دوقلوها باید تنظیم فهرست خود را برای روز افتتاحیه. استارت باید آماده به زمین به ششم یا هفتم زمین باز یافته. Hitters باید تیز خود را در نوسانات.

حتی بایرون Buxton شده اند که بازی در حال حاضر.

و تمام است که اتفاق می افتد در زمان. نه فقط در حال حاضر به عنوان بیس بال و سایر ورزش ها در این کشور در حال تعطیل در حالی که ملت تلاش به نگه کردن گسترش این رمان coronavirus.

در حالی که ما منتظر ما مورد علاقه دو واژه — “توپ بازی” — به فریاد در استادیوم ها در سراسر, لیگ نمی توانیم فراموش کنیم که دوقلو بازی در 20 بازی در فلوریدا یکپارچه بازیکنان جدید به باشگاه وانجمن و کار تحت شرایط که هدفش رسیدن به جهان سری.

هر چند اردوگاه بسته شده و در حال حاضر شانس هستند خوب است که وجود خواهد داشت یکی دیگر از اردوگاه های آموزشی هنگامی که این کشور می تواند بازگشت به حالت عادی. تا آن زمان همه ما 20 بازی برای رفتن به عنوان ما قرار دادن تا چگونه این بخش از اردوگاه رفت.

بنابراین در اینجا نه مشاهدات از دوقلوها بهار اردوگاه آموزش … در حالی که آن را به طول انجامید.

1. سانو در آغوش نقش جدید خود

میگوئل سانو این ضربه سابق سوم baseman, در حال حاضر اولین baseman و در نظر گرفتن انتقال به طور جدی اعمال خود را در طول تمرین و رسیدن به جانبازان برای راهنمایی. او دیگر نمی تواند فقط به اویختن در این موقعیت چون موقت بود. او تمرین رفت و آمد و اهدای پرتاب از خاک. سانو نیز آمد به اردوگاه در شکل بهتر از او در هر یک از این گذشته چند اردوگاه. او متمرکز بود.

2. رومرو آن را منفجر دوباره

Righthander فرناندو رومرو به حال یک فرصت بسیار عالی را 2019 فهرستی اما loused آن با 8.38 عصر در فصل بهار, آموزش فرستادن او به افراد زیر سن قانونی. شانس خود را از ساخت 2020 فهرست در ابتدا به نظر نمی آید خوب است. یک درب باز زمانی که دوقلوها پرداخته Brusdar Graterol به داجرز به عنوان جزء اصلی از Kenta Maeda معامله است. اما پس از آن رومرو بود اجازه ورود به ایالات متحده گمرک ایالات متحده آمریکا بوده و در تلاش برای به دست آوردن یکی دیگر از ویزا برای ورود به کشور بوده است. درب بسته در حال حاضر. تعلیق بیس بال در واقع به رومرو زمان دریافت مدارک برای بازگشت به کشور در زمان ورود مجدد به تصویر — اگر او می تواند چنین ترخیص کالا از گمرک.

3. دونالدسون شخصیت در زمان بیش از

ليزينگ رایگان agent جاش دونالدسون گفت: در مقدماتی کنفرانس خبری گفت که او آماده بود برای ایجاد یک تاثیر بر کل سازمان و شوخی نیست. او گرفته در پنبه حلاجی شده قفس به مربی بازیکنان جوان است. و خود را بزرگ شخصیت شنیده شده است در سراسر محل باشگاه وانجمن. بریوز مدیر برایان Snitker بود دونالدسون در فهرست فصل گذشته و raved در مورد او در حالی که در توصیف شخصیت او را به عنوان “فیلتر” بنابراین هیچ چیز مقدس خواهد شد در اطراف او. آن جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه یک تیم است که به نظر می رسید به خوراک Nelson Cruz آرام و حکمت را در آغوش خروجی و گاهی آتشین دونالدسون.

4. موج بعدی است که در نزد

وجود دارد هیچ جایی برای هر یک از چشم انداز بالا به صف شروع. اما شواهد وجود دارد در اردوگاه که اگر دوقلوها نیاز به شیب به مزرعه خود سیستم آنها یک زن و شوهر از hitters آماده برای کمک. Outfielder الکس Kirilloff در حال آمدن است یک راست مچ دست آسیب و گفت: در اردوگاه که مچ دست ممکن است هرگز احساس همان. اما خود را صاف نوسان در اردوگاه تولید .429 طور متوسط پنبه حلاجی شده و دو خانه اجرا می شود. و outfielder ترور Larnach را از خود نشان دادند نظم و انضباط در صفحه و سوار توپ را به تمام زمینه ها در حالی که پنبه حلاجی شده .333 با سه homers.

5. Berrios در زمان خود گام بعدی

دوقلوها موفق به اضافه کردن یک ضربه شروع پارچ در offseason و هیچ کس نمی خواهد می دانم که چه مقدار از آن را تحت تاثیر قرار دوقلوها تا بازی از سر گرفته است. اما وجود دارد هیچ قانون ممنوع است که کوزه از بهبود و دوقلوها righthander خوزه Berrios نگاه آماده برای بالا بردن بازی خود را. او اضافه curveball که قطره راست پایین برای رفتن با یکی که تمایل به جست و خیز کردن و به دور از righthanded hitters. او همچنین آمار 96 کیلومتر در ساعت در رادار تفنگ خود را نهایی تفرج. 25 Berrios این است که فقط شروع به اتصال استعداد خود را با تجربه.

6. پیندا هنوز در صندلی داغ

Righthander مایکل Pineda تیم اجازه پایین در فصل گذشته زمانی که او آزمایش مثبت برای یک ماده ممنوع شد و سیلی با 80 بازی تعلیق بود که به کاهش 60 بازی زمانی که ثابت شد برای از دست دادن وزن. شاید واقعا دلیل بود که Pineda گزارش به اردوگاه — با 31 بازی به رفتن در تعلیق — قابل ملاحظه ای سنگین تر است. نبود یک نگاه خوب برای کسی که از صمیم قلب می خواستم به بازگشت پس از سال 2019 فصل قبل از موعد مقرر به پایان رسید.

7. Buxton صبر بود قابل توجه

من فکر نمی کنم Buxton شد/در حال رفتن به بازی تا زمانی که 100% سالم و به دلایل متعدد. او خسته از بودن شکسته و احساس من این است که او سعی کردم به بازی صدمه دیده است در سال 2018 و نبود نام در سپتامبر — که به نظر می رسید برای زمان سرویس دلایلی — که blindsided او. او را شانس بهتر بودن 100% یک بار بیس بال ری استارت — و او را در همه انگیزه او نیاز به یک فصل خوب.

8. تپه آن همه … به جز زمین

Lefthander Rich Hill شد 40 هفته گذشته, نمی, رود, را, دوقلو, اولین تا ژوئیه او به عنوان بهبود از جراحی آرنج. نه زیادی خواسته بود او را در اردوگاه, اما او را به دست آورده اعتماد و احترام از تبادل مربی وس جانسون. “من تا به حال او یک زن و شوهر bullpens” جانسون گفت. “من” هی می تواند به شما در ذخیره کردن چشم این مرد,’ چیزهای شبیه به آن. من هیچ مشکلی با آن. و او در آن عالی.” حتی بدون پرتاب یک زمین تپه ساخته شده است تاثیر.

9. Odorizzi به نظر می رسد قفل شده است و در

به جای تبدیل کردن پیشنهاد مقدماتی و تبدیل شدن به یک عامل رایگان جیک Odorizzi در زمان چیز مطمئن است در حالی که شرط بندی خود را به یک بزرگ سال 2020 فصل است. او نگاه کرد و صدا لیزر متمرکز در اردوگاه در حالی که مشغول کار بر روی زمین در پشت زمینه به جای تبادل در برابر مخالفان. او با استفاده از نیروی ورق تکنولوژی به اصلاح خود مکانیک و ممکن است پرتاب یک کمی سخت تر است. هر دو Berrios و Odorizzi نگاه آماده ساخت و خود را همه ستاره فصل است. همه آنها در حال حاضر نیاز است که یک فصل آن را اثبات کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de