پورتلند سوابق 15 قتل در ماه جولای بیشتر در طول 1 ماه دوره پس از سال 1980

پورتلند پلیس می گویند وجود دارد 15 قتل در ماه جولای ترین قتل در یک دوره یک ماهه از سال 1980s و 63 تیراندازی به usf football گزارش.

این تعداد شامل دو نفر کشته شدند در این هفته در vigils برگزار شد برای دیگر قربانیان. خبر می آید به تظاهرات ادامه 66 مستقیم شب شنبه بیش از خشونت پلیس.

“است که بسیار مربوط به می دانم که بسیاری از مردم کشته شده اند در یک دوره کوتاه از زمان” رئیس چاک Lovell گفت: با توجه به KATU2. “این تعداد قابل قبول نیست.”

تیراندازی هستند تا هر یک از سه ماه گذشته بیش از حد. پلیس در جواب خواستار 167 تیراندازی در ژوئن و ژوئیه در مقایسه با 96 در همان بازه زمانی در سال گذشته است.

“ما کار شماره یک ما است و امنیت عمومی و حفاظت از زندگی است. بنابراین ما در حال رفتن به برخی از منابع بیشتر مردم به کارآگاه بخش برای کمک به پیگیری و انجام برخی تحقیقات در آن” Lovell گفت. “آن وقت بر ما به امنیت عمومی حرفه ای و ماموران پلیس برای بیرون رفتن و هنوز هم که کار می کنند.”

Lovell گفت: اخیر انحلال از خشونت اسلحه کاهش تیم ساخته شده است که همه چیز سخت تر است.

“آنچه که واقعا از دست داده بود و به دنبال آن قطعه چیدن ویدئو تماس با مردم” Lovell گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در ماه گذشته فرستاده شده در فدرال تاکتیکی تیم پورتلند که برای هفته بوده است سایت از درگیری شدید بین ماموران و معترضان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de