پاول باز می شود درب به بانک فدرال نرخ بهره بر ‘تحول’ ویروس خطرات

فدرال رزرو صندلی جروم پاول روز جمعه گفت: بانک مرکزی “عنوان مناسب” برای حمایت از اقتصاد در مواجهه با خطرات ناشی از coronavirus اپیدمی هر چند او گفت: اقتصاد در شکل خوب به طور کلی.

“اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی” پاول گفت: در بیانیه منتشر شده میان مداوم, فروش در بازارهای بورس جهانی است. “با این حال coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی. فدرال رزرو است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی. ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

بیانیه ضعیف بانک فدرال تمایل به حرکت می کند اگر سلامت اضطراری ناشی از این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش و تاثیر اقتصاد در پاسخ به افزایش انتظارات که فدرال ریزرو نرخ های بهره در آینده آن نشست.

سهام به طور خلاصه مقایسه تلفات پس از پاول نظرات و معامله گران نرخ بهره-معاملات آتی نرخ انباشت اشیاء بدست آمده به شرط بانک مرکزی ایالات متحده را کاهش می دهد نرخ بهره توسط نیمی از یک درصد آن در اواسط ماه مارس نشست و نیمی دیگر یک نقطه جولای.

“اقتصادی خطر ایجاد شده توسط COVID-19 منجر خواهد شد و فدرال رزرو به کاهش نرخ بهره در این بهار” اعتماد شمالی اقتصاددان کارل تاننباوم گفت.

تا صندلی, صحبت, تغذیه مقامات عمدتا متمرکز بر این واقعیت که این ویروس شیوع نشده بود به نظر می رسید به دندانه اقتصادی ایالات متحده و بسیاری از نشانه های آنها انتظار می رود شیوع این بیماری شامل می شود و هر گونه خسارت اقتصادی به طور متوسط.

روز جمعه اما سرمایه گذاران پیش بینی تغذیه با چنین اطمینان از آن می تواند ثابت کند سخت را برای بانک مرکزی به حرکت نیست ترس است که اخلال در آن انتظارات می تواند آسیب های خاص خود را دارد.

پاول تعهد به “عنوان مناسب” پژواک یک عبارت او برای اولین بار در ماه ژوئن سال 2019 در آنچه بودند در آن زمان افزایش خطرات ناشی از تجارت و سیاست عدم قطعیت است. فدرال رزرو قلم کاهش نرخ در این دیدار که دو هفته بعد از تحویل یک چهارم کاهش نقطه در تیر و دو جمله کاهش در جلسات بعدی.

این زمان در توصیف این ویروس به عنوان نما “در حال تحول” خطرات و گفت: فدرال رزرو خواهد شد و استفاده از ابزار آن به “حمایت” اقتصاد فدرال رزرو صندلی به نظر می رسد به ترک باز کردن درب به طور بالقوه بزرگتر و سریعتر عمل در صورت نیاز.

این است که چگونه با تغذیه از بودجه آتی معامله گران به نظر می رسد به آن را. آنها در حال حاضر قیمت گذاری در بیش از 80% شانس جدید 1 درصد به 1.25% تغذیه محدوده هدف کوتاه مدت هزینه های استقراض در مارس 18, زمانی که فدرال رزرو در دیدار بعدی را از زمان 1.5% به 1.75% دامنه. قیمت گذاری نیز نشان می دهد که معامله گران انتظار دارند نرخ ها کاهش به 0.5 درصد به 0.75% محدوده جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im