ایالات متحده برای اولین بار “جامعه گسترش” از coronavirus کشف شده در یک بیمار در کالیفرنیا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری تایید شده است.

“در این زمان بیمار قرار گرفتن در معرض ناشناخته است” CDC در بیانیه ای گفت: در هر گزارش. “این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده است.”

ساکن Solano County دریافت مراقبت های پزشکی در Sacramento County, با توجه به CNBC. وجود دارد هیچ revelant سفر تاریخچه شناخته شده و یا قرار گرفتن در معرض بیمار دیگر با این ویروس.

“جامعه گسترش به معنی گسترش یک بیماری که منبع عفونت ناشناخته است” با توجه به CDC.

همه از 60 موارد دیگر در ایالات متحده سفر کرده بود از خارج از کشور و یا تا به حال شده است در تماس نزدیک با کسانی که سفر. مقامات بهداشتی شده اند و در آماده باش برای آنچه که آنها را در جامعه گسترش یافته است.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که سفر از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند توسط دولت فدرال ایالات متحده از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

شیوع آغاز شد که در چین آلوده کرده است تمایل دارد از هزاران نفر از مردم در بیش از سه ده کشور با اکثریت قریب به اتفاق در سرزمین اصلی چین است.

این ویروس جدید است که یک عضو از خانواده کروناویروس که پسر عموی نزدیک به سارس و MERS ویروس ها است که باعث شیوع بیماری در گذشته است.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

اطلاعات از آسوشیتد پرس استفاده شده در این گزارش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de