پاپ دعا برای ‘شکننده” انسانیت نیاز به کمک در همه گیر

دعا در desolately خالی میدان سنت پیتر فرانسیس روز جمعه تشبیه coronavirus همه گیر به یک طوفان تخمگذار لخت توهمی است که مردم می تواند خود به اندازه کافی و به جای برگ “همه ما شکننده و گیجی” و نیاز به یکدیگر کمک و آسایش است.

فرانسیس ایستاده بود و زیر یک سایبان بنا در مراحل کلیسای سنت پیتر در حالی که رهبری ویژه نماز باران خیس معمولا شلوغ سنگ فرش مربع است. “باز کردن قلب ما به امید او گفت:” در را باز كنيد.

“خداوند ممکن است از شما برکت از دنیا به سلامت به بدن ما و آسایش ما قلب” او دعا کرد

در پایان ساعته مراسم تحویل او یک برکت و رحمت است که به طور سنتی متعلق به مقدس روز از کریسمس و عید پاک.

پوشیدن لباس ساده سفید قبا فرانسیس صعود شیب دار مراحل مربع های خود را تا زمانی که او نزدیک یک canopied پلت فرم است که تا به حال ساخته شده به پناهگاه او از عناصر گرفتن بازوی یک دستیار برای آخرین مرحله.

فرانسیس با اشاره به 17 قرن ردیف ستون است که delineates میدان سنت پیتر در حالی که دعا “از این ردیف ستون است که پذیرای رم و تمام جهان ممکن است خدا برکت پایین آمدن بر شما به عنوان یک تسلی آغوش.”

و سپس حرکت به طور موقت محراب در نزدیکی کلیسای ورودی او دعا در سکوت و گوش دادن به یک سری از پرتوی از جمله یکی که گفت: “ما را نجات پروردگارا از بیماری های همه گیر و ترس از برادر.”

واتیکان گفته است که مومن می تواند دریافت آنچه شناخته شده به عنوان یک عمومی زیاده روی — یک بلند کردن اجسام از زمانی مجازات — از گناه با برکت و رحمت ویژه ارائه آنها با شرایط دیگر مانند رفتن به اقرار و یا دریافت ربانی به عنوان به زودی به عنوان آنها می توانند.

این نماز یکی از چندین برنامه ریزی شده در طول چند هفته آینده آن را ببینید 83 ساله پاپ عملا در میدان یا جشن توده ها برای هفته مقدس و عید پاک یکشنبه در پناهگاه از کلیسای سنت پیتر به جای خارج از منزل در شرکت ده ها هزار نفر از مؤمنان.

روز جمعه واتیکان اعلام کرد که فرانسیس به مناسبت هفته دفاع مقدس مراسم در محدوده شهر واتیکان از جمله یک جمعه خوب راه صلیب خدمات در مراحل کلیسای, به جای در رم کولوسئوم به عنوان مرسوم.

به دلیل COVID-19 گیر فرانسیس را جشن دسته جمعی برای یکشنبه نخل مقدس پنج شنبه و شب زنده داری عید پاک و عید پاک یکشنبه — 12 آوریل در کلیسای مرکزی محراب.

قبل از همه گیر دادن ایتالیا و بسیاری از کشورهای دیگر تحت stay-at-home سفارشات که به شدت محدود کردن جنبش مردم در دهها هزار نفر از مؤمنان را شلوغ مربع در یکشنبه نخل و عید پاک برای جمعی از جشن پاپ.

خوب روز جمعه شمع روشن در صفوف منظم در رم باستان کولوسئوم به طور سنتی تساوی جمعیت از گردشگران و زائران و رومیان. اما هفته پیش هر دو گردشگران و زائران آغاز شده و در حال فرار از ایتالیا میان ترس از سرایت ویروس و به عنوان قفل فراز توسط مقامات محلی و ملی بودند به تدریج اعلام کرد.

ایتالیا شیوع شامل جهان بالاترین تعداد مرده برای یک ملت است.

COVID-19 می تواند خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما درصد کمی از افراد مبتلا در بیمارستان بستری هستند و با ذات الریه در بخش مراقبت های ویژه.

مقدس تایید کرده است چهار ویروس موارد کوچک مستقل شهرستان دولت در وسط رم.

آن کاهش یافته است می گویند اگر فرانسیس که چند هفته پیش بود سرد شده و تست شده برای COVID-19 و اگر چه نتیجه این شد. در میان واتیکان را تایید موارد ایتالیایی است اسقف اعظم زندگی می کند که در واتیکان هتل که در آن فرانسیس ساکن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>