Poppilu خارج از غرفه را با طعم ضخیم و رده-بهداشت و جدید پررنگ و دارای مزه تند لیموناد بچه ها کیسه

شیکاگو, Feb. 27, 2020 /PRNewswire/ — Poppilu®اصلی ترش و زبانه دار خط-آنتی اکسیدان طبیعی lemonades اعلام راه اندازی Poppilu® پررنگ و دارای مزه تند لیموناد™ بچه های بوکس دادن به بچه ها چشم نواز و پر با طعم جدید آشامیدنی گزینه است. Poppilu ارائه خواهد شد برای اولین بار لیموناد نام تجاری برای بچه ها و شروع به توزیع آن در 1,295 فروشگاه های وال مارت در مارس و آنلاین نیز هست.

در همراهی با نام تجاری امضا صورتی رنگ از aronia توت ظهور آنتی اکسیدان بالا superfruit آلی Poppilu پررنگ و دارای مزه تند لیموناد کیسه را در میان کمترین شکر از هر بچه آب در تنها 7 گرم شکر در هر وعده (66 درصد قند کمتر از پیشرو آب با نام تجاری) بدون شکر اضافه شده و 100 درصد مقدار مورد نیاز روزانه از ویتامین C.

“من کیسه خط به بچه ها کامل با طعم آب سالم گزینه با استفاده از تجربه خود من به عنوان یک مادر به راهنمای من است. بچه ها من عاشق شربت ابلیمو اما من نه علاقه ای به آنها پودر و آنها نمی خواهند من به آب-پایین بطری مسائل که اغلب عظیم 28g از قند اضافه شده” گفت: Poppilu موسس و مدیر عامل شرکت ملانی کان. “من هم می خواستم به مطمئن شوید که ما lemonades می تواند برای همه قابل دسترس و خارج ما کمک می کند تا رسیدن به آن است.”

Poppilu بچه ها کیسه آمده در سه پررنگ لیموناد با طعم: اصلی, لیمو, زغال اخته و هلو و خرده فروشی برای $3.48 هشت کیسه خارج شده و $4.59 در دیگر فروشنده.

در ضمن Poppilu آنتی اکسیدان لیموناد یخچال بطری نیز در دسترس هستند در خارج (در جنوب شرقی) و همچنین به عنوان فروشنده در غرب و اقیانوس اطلس. از 12 اونس بطری حاوی 75 درصد شکر کمتر از پیشرو lemonades, 150% ارزش روزانه ویتامین C و آنتی اکسیدان ها از aronia انواع توت ها آمده و در سه دهان سانسور فیلم طعم: اصلی زغال اخته اسطوخودوس و گل ساعتی.

در مورد POPPILU
Poppilu® اجازه می دهد مصرف کنندگان به عشق لیموناد دوباره با آن خوشمزه و ترش و زبانه دار خط از آنتی اکسیدان lemonades که جسورانه در مرکبات در شکر® و با تزریق aronia انواع توت ها و بالا آمدن آنتی اکسیدان superfruit است که به Poppilu آن جالب صورتی™ رنگ. تاسیس صنایع غذایی جانباز-تبدیل-momtrepreneur ملانی کان, Poppilu گواهی زن متعلق به کسب و کار (WBENC) است و بخشی از سس هاینز پرشی انکوباتور. پیدا کردن مکان های فروشگاه در www.poppilu.com دنبال Poppilu در Facebook, Instagram, LinkedIn و مطبوعات کیت در اینجا در دسترس است.

رسانه های تماس:
برترین روابط عمومی
جسیکا Prah, 312-953-3257, [email protected]

منبع Poppilu

لینک های مرتبط

http://www.poppilu.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>