فرانسیس خواستار وفادار به استفاده از coronavirus همه گیر را “زمان محاکمه” را به آماده شدن برای آینده ای که در آن نابرابری ها را لغو کرد و فقیرترین دیگر را پشت سر گذاشت.

“این است که برخی از ایدئولوژی” فرانسیس گفت. “آن مسیحیت است.”

فرانسیس در سفر چند بلوک در خارج از دیوارهای واتیکان روز یکشنبه برای جشن دسته جمعی در نزدیکی یک کلیسا به علامت ویژه جشن روز اختصاص داده شده به رحمت. تنها چند کشیش در pews داده شده در ایتالیا را سخت ویروس مستند.

در حالی که افراد آلوده به ویروس coronavirus اغلب تجربه خفیف یا متوسط علائم و عوارض احتمالی مانند ذات الریه می توانید با قرار دادن زندگی خود را در خطر است.

در وعظ خود را فرانسیس گفت: قبر جهانی تلفات این بیماری همه گیر به یاد جهان وجود دارد که مرز بین کسانی که رنج می برند بدون تفاوت در ملیت در میان کسانی که در حال رخ داد و یا در امان ماند.

“ما همه ضعیف, تمام, برابر, تمام ارزش,” او گفت:.

“ممکن است ما را عمیقا متزلزل آنچه که اتفاق می افتد در اطراف ما,” او گفت: از محراب از Santo Spirito کلیسا. “زمان آن رسیده است برای از بین بردن نابرابری به درمان بی عدالتی است که تضعیف سلامت تمام اعضای خانواده بشر!”

فرانسیس شده است با استفاده روزانه خود را livestreamed توده ها در واتیکان هتل که در آن او زندگی می کند و تنها از یک گروه خاص از مردم برای نماز در همه گیر: سالمندان پزشکان و پرستاران زندانیان و کسانی که با معلولیت.

روز یکشنبه تحویل او گسترده تر پیام در مورد نابرابری و نیاز برای یک پست-virus جهان به تجدید نظر در اولویت های خود را. این یک موضوع است که پژواک قبل از همه گیر موعظه اولین بار در جهان در آمریکای لاتین پاپ, که به طور مداوم خواستار همبستگی بیشتر میان فقیر و غنی.

در روزهای اخیر فرانسیس کرده است پیشنهاد ایجاد یک جهانی دستمزد پایه برای کمک به کسانی که شغل خود را از دست به عنوان یک نتیجه از این ویروس اقتصادی shutdown برای زنده ماندن. روز یکشنبه گفت: وجود یک قبر در معرض خطر است که در حالی که COVID-19 ممکن است در نهایت رام ویروس از “خودخواهی بی تفاوتی” می تواند به جای آن است.

برای مبارزه با این خطر او گفت: “اجازه دهید ما خوش آمدید این بار از دادگاه به عنوان یک فرصت برای آماده شدن برای آینده جمعی ما. چرا که بدون تمام در آغوش چشم انداز دارد و می خواهد در آینده برای هر کسی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im