پاپ پشت اساسی جهانی دستمزد در پاسخ به همه گیر

پاپ فرانسیس حمایت جهانی دستمزد پایه در طول coronavirus بحران در عید پاک نامه ای به او نوشت: به نمایندگان جنبش های اجتماعی و سازمان ها در سراسر جهان است.

“ممکن است این زمان را در نظر بگیرید جهانی دستمزد پایه است که اذعان و شان و مقام دادن مقتدر کارهای ضروری شما انجام” پاپ نوشت. “این امر اطمینان و مشخص رسیدن به ایده آل در یک بار پس از انسان و بنابراین مسیحی از هیچ کارگر بدون حقوق.”

او ابراز همدردی که در طول همه گیر “مشکلات که پریشان همه آمار شما دو بار به عنوان سخت است….[و] این مستندات در حال تبدیل شدن به غیر قابل تحمل است.”

پاپ فرانسیس بر اساس حمایت خود را برای جهانی درآمد در این واقعیت است که “بسیاری از شما زندگی می کنند روز به روز بدون هر نوع تضمین های قانونی برای محافظت از شما. فروشندگان خیابانی, بازیافت, carnies کوچک کشاورزان… شما که رسمی کار خود را و یا در مردمی اقتصاد شما هیچ درآمد ثابت به شما از طریق این زمان سخت است.”

چندین کشور اعلام کرده اند که با توجه به بحران آنها را به انجام حداقل به طور موقت برخی از نوع اساسی جهانی درآمد با توجه به تپه. اسپانیا به عنوان مثال به تازگی اعلام کرد که در حال آماده سازی برای اجرای یک جهانی درآمد اولیه برنامه.

کشورهای دیگر مانند ایالات متحده آمریکا را تصویب بسته های مشوق برای کمک به مردم از طریق همه گیر اقتصادی است.

پاپ نیز منعکس شده در دیگر جنبه های بحران در نامه خود نوشته “من امیدوارم که این بار خطر را رایگان ما را از عامل بر روی خلبان خودکار لرزش ما خواب آلود وجدان و اجازه می دهد تا یک انسان و زیست محیطی تبدیل آن قرار می دهد پایان دادن به بت پرستی از پول و مکان زندگی بشر و کرامت در مرکز.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر