پاپ منابع اعلام Unitholder تصویب ادغام با Rayonier

پولسبو, بشویید., مارس 5, 2020 /PRNewswire/ — پاپ منابع دلاور مشارکت محدود (“پاپ منابع”) (NASDAQ: پاپ) امروز اعلام کرد که آن unitholders تایید آن قبلا اعلام ادغام با Rayonier. در جلسه ویژه حدود 99 درصد از آرای رای بودند در حمایت از این پیشنهاد به تصویب ادغام که به نمایندگی حدود 72 درصد از برجسته واحد به عنوان رکورد تاریخ. این unitholders نیز در نظر گرفته و تصویب غیر الزام آور رای مشورتی در مورد خاص و جبران خسارت پرداخت می شود به پاپ منابع’ نام ماموران اجرایی در ارتباط با ادغام. این غیر الزام آور پیشنهاد تصویب شد 98 درصد از آراء که به نمایندگی حدود 71 درصد از برجسته واحد به عنوان رکورد تاریخ.

رسمی نتایج رای گیری خواهد شد در شکل 8-K صادر می شود توسط پاپ منابع هنگامی که نتایج در جدول و گواهی شده است. منوط به رضایت و یا چشم پوشی از تمام باقی مانده بسته به شرایط ادغام در حال حاضر انتظار می رود به در یا در مورد مارس 8, 2020. پاپ منابع در حال حاضر انتظار دارد که این واحد خواهد بود د-ذکر شده از معاملات از جمله تاریخ.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طرح های تصویب شده در جلسه ویژه لطفا دیدن پاپ منابع قطعی پروکسی بیانیه زمینه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار در 6 آوریل سال 2020.

در ارتباط با ادغام هر پاپ منابع واحد بر اساس آن دارنده انتخابات و موضوع را به سرشکنی به عنوان شرح داده شده در قطعی پروکسی بیانیه را تبدیل به حق دریافت یا $125.00 نقدی 3.929 Rayonier سهام یا 3.929 واحد به نمایندگی از منافع مشارکت محدود در Rayonier L. P. آن نهاد را به عنوان Rayonier عامل شرکت تابعه.

در مورد پاپ منابع

پاپ منابع a publicly traded مشارکت محدود و شرکت های تابعه آن المپیک مدیریت منابع و المپیک اموال گروه خود و یا مدیریت 122,000 هکتار از تیمبرلند و 1500 هکتار از توسعه ملک در واشنگتن. علاوه بر این پاپ منابع شرکت-سرمایه گذاری در و تحکیم سه سهام خصوصی چوب بودجه که خود 141,000 هکتار از تیمبرلند در Washington, اورگانو کالیفرنیا. مشارکت و سلف خود شرکت مالکیت و مدیریت timberlands و توسعه خواص برای بیش از 165 سال است. اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت را می توان در یافت www.poperesources.com. محتویات وب سایت ما نمی گنجانیده شده به این نسخه و یا به ما براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار.

بیانیه هشدار در مورد به دنبال اطلاعات

پیشنهاد ادغام و معاملات مرتبط به موضوع های مختلف خطرات و عدم قطعیت. این خطرات و عدم قطعیت شامل در میان دیگران: (من) رضایت و یا چشم پوشی از تمام باقی مانده شرایط برای بسته شدن; (ii) توانایی احزاب به موفقیت کامل کسب پیشنهادی در پیش بینی شرایط و زمان از جمله پیش بینی شده مالیات بر درمان پیش بینی نشده بدهی و مالی و عملیاتی مورد نیاز به عنوان آنها ممکن است بر کسب و کار و استراتژی های مدیریت برای ترکیب عملیات شرکت; (iii) خطرات مربوط به ادغام پاپ منابع’ عملیات و کارکنان به Rayonier و احتمال این که این پیش بینی هم افزایی و دیگر مزایای کسب پیشنهادی را متوجه نمی شود و یا نمی خواهد متوجه شدم در انتظار بازه زمانی; (iv) نتیجه یک روند قانونی در حال حاضر در حال بررسی و یا آخرت واصل و یا تهدید مربوط به پیشنهاد ادغام; و (v) از دست دادن کلید ارشد مدیریت و یا سایر پرسنل با شرکت در ترکیب. عوامل دیگری که ممکن است بر عملیات و عملکرد مالی شرکت در ترکیب مورد بحث در قطعی پروکسی بیانیه با توجه به ادغام و در بخشی تحت عنوان “عوامل خطر” در Rayonier و پاپ منابع مربوطه گزارش سالانه در فرم 10-K برای دوره منتهی به 31 دسامبر 2019.

مهم اطلاعات اضافی و که در آن برای پیدا کردن آن

پاپ منابع ظ قطعی پروکسی بیانیه در برنامه 14A در مارس 6, 2020 (فایل شماره 001-09035) و در زمینه خاصی قطعی اضافی پروکسی درخواست مواد پس از اعلام ورود خود را به ادغام توافق با Rayonier در 14 ژانویه 2020. Rayonier زمینه قطعی پروکسی بیانیه به عنوان بخشی از یک دفترچه مندرج در بیانیه ثبت نام در فرم S-4 به عنوان اصلاح ظ با SEC در مارس 2, 2020 (فایل شماره 333-237246) و دفترچه تکمیل ثبت در تاریخ 6 آوریل سال 2020 به موجب قانون 424(b)(3) در ارتباط با آن. سرمایه گذاران و امنیت دارندگان ممکن است به دست آوردن نسخه ای از این اسناد به رایگان از طریق وب سایت که توسط SEC در www.sec.gov یا از Rayonier در وب سایت خود را www.rayonier.com یا از پاپ منابع در وب سایت خود را www.poperesources.com. اسناد ثبت شده با SEC توسط Rayonier در دسترس خواهد بود رایگان با دسترسی به Rayonier وب سایت در www.rayonier.com تحت عنوان روابط سرمایه گذار و یا معادل آن با کارگردانی یک درخواست از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی به Rayonier در 1 Rayonier راه Wildlight FL 32097 و اسناد ثبت شده با SEC توسط پاپ منابع در دسترس خواهد بود رایگان با دسترسی پاپ منابع’ در سایت www.poperesources.com تحت عنوان روابط سرمایه گذار و یا با کارگردانی یک درخواست از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی به پاپ منابع در 19950 هفتم خیابان NE مجموعه 200, ردموند, WA 98370.

منبع پاپ منابع

لینک های مرتبط

http://www.poperesources.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im