پاپ پشت آمریکا را جهانی آتش بس به تمرکز بر روی Coronavirus

پاپ فرانسیس روز یکشنبه از حمایت یک تماس توسط سازمان ملل متحد دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ برای جهانی آتش بس پس این جهان می تواند تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

صحبت کردن در هفتگی خود برکت از تحویل رسمی پاپ کتابخانه به جای میدان سنت پیتر به دلیل مستند در ایتالیا فرانسیس به طور خاص ذکر شده در این فراخوان اشاره به این حادثه تلخ در یک مجازی کنفرانس خبری در روز دوشنبه.

گفت: این بیماری می داند هیچ مرزهای فرانسیس به دادگاه تجدید نظر به هر کس به “توقف هر شکل bellicose خصومت و به نفع ایجاد دالان های بشردوستانه برای کمک به تلاش های دیپلماتیک و توجه به کسانی که خود را در موقعیت های بزرگ آسیب پذیری.”

بیش از 662,700 مردم آلوده شده توسط رمان coronavirus در سراسر جهان و 30,751 فوت کرده اند با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

حدود یک سوم از مرگ و میر شده است در ایتالیا که در آن تلفات گذشت 10,000 روز شنبه به یک شکل ساخته شده است که یک فرمت ملی مستند تقریبا قطعی است.

موارد تایید شده در ایتالیا بود در 92,472 دوم-بیشترین تعداد از موارد در جهان پس از ایالات متحده است.

واتیکان یک 108 هکتار دولت شهر احاطه شده توسط رم تا به حال شش مورد تأیید و در روز شنبه سخنگوی Matteo برونی گفت: آزمون انجام شد و پس از یک کشیش که در زندگی پاپ اقامت آزمایش مثبت است.

برونی گفت: پاپ و نزدیک ترین دستیاران ندارد این بیماری است.

اثرات اجتماعی همه گیر کشیده اند مقایسه با دوره های دردناک مانند جنگ جهانی دوم در سال 2008 بحران مالی و 1918 اسپانیایی شیوع آنفولانزای که منجر به کشته شدن حدود 50 میلیون نفر در سراسر جهان است.

سازمان ملل متحد شده است در تلاش برای میانجیگری برای پایان دادن به درگیری ها در کشور از جمله یمن و لیبی و در حالی که همچنین ارائه کمک های انسان دوستانه به میلیون ها نفر از غیرنظامیان است.

اشاره به این حادثه تلخ و هشدار داد که در جنگ زده کشورهای سلامت سیستم سقوط کرده اند و تعداد کمی از متخصصان سلامت چپ بودند اغلب هدفمند در مبارزه با.

در یکشنبه, آدرس فرانسیس همچنین دادگاه تجدید نظر به مقامات حساس به مشکل خاص coronavirus شمار در زندانها در سراسر جهان بسیاری از آنها به سر می برند.

او گفت: وضعیت زندان “می تواند تبدیل به یک فاجعه است.”

زندانیان همچنین در تعدادی از کشورها از جمله ایتالیا که در آن حداقل شش زندانی درگذشت اوایل این ماه. زندانیان همچنین در یک زندان در شمال شرقی تایلند در روز یکشنبه.

چندین کشور از جمله آلمان سودان و ایران منتشر کرده اند زندانیان به منظور کاهش فشار در زندان خود سیستم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de