پاپ خواستار جهان دعا برای جلوگیری از Coronavirus را تحویل برکت و رحمت ویژه

پاپ فرانسیس گفت: او را این هفته تحویل فوق العاده ای “Urbi et Orbi” (به شهر و جهان) برکت – به طور معمول داده شده تنها در کریسمس و عید پاک و به نام در سراسر جهان دعا برای پاسخ به coronavirus بحران است.

فرانسیس ساخته شده و انتشار در هفتگی خود Angelus پیام که به او ارائه شده است از داخل واتیکان بیش از اینترنت و تلویزیون به جای قبل از جمعیت در میدان سنت پیتر.

او تصمیم به ایجاد یک استثنا و به ویژه “Urbi et Orbi” برکت بر وخامت اوضاع در سراسر جهان, اما به ویژه در ایتالیا است که پیشی گیرد و چین به عنوان کشور سخت ترین ضربه از شیوع ویروس.

پاپ گفت که در شب جمعه او را تحویل فوق العاده برکت از خالی میدان سنت پیتر. مربع است که بخشی از واتیکان بسته شده است به عنوان بخشی از یک مستند در ایتالیا به تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

کاتولیک ها که دریافت برکت یا در شخص و یا از طریق رسانه ها می تواند تحت شرایط خاصی دریافت ویژه زیاده روی است. زیاده روی است و بخشش مجازات برای گناهان.

روز شنبه در ایتالیا ثبت شده پرش در مرگ و میر ناشی از کوروناویروس از تقریبا 800 در نظر گرفتن مرگ و میر در کشور به حدود 5000 است.

فرانسیس نیز نامیده می شود در همه مسیحیان در سراسر جهان به توقف در ظهر ایتالیایی زمان در روز چهارشنبه به دعا “پدر ما” با هم.

“ما می خواهیم برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر از این ویروس با جهانشمولی از نماز از شفقت از حساسیت او گفت:” از پاپ کتابخانه. “اجازه دهید باقی می ماند متحد است.”

در آخرین تلاش نومیدانه برای توقف اپیدمی دولت ایتالیا دستور داد که همه کسب و کار باید تا آوریل 3 با استثنا از آن ضروری است برای حفظ این کشور در زنجیره تامین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>