نیروگاه ZURU بنیانگذاران آنا موبری نام 2020 Wonder Woman در ساخت; در یک ماموریت برای تغییر راه, اسباب بازی ساخته شده

به مقصد به اخلال در وضع موجود 36 سال است COO از نیوزیلندمتعلق به ZURU15th بزرگترین شرکت اسباب بازی در ایالات متحده و لباس در پشت برخی از داغترین امروز برندها از جمله 2019 را Boppi غنیمت Shakin’ لاما, عظیم pop-فرهنگ مگا ضربه 5, تعجب, کوتاه با نام تجاریs, دو بار اسباب بازی از سال برنده دسته O بالن™ و اسباب بازی از سال برنده جایزه X-SHOT دارت/آب بلستر نام تجاری در میان بسیاری دیگر.

“من فوق العاده مفتخر به نام Wonder Woman با این صنعت گفت: موبری. “ما تولید و عمودی زنجیره تامین هستند واقعا منحصر به فرد و یکی از دلایل ZURU بسیار مخرب. این جایزه واقعا جشن خلاقیت و کار از ما, مهندسی, کارخانه, و زنجیره تامین تیم و من واقعا خوشا به چنین فوق العاده رانده و هوشمند استعداد در ZURU.”

در راس عملیات تولید و توزیع بازاریابی, فروش محصول, توسعه سرمایه گذاری های قانونی و مالی موبری است شدید عزم راسخ برای مهار او خانواده شرکت بسیار زیاد پلت فرم برای خوب است.

وقتی که می آید به ساخت او متمرکز شده است در اتوماسیون یکپارچه سازی زنجیره تامین و اجرای ZURU صنعت پیشرو ده سال پایداری برنامه; در بازاندیشی چگونه ZURU طرح های موجود و جدید محصولات, کاهش استفاده از پلاستیک و محصولات خود را کربن مصرف کنندگان ارائه آسان از راه های بازیافت, همه در حالی که هنوز ارائه با کیفیت بالا تجربه کنید. ZURU, تولید کننده اسباب بازی هر روز در سراسر ZURU منحصر به فرد شریک کارخانه و توزیع آن برنده جایزه محصولات به 121+ کشور.

برای 13 سال ZURU شده است ساخت مترقی عامل تغییرات. خانم موبری رهبری کسب و مجموعه ای از جدید امکانات تولیدی که ضرب این شرکت متعلق به فضای کارخانه به 54 هکتار در سال 2019. از طریق این ادغام ZURU در حال حاضر به تولید آن دسته O بالن X-شات دارت و آب متخصصین حداکثر ساخت و ساز آجر و 5 تعجب کپسول از طریق اختصاصی ماشین آلات خودکار.

ZURU را پایداری در دستور کار است همچنین رانندگی تغییر در خود تولید و عملیات. کاهش و از بین بردن غیر ضروری, بافت, بسته بندی و پلاستیک شده اند در میان کسب و کار پایدار و توسعه محصول و شیوه های ZURU اتخاذ کرده است. ZURU را در دراز مدت اتحاد استراتژیک با بازیافت غول TerraCycle تشویق مصرف کنندگان به فکر می کنم ‘سبز’ و بازیافت 100% از آنها استفاده می شود دسته ای بالن محصولات و بسته بندی در ایالات متحده آمریکا, کانادا, انگلستان , استرالیا و نیوزیلندکه در آن آنها خواهد شد و سپس پردازش و بازیافت به مواد جدید است. در پاییز سال 2020 ZURU خواهد حرکت به سمت تبدیل تمام دسته O بالن ناشی از تعقیب گواهی پلاستیک بازیافت شده. علاوه بر این شرکت است که جایگزین پلاستیک کور کیسه های موجود در بسیاری از تعجب اسباب محدوده به کاغذ و دیگر مواد پایدار و حرکت به بازیافت پت بیش از PP.

موبری را فراموش خوب روش کار نیز در اطراف مراکز زنان در پیشرفت و بشردوستانه تلاش در سراسر جهان است. ZURU پیشرو شریک فریبنده بین المللی فراهم می کند که منابع و آموزش به زنان در سراسر آسیا. آنا تاسیس شده برنامه های تحصیلات تکمیلی با دانشگاههای کالیفرنیا, چین, هنگ کنگ و نیوزیلند و شخصا مربیان نسل بعدی رهبران.

Philanthropically در سال 2019 ZURU ساخته شده بیش از 4 میلیون دلار در کمک های مالی در مجموع 1 ٪ از درآمد کل. دریافت کنندگان عبارتند از: اولین کار من برنامه و مدرسه فنی و حرفه ای, بورسیه حمایت از بیش از 300 زنان جوان از طریق آموزش و پرورش; the Boys & Girls Club of America; Starship بیمارستان کودکان; و کیوی-بر اساس کرون بنیاد برای افزایش حمایت و آموزش و پرورش و بهبود کیفیت زندگی هزاران نفر از کودکان و بزرگسالان مبتلا به این بیماری است.

16 سالانه زنان با جوایز برگزار شد پنج شنبه, مارس 23همزمان با نمایشگاه اسباب بازی نیویورک, افتخار زن بالا مدیران رهبران فکری کارآفرینان و دیگر changemakers خود را برای موفقیت های فوق العاده ای و تاثیر در اسباب صدور مجوز و سرگرمی های صنایع.

در مورد ZURU:
ZURU است مخل و برنده جایزه شرکت که تولید و بازار اسباب بازی های ابتکاری و مصرف کننده محصولات. با الهام از کودکان و نوجوانان و بازی های تخیلی ZURU یکی از سریعترین رشد شرکت های اسباب بازی در جهان است و شناخته شده برای خود را در چابکی و خلاقیت و جدید سن تکنیک های ساخت. این شرکت آغاز شده است که در نیوزیلند است و در حال حاضر مقر آن در هنگ کنگدر حال حاضر به طور مستقیم یا غیر مستقیم در استخدام بیش از 5000 کارکنان در 10 کشور و توزیع به بسیاری از خرده فروشان عمده در بیش از 120 کشور جهان است. ZURU خوشحال است میلیون ها نفر از خانواده ها در سراسر جهان با مارک های چنین به عنوان دسته ای بالن™ X-Shot™, Rainbocorns™ Robo زنده™, Smashers™, 5, تعجب™ حیوانات زنده™ فلزی و ماشین آلات™ و همچنین از طریق مشارکت با خواص سرگرمی از جمله Nickelodeon دیزنی استودیو یونیورسال و دریم. و با تعهد نسبت به جامعه, ZURU پشتیبانی فریبنده بین المللی محلی چین یتیم خانه ها و همچنین دانش آموز در برنامه های توسعه در آسیا و در نیوزیلند. ZURU ادامه خواهد داد برای هموار کردن راه های جدید برای بچه ها به بازی و تمرکز بر reimagining چه این به نظر می رسد مثل هر روز. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.zuru.comو به دنبال در Facebook @ZURUToys توییتر @ZURUToys و Instagram @ZURU.اسباب بازی.

منبع ZURU

لینک های مرتبط

http://www.zuru.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>