ارسال, ارشد, صفحه اصلی بیمار عکس در رسانه های اجتماعی نقض نمی کند, مینه سوتا, قانون, قوانین دادگاه

یک پرستار و دستیار در یک ارشد مرکز مراقبت در جنوب ایالت مینه سوتا که نوشته شده یک عکس از سالمند بیمار مبتلا به بیماری آلزایمر در رسانه های اجتماعی با توهین آمیز و مبتذل پیام را نقض نمی کند دولت قانون به منظور محافظت از حریم خصوصی بیمار, دولت, دادگاه تعیین کرده است.

مینه سوتا دادگاه تجدید نظر پنل حکومت در هفته گذشته که پست های رسانه های اجتماعی است که شامل یک بیمار عکس — اما دیگر اطلاعات شناسایی — شد نه تخلف از قانون دولت ممنوع است که ارائه دهندگان خدمات پزشکی از های مدارک پزشکی. وکلای مدافع برای بیمار, شوهر, شکایت مرکز کمک زندگی می کنند مدونا نشست بایرون, Minn., وی از سوی مامورین که پست های رسانه های اجتماعی نشان داد اطلاعات خصوصی در مورد سلامت بیمار بیماری است.

حاکم احساس خطر کرده است برخی از سالمند مراقبت از طرفداران که از ترس آن اساسا می دهد چراغ سبز برای امکانات و کارگران حمل گوشی های هوشمند برای ارسال تصاویر از بیماران در رسانه های اجتماعی بدون اجازه آنها و بدون ترس از مسئولیت قانونی. کسانی که به خصوص در معرض خطر هستند و افراد مسن مبتلا به دمانس و افراد با معلولیت ذهنی که ممکن است آگاه باشید که آنها عکس گرفته شده بر روی کامپیوتر کاربر و مشترک در Facebook, Snapchat, یا دیگر سایت های رسانه های اجتماعی.

ارسال شرم آور و dehumanizing عکس های پدید آمده است به عنوان یک شکل جدید از بدرفتاری در ارشد امکانات مراقبت و یکی است که می تواند ترک پایدار دیجیتال نوین. در سال 2016 به عنوان مثال های متعدد کارکنان در یک مرکز کمک زندگی می کنند در هوگو در زمان عکس ها و ویدئوها از دو ساکنان مبتلا به زوال عقل در استادانه صحنه و تمسخر و گذاشته سپس آنها را از طریق متن و در رسانه های اجتماعی. ساکنان در صندلی چرخدار فیلم برداری شد برگزاری خالی الکل بطری و با پودر سفید گسترش زیر بینی خود را به عنوان اگر آنها با استفاده از کوکائین, دولت بهداشت و درمان, محققان در بر داشت.

“این حکم می تواند پیامدهای جدی برای مردم ساکن در مجتمع مسکونی در دراز مدت مراقبت” گفت: یوسف Gaugler استاد که تمرکز بر مراقبت دراز مدت و پیری در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. “با توجه به این که اکثریت ساکنان خانه سالمندان زندگی می کنند با شناختی به چالش ها و فرصت برای هر کسی که به پست چه چیزی می تواند شخصی و/یا نامناسب پست در رسانه های اجتماعی بدون رضایت ساکنان و یا خود را از نظر قانونی و نمایندگان مجاز است نگران کننده است.”

این اختلاف ناشی از یک عکس و اهانت آمیز پیام که پرستار دستیار ارسال شده در ژوئن 2017 در شخصی اجتماعی-رسانه ای صفحه. در ارسال بیمار است نشستن در یک صندلی و پرستار مشاور مالش با پوشیدن. در زیر عکس که گرفته شد در یک آینه, پرستار دستیار نوشت تمسخر عنوان “این [expletive] فقط کشیده حریق و در حال حاضر من به 911 تماس بگیرید!!! هورا.”

دستیار گفت: دولت محققان که او ارسال شده عکس است چرا که او “فکر کردم این خنده دار بود” با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان بررسی این حادثه است.

در مسئله در مورد این است که آیا رسانه های اجتماعی پست — حتی با یک بیمار عکس — باید طبقه بندی شده به عنوان یک “پرونده سلامت” تحت قوانین ایالتی. دادگاه تعیین می شود که به این دلیل که عکس حاوی هیچ اطلاعات شناسایی بیمار و یا که در آن گرفته شده بود را ارسال نمی شد غیر مجاز انتشار بهداشتی ضبط و ارشد مرکز مراقبت نمی تواند مسئول برگزار می شود تحت قوانین ایالتی.

در آن نقد و بررسی سه قاضی پانل به نظر می رسد به اتخاذ یک تعبیری از آنچه به منزله یک پرونده سلامت. مینه سوتا پرونده سلامت عمل تعریف یک رکورد بهداشت و مبهم در نظر به عنوان “هر گونه اطلاعات اعم از شفاهی یا ثبت شده در هر فرم که مربوط به گذشته و حال و یا آینده سلامت جسمی یا ذهنی یا بیماری از یک بیمار است.” نمونه هایی از محافظت پرونده سلامت شامل گزارش های آزمایشگاه اشعه ایکس نسخه و دیگر اطلاعات فنی مورد استفاده برای ارزیابی سلامت فرد بیماری دادگاه گفت.

اجتماعی-رسانه ها ارسال نمی دیدار با استاندارد های بهداشتی رکورد به دلیل وجود دارد هیچ چیز در این ارسال که شامل خصوصی اطلاعات پزشکی قضات حکومت. اگر چه یک فرد می تواند بیمار سن تقریبی و پرستار دستیار پوشیده بود مالش وجود دارد هیچ چیز برای شناسایی که عکس گرفته شده بود در ارشد مرکز مراقبت دادگاه تعیین می شود.

“عکس و همراه با زیرنویس قطعا ارسال شده در بهترین طعم, اما آنها نمی افتد زیر تعریف یک “پرونده سلامت” در مینه سوتا پرونده سلامت قانون” نوشت: مینه سوتا دادگاه تجدید نظر قاضی ارشد راجر Klaphake در هفت صفحه به تصمیم فلسطين دادگاه بدوی را اخراج بیمار از طرح دعوی در دادگاه.

پیتر سندبرگ یک وکیل در روچستر برای بیمار, شوهر, William Furlow اختلاف نظر داشتند و گفت: دادگاه استیناف موفق به تشخیص “قوی تهدید” مطرح شده توسط رسانه های اجتماعی.

حتی اگر رسانه های اجتماعی ارسال نشده به صراحت شناسایی بیمار با نام هر کسی که دیدم این عکس و یکی از دوستان پرستار aide — می تواند شناسایی کرده اند که در آن گرفته شد بر اساس جایی که فرد در آن کار می کرد. آنها همچنین می تواند استنباط است که زن دچار یک اختلال روانی بر اساس تحقیرآمیز عنوان زیر عکس او استدلال کرد.

سندبرگ گفت موهن استفاده از عبارت “کمی [expletive]” زیر زن عکس را تقویت درک است که بیمار تا به حال “زمین بازی ذهنیت” از یک کودک نو پا.

“رسانه های اجتماعی است که قوی ترین ابزار در جعبه ابزار برای حمله به حریم شخصی هر بیمار و یا هر فرد” گفت: سندبرگ. “لازم نیست براحتی درمان می شود.”

این مرکز کمک زندگی می کنند در پاسخ به این حادثه را با آموزش aide برای حذف عکس از رسانه های اجتماعی. با توجه به وضعیت سلامت بررسی او بعد از فسخ از موقعیت خود و مدیریت باز آموزی تمام تسهیلات کارکنان در حفظ حریم خصوصی بیمار و تلفن همراه استفاده کنید.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر