پاپ به نظر می رسد به شست به مغلوب ساختن پیشی جستن را در قبال طرح صلح

پاپ فرانسیس روز یکشنبه هشدار داد در برابر “نابرابر راه حل” برای مناقشه اسرائیل و فلسطین گفت: آنها فقط می تواند مقدمه ای برای بحران جدید در اشاره آشکار به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صلح خاورمیانه پیشنهاد.

فرانسیس ساخته شده نظرات خود را در ایتالیا شهر باری که او در سفر خود به این نتیجه نشست اسقف از همه کشورها در حوضه مدیترانه.

“منطقه مدیترانه است و در حال حاضر در معرض خطر شیوع بی ثباتی و درگیری در خاورمیانه و کشورهای مختلف شمال آفریقا و همچنین در میان گروههای مختلف قومی و مذهبی و یا اعترافی گروه” فرانسیس گفت.

“نه می تواند ما را نادیده می گیرند هنوز هم حل نشده درگیری بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها با خطر نابرابر راه حل و از این رو مقدمه ای برای بحران جدید,” او گفت:.

شرکت کنندگان شامل اسقف اعظم Pierbattista Pizzaballa سر از اسقفی اورشلیم که صلاحیت شامل اسرائیل در سرزمین های فلسطینی و اردن.

آن را اعتقاد بر این بود که برای اولین بار با پاپ, که اغلب در دفاع از هر دو حقوق فلسطینیها و اسرائیل نیاز به امنیت صحبت کرده در مورد نزاع اسرائیلی-فلسطینی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد این طرح در Jan. 28.

طرح به رسمیت شناختن اسرائیل به اقتدار بیش از کرانه شهرک های یهودی نشین و نیاز به فلسطینی ها با یک سری شرایط را برای یک دولت با سرمایه خود را در بانک غرب ایجاد کرد در شرق بیت المقدس.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار داشت: هدف بود برای پایان دادن به چندین دهه درگیری های خود را با طرح مورد علاقه اسرائیل تاکید توسط فلسطینی ها’ غیبت از خود در کاخ سفید اعلام با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در کنار او.

فلسطینیان و اتحادیه عرب در تونس را رد کرده و برنامه ریزی و تشکیلات خودگردان فلسطین به قطع همه روابط با ایالات متحده و اسرائیل است.

فلسطینی ها با گسترده بین المللی حمایت خواهید شرق بیت المقدس به عنوان پایتخت آینده کشور مستقل در حالی که اسرائیل انداز کل شهر خود را “متحد و ابدی” سرمایه است.

پاپ ابراز نگرانی در سال 2018 هنگامی که ایالات متحده اعلام کرد که در حال حرکت از سفارت خود از تل آویو به بیت المقدس شهر “وضع موجود” باید محترم شمرده شود. فرانسیس به نام به افتخار U. N. قطعنامه در شهرستان.

“وجود دارد هیچ جایگزین مناسب برای صلح, چرا که هر تلاش در بهره برداری و یا برتری demeans هر دو نویسنده آن و آن هدف است. این نشان می دهد یک کوته درک از واقعیت پس از آن می تواند ارائه دهد هیچ آینده برای هر کدام از این دو” فرانسیس گفت: صحبت کردن در به طور کلی در مورد خاورمیانه است.

فرانسیس دوباره هشدار داد در برابر سیاستمداران پوپولیستی که او گفت: استفاده از “عوام فریب واژه” مانند “تهاجم” زمانی که صحبت از مهاجرت.

“مطمئن باشید پذیرش و وقار ادغام هستند در مراحل یک فرایند است که آسان نیست. در عین حال آن را غیر قابل تصور است که ما می توانید به آدرس این مشکل با قرار دادن دیوار,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>