طوفان قدرتمند اسلم شرقی, 5 کشته به عنوان خط حرکت می کند تا ساحل

تقریبا 150,000 خانه و کسب و کار در جنوب شرقی ایالات متحده بدون قدرت بودند اوایل جمعه پس از یک طوفان قدرتمند raked منطقه است. حداقل پنج نفر کشته شدند.

فلوریدا با مته سوراخ کردن فشار از قطع برق با حدود 75,000 با توجه به poweroutages.ما. کارولینا و جورجیا و ویرجینیا نیز گزارش داد قطع و گردباد ساعت و هشدارها در اثر بودند دوشنبه شب از شمال فلوریدا تا از طریق کارولینای شمالی.

خدمات ملی آب و هوا توصیه شده در اوایل روز شنبه که طوفان سیستم تقویت در منطقه میانی اقیانوس اطلس آوردن باران و برف و یخ و بادهای شمال. تا 8 اینچ (20 سانتی متر) از برف بود و هوا یکشنبه در بخش هایی از غرب ویرجینیا که در آن کلاس لغو شد در سراسر بیش از نیمی از دولت است. Gusts باد تا 55 مایل در ساعت شد و پیش بینی شده از پایتخت کشور از طریق نیوجرسی. مه متراکم شد و اقامت در شهر نیویورک و حومه آن است.

آب و تخریب خانه های تلفن همراه در می سی سی پی و آلاباما ناشی از رانش زمین در ایالت تنسی و کنتاکی و آب گرفتگی جوامع که شانه آبراه در سراسر منطقه آپالاچی. باران نگه داشته در حال سقوط بیش از یک مسیر متلاشی درختان و تضعیف قدرت خطوط کشیده است که از لوئیزیانا به ویرجینیا. مدارس لغو کلاس ها در دولت پس از دولت به عنوان بد آب و هوا نورد از طریق.

ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام وضعیت اضطراری یکشنبه شب به دلیل باران های سنگین و جاری شدن سیل. بیش از 500 نفر در جنوب غربی ویرجینیا آواره شدند جاری شدن سیل و نیاز به نجات از خانه های خود را, او در بیانیه ای گفت.

در ضمن Tennessee Valley Authority هشدار داد که مردم ساکن در نزدیکی رودخانه ها و دریاچه ها باید آماده برای به سرعت در حال تغییر سطح آب. این را دارا است که مدیریت افزایش آب پشت 49 سدها برای جلوگیری از جاری شدن سیل عمده اما با بیشتر باران انتظار می رود هفته آینده این سازمان ممکن است مجبور به انتشار آب پایین دست گفت: جیمز اورت مدیر ارشد را دارا رودخانه هوا مرکز در Knoxville, Tennessee.

مقامات تایید پنج طوفان های مربوط به مرگ و میر در, آلاباما, کارولینای جنوبی کارولینای شمالی و تنسی.

یک نفر کشته شد و دیگری مجروح شد به عنوان بادهای تخریب دو خانه های تلفن همراه در نزدیکی شهر آلاباما, آلاباما, طوفان مرکز پیش بینی شده است. قربانی, آنیتا Rembert شد در یکی از خانه های با همسرش, فرزند و دو نوه گفت: کوین مک کینی مدیریت اضطراری مدیر مارنگو شهرستان است. یک مرد مجروح شد اما کودکان بودند شد, او گفت:.

بادهای وجود دارد در سمت چپ جاده پوشیده شده با تخته سه لا از عایق های شکسته درختان و twisted metal. خدمات ملی آب و هوا بود چک کردن سایت برای نشانه ای از یک گردباد.

آب و هوا مربوط به تصادفات و چپ حداقل چهار نفر کشته و متعدد مقامات التماس کرد با رانندگان برای جلوگیری از رانندگی که در آن آنها نمی توانستم پیاده رو.

یک راننده فوت در کارولینای جنوبی که سقوط یک درخت بر روی یک SUV در نزدیکی فورت آسیاب گشت بزرگراه استاد سپاهی گری میلر گفت. نام راننده نبود بلافاصله منتشر شد.

در کارولینای شمالی گاستون County, تری راجر فیشر کشته شد پس از وانت خود را hydroplaned در heavy rain, فرو کردن 25 فوت (8 متر) خاکریزی و لغو در یک نهر, North Carolina State Highway Patrol گفت: با توجه به اخبار رسانه ها است.

یک مرد ناشناس کشته و دو نفر دیگر مجروح شدند روز شنبه هنگامی که یک ماشین hydroplaned در ناکسویل تنسی و آمار یک کامیون پلیس گفت: در انتشار اخبار.

و در تنسی 36 ساله, معلم, بروک Sampson کشته شد و چهار نفر مجروح شدند که باران خیس درخت سقوط کرد و در یک ون حامل سویرویل شهرستان, کارکنان, مقامات گفت. تصادف هر چند هنوز هم تحت بررسی به نظر می رسد شده اند به آب و هوا مربوط با توجه به اطلاعات اولیه گفت: تنسی گشت بزرگراه سخنگوی سرهنگ بیل میلر.

جاری شدن سیل در ضمن مجبور امدادگران به حالت تعلیق در جستجوی خود را برای یک وسیله نقلیه از دست رفته با یک فرد در داخل آن در شمال آلاباما باک جیب پارک ایالتی. خودرو به سرعت ناپدید شد روز شنبه در آب بیش از حد خطرناک برای غواصان برای جستجو.

“به عنوان ماشین شروع به تغییر به دلیل آب ما متوجه آنچه در ظاهر به عنوان یک بازوی رسیدن به” شاهد کرکلند ها که به نام 911 گفت WHNT-تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر