صدها نفر از اعضای یک توسان پل-بازیکنان گروه مطلع شده اند که آزمایش مثبت برای جدید کروناویروس پس از شرکت در مسابقات محلی در اوایل ماه مارس.

فرد دیگری است که با حضور در مسابقات 79 سال از ذات الریه درگذشت کمتر از یک هفته پس از این رویداد به پایان رسید با توجه به چند نفر که او را می دانستند. خواسته در مورد مرگ او اواخر روز چهارشنبه یک دولت رسمی گفت که تنها آریزونا نداشته COVID-19 مرگ اما دفتر والی بعد گفت: آن بررسی این گزارش است.

Pima County مقامات بهداشت تا به حال اطلاعات کمی در روز چهارشنبه در مورد مثبت تست و نه می تواند آنها را تایید و آن را در میان شهرستان را پنج مورد شناخته شده از COVID-19.

بیش از 800 نفر با حضور آمریکا قرارداد پل لیگ منطقه ای مسابقات در توسان از مارس 2-8.

حداقل برخی از رقبای سفر به توسان مسابقات از کلرادو که در آن دولت اول مرگ و میر ناشی از این ویروس یک زن در 80s بود که با حضور در مسابقات پل در کلرادو اسپرینگز از Feb. 29 آوریل 1.

داگ Couchman 53 ساله حرفه ای پل بازیکن و معلم گفت: او مورد آزمایش قرار گرفت و مطلع در روز دوشنبه بود که او مثبت برای جدید کروناویروس. این مسابقات به اطلاع تمام اعضای که با حضور توسان رویداد این هفته و Couchman نوشته شده در مورد آزمون خود را در یک فروم محبوب پل برندگان وب سایت.

79 سال که با حضور ACBL مسابقات منطقه ای در توسان درگذشت جمعه از پنومونی با توجه به چندین نفر که در مسابقات حضور داشتند. او قبل از مرگ, زن, یک دوست گفت که او تا به حال تست شده برای کوروناویروس. اگر او مورد آزمایش قرار گرفت کسانی که نتایج مشخص نیست و چهارشنبه.

“شده اند وجود دارد هیچ COVID-19-مربوط به مرگ و میر در آریزونا” سخنگوی وزارت بهداشت کریس Minnick گفت: شب چهارشنبه.

پاتریک Ptak, ارتباطات, مدیر برای رژیم صهیونیستی است. mlb, بعد, گفت, جمهوری, “ما در حال کار با محلی مقامات بهداشت برای بررسی این ادعا است.”

رسیده توسط Arizona Republic اوایل چهارشنبه پیما شهرستان در بخش بهداشت و درمان به نظر می رسد غافل از هر گونه قرار گرفتن در معرض مربوط به یک پل مسابقات در توسان.

Couchman گفت: او به دنبال یک آزمون زمانی که او شروع به داشتن علائم در مارس 11, پس از بازی در یک باشگاه دیگر به نام Adobe Bridge باشگاه. که باشگاه نیز با ارسال یک ایمیل به بازیکنان خود اطلاع آنها از coronavirus مورد.

Couchman گفت: زمانی که او شروع به احساس بد او بلافاصله خود را به خانه و بررسی به یک هتل از آنجا که پدرش سرطان دارد و ضعف سيستم ايمنی است. خانواده اش شده است حذف کردن وعده های غذایی در اتاق هتل خود را درب بوده است.

“در این دوره از چهار ساعت من فقط از اولین نشانه بیمار بودن به” اوه خدای من, من احساس وحشتناک,’,” او گفت:. “پس از آن بود که واقعا بسیار سریع است.”

او تا به حال سرفه اولین روز پس از آن حملات مکرر تب و بدن درد. تعریف مشخصه او گفت “این فقط صدمه دیده است در همه جا.”

او گفت که او قادر به امن coronavirus آزمون از LabCorp با کمک از یک عضو خانواده است که یک دکتر است. او گفت: به او گفته شد دکتر و آزمایشگاه اطلاع Pima County مورد تست مثبت. Pattie کوشنر, LabCorp ارشد ارتباطات افسر گفت که او نمی تواند صحبت می کنند به موارد فردی اما گفت که این شرکت به شرح زیر ایالتی و فدرال قوانین برای گزارش COVID-19 نتایج.

دکتر باب انگلستان موقت مدیر Pima County Health Department گفت که او مطمئن نیستید که چرا وزارت بهداشت به حال تماس Couchman اما افزود که او قادر به بحث در مورد هر بیمار خاص به دلیل قوانین حفظ حریم خصوصی. او گفت: مسئولان شهرستان به طور معمول تماس با پزشکان قبل از آنها صحبت به بيماران پس از آن ممکن است وجود دارد یک تاخیر بین شهرستان صحبت با دکتر و تماس با بیمار.

انگلستان درخواست شده است که جمهوری Couchman تماس با وزارت بهداشت به بحث در مورد آزمون خود را که Couchman بعد بود. Couchman گفت: شهرستان اپیدمیولوژی او صحبت کردیم به نظر می رسید “مناسب نگران و علاقه مند” زمانی که او صحبت می کرد با او در روز چهارشنبه.

Couchman به نظر نمی رسد شامل پیما شهرستان آمار مثبت coronavirus آزمون که ایستاده بود در پنج موارد تایید شده در چهارشنبه بر اساس شهرستان را به شرح این موارد.

هارون Pacheco سخنگوی Pima County Health Department نمی تواند ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر در بعد از ظهر چهارشنبه در مورد اینکه چرا این مورد به نظر نمی رسد به نظر می رسد در این شهرستان را شماره کرد و گفت که تنها تعداد موارد هر روز صبح در ساعت 9 صبح

Couchman گفت: دوستان به نام چرا درخواست او را نشان نمی دهد تا در پیما شهرستان اعداد.

“من نمی دانم تا چه حد آنها در حال پیگیری” Couchman گفت: قبل از او در تماس با وزارت بهداشت و درمان. “اما اگر آنها در حال پیگیری آنها نیست انجام یک کار بسیار خوب از آنجا که هیچ کس با من تماس.”

Couchman گفت که او فکر نمی کند که این شهرستان و دولت اعداد صحیح هستند و او می خواهد مقامات بهداشت عمومی به طور صادقانه تر در مورد آنچه انجام می دهند و نمی دانم.

“آنها می دانند که فرد شماره اشتباه است,” او گفت:. “آنها در بهترین حالت ، من نه و گفت که آنها به طور فعال در سرکوب هر چیزی. آنها احتمالا ضعف یا نمی دانید انجام دهید.”

او گفت: بیشتر مردم باید آزمایش می شود اگر آزمون در دسترس هستند. “من می خواهم برای هر آزمون وجود دارد و شروع به ساخت آنها در دسترس نیست فقط به افرادی که به خوبی متصل شده است که حق دارند اما برای همه,” او گفت:.

و مقامات بهداشتی باید متوقف گفتن مردم که خطرات در آریزونا در حال پایین, او گفت:.

“به مردم بگویید این حقیقت است که جامعه انتقال اتفاق می افتد در آریزونا در Pima County, در, Tucson,” او گفت:. “ما نمی دانیم که چه مقدار. این احمقانه است که فرض کنیم که خطر کم است.”

های خصوصی خود اطلاعات سلامت عمومی شده است یک تجربه عجیب و غریب, او گفت:. در ابتدا او گفت که او نگران بود مردم را سرزنش او برای افشای آنها را به ویروس.

“این بسیار عجیب و غریب برای من ، این من صمیمی درمانی خصوصی اطلاعات” Couchman گفت. “من احساس می کنم نیاز به دریافت کلمه من تا به حال برای به اشتراک گذاشتن خصوصی من اطلاعات سلامت با در حال حاضر از آن هزاران نفر از مردم. و بنابراین شاید من برخی از خوب انجام آن است.”

Couchman گفت: او می خواست به جلو آمده و از آنجا که پل بازیکنان آسیب پذیر جمعیت زیرا بسیاری از آنها مسن هستند. پس از او نوشته شده در مورد بیماری خود را در پل برندگان پل برگزارکنندگان مسابقات آغاز شده لغو, رویدادهای, او گفت:.

“متوسط سن تکراری پل بازیکنان است و بیش از 70,” Couchman گفت. “پس هر پل باشگاه در هر نقطه از کشور … نیمی از مردم در حال رفتن به می تواند آسیب پذیر باشد.”

استیو رینولدز مسابقات رئیس برای آمریکا قرارداد پل لیگ مسابقات در توسان گفت: این پل در جامعه شده است حمایت از Couchman پس از او رفت ، او گفت: وجود 360 نفر در این مسابقات در 8 مارس و حدود 800 با حضور هفت روز مسابقات. شرکت کنندگان بودند از ققنوس توسان و در سراسر کشور است.

“داگ است که در مجموع قهرمان بودن شفاف” رینولدز گفت.

جمهوری خبرنگار استفانی Innes کمک به این مقاله است.

تماس با خبرنگار راب اودل در rob.odell@arizonarepublic.com و یا در توییتر @robodellaz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de