در R” کمپین یک رای گیری ابتکار عمل که گذشت توسط یک حاشیه بزرگ در ماه مارس است.

پرسکات کالج خصوصی در چهار سال کالج هنرهای لیبرال با ثبت 840 دانش آموزان است.

یکی از معروف ترین فارغ التحصیلان است به گزارش ایسنا ، تام Udall, یک دموکرات از, New Mexico.

جان D’Anna یک خبرنگار در آریزونا جمهوری/azcentral.com داستان سرایی تیم. او را در رسیدن به [email protected] و به دنبال او را در توییتر @azgreenday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de