پاپ فرانسیس در روز سه شنبه به نام کاردینال تیموتی دولان از قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیویورک به بیان عشق و نگرانی برای مردم نیویورک در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به بیانیه منتشر شده توسط قلمرو مذهبی اسقف اعظم.

“ما پاپ فرانسیس به نام من این بعد از ظهر در حدود ساعت 2 بعد از ظهر به بیان عشق خود را نگرانی و نزدیکی به تمام مردم نیویورک به خصوص کسانی که بیمار در طول coronavirus شیوع” دولان گفت.

فرانسیس گفت: هرگاه که نیویورکی “در نماز خود را در یک راه ویژه” دولان گفت. “او از من خواست به رله را عبادت بهترین آرزوها برای بیمار, پزشکان, پرستاران, EMTs پزشکی حرفه ای و مراقبان که در حال رسیدگی به آنها ما رهبران مدنی به عنوان به خوبی به عنوان ما کشیش مذهبی و مردم غیر روحانی.”

دولان گفت: او تشکر پاپ برای رهبری او در طول همه گیر “و مطمئن باشید او از عشق و نماز از مردم نیویورک برای او و وزارت او.”

نیویورک شده است به خصوص سخت, ضربه, با 10 ، 000 مرگ و میر نسبت به کروناویروس از مجموع 25,000 در سراسر کشور. ایالات متحده دارای بیشترین تعداد گزارش COVID-19 مرگ و میر هر چند از آن است که به طور گسترده ای اعتقاد بر این چین که در آن همه گیر شد و برای اولین بار کشف کرده است انبوه underreported تعداد مرگ و میر در این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im