پاپ: عید پاک امید در ما تاریکترین ساعت ” با وجود ترس

عید پاک ارائه می دهد یک پیام از امید در مردم “تاریکترین ساعت” پاپ فرانسیس گفت: او به عنوان جشن اواخر شب زنده داری توده شنبه در کلیسای سنت پیتر با مردم محروم به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

پاپ در وعظ تشبیه ترس از دوران کنونی به کسانی که تجربه توسط پیروان عیسی مسیح پس از مصلوب شدن او.

“آنها مثل ما تا به حال قبل از اینکه چشم خود را درام از درد و رنج از یک فاجعه غیر منتظره رخ داده است که همه بیش از حد به طور ناگهانی” فرانسیس گفت. “آنها تا به حال دیده می شود مرگ و وزن آن در قلب خود. درد آمیخته با ترس” در مورد زندگی خود را. “پس از آن بیش از حد وجود دارد ترس در مورد آینده و تمام است که نیاز به بازسازی شود.”

فرانسیس افزود: “برای آنها که برای ما شد تاریک ترین ساعت.”

شب زنده داری عید پاک جمعی در کلیسای میان واتیکان را بیشتر خاطره انگیز مراسم. جشن ورود در تاریکی به جز شمع. پاپ دارای قد بلند عید پاک شمع که روشن است برای او. سپس کلیسای را چراغ روشن در نشانه ای از شادی. اما این شب هنگامی که کلیسای روشن شد همه آن پوچی بود به شدت قابل مشاهده و قدم به قدم از پاپ و همراهان کوچک بر روی سنگ مرمر کف می تواند به وضوح شنیده می شود به عنوان آنها راه می رفت در صفوف به سمت محراب.

فرانسیس تشویق مؤمنان به ایجاد “دانه از امید با حرکات کوچک از مراقبت و محبت از نماز.”

“امشب ما به دست آوردن یک حق اساسی است که هرگز می تواند گرفته شده از ما دور: حق به امید” فرانسیس گفت.

هنوز هم او با اذعان به دشواری به دست آوردن خوشبینی گفت: “به عنوان روز رفتن و نگرانی حتی boldest امید می تواند پراکنده.”

توصیف پیام عید پاک به عنوان یک “پیام امید” فرانسیس خواست مسیحیان به “رسولان از زندگی در زمان مرگ است.”

در طول شب زنده داری عید پاک توده بزرگسالان تبدیل به کلیسای کاتولیک غسل تعمید توسط پاپ اما همه گیر مهار اقدامات مجبور به حذف این سنت در طول مراسم.

پیشتر در روز مقدس شنبه, کفن تورین یک پارچه دفن برخی بر این باورند تحت پوشش عیسی که همراه بود با 16 قرن طاعون قرار گرفت و در نمایش ویژه در یک کلیسای کوچک در این شهر شمالی از طریق فایل های ویدیویی را به الهام بخش امید در طول شیوع کروناویروس.

فرانسیس مورد ستایش قرار داد ابتکار عمل توسط اسقف اعظم تورین گفت: ساخت آن قابل مشاهده با درخواست از مؤمنان که رنج می برند از طریق COVID-19 شیوع.

کتانی نگه داشته و در پشت شیشه های ضد گلوله در تورین چپل نشان داده شده است به مردم تنها در موارد بسیار خاص.

در قرن 16 میلان اسقف اعظم آینده St. Charles Borromeo شدت مورد نظر به دعا قبل از کفن در حالی که شهر ویران شده توسط طاعون. دوک پیچ در 1578 تصمیم به دفن پارچه مسیح از شامبری در فرانسه به تورین با توجه به واتیکان حساب آن دوره.

چارلز ساخته شده زیارت به تورین و در دعا و روزه در طول سفر.

منتقدان می گویند کتانی تحمل شکل یک مرد مصلوب قرون وسطی جعل. مؤمنان آن را به عنوان یکی از مسیحیت ترین هیبت الهام بخش یادآوری عیسی مصلوب شدن.

پارچه متعلق به واتیکان است که اجازه علمی آن تست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net