Pompeo می گوید کشورهای دیگر تحقق خطرات ناشی از ‘تهاجمی’ چین

وزیر امور خارجه مایک Pompeo یکشنبه هشدار داد که چین در حال تبدیل شدن به “بسیار تهاجمی تر” در سراسر جهان — و دیگر کشورهای در حال تحقق خطرات.

در یک مصاحبه با فاکس نیوز’ “صبح روز یکشنبه آتی” Pompeo گفت: پرخاشگری شامل یک “کمپین دروغ.”

“حزب کمونیست چین تبدیل شده است بسیار تهاجمی تر,” او گفت:. “آنها به تبدیل شدن به تهاجمی تر در تلاش خود را برای انجام دروغ مبارزات ما دیدم که کروناویروس در حال حرکت بود در سراسر جهان زمانی که آنها تعطیل خود را در استان اما اجازه سفر در سراسر جهان آلوده کردن صدها نفر از هزاران نفر از مردم. ما شاهد کمپین دروغ در تلاش برای منحرف کردن توجه است.”

“ما دیده ایم خود را افزایش سایبر فعالیت و همچنین تلاش های خود را در موقعیت برای انجام درست مخل آسیب در مکان های مختلف در سراسر جهان,” او اضافه شده است.

به گفته وزیر امور خارجه, درمان چین توسط ایالات متحده خواهد بود و هیچ تفاوتی از چگونه آنها را درمان هنگ کنگ.

“اگر چینی ها در حال رفتن برای درمان, هنگ کنگ, راه همان است که آنها درمان چین وجود دارد هیچ پایه و اساسی برای ایالات متحده به درمان آن متفاوت است به عنوان خوب,” او گفت:.

“رییس جمهور روشن ساخته است که ما قصد داریم تا نگاهی به تعدادی از چیزهایی که” او گفت:. “ما در حال رفتن به نگاه چینی دانشجويان در اینجا که باید اتصال به نظامی مدنی و فیوژن پروژه های داخل چین و ما به سادگی نمی خواهید به اجازه دهید آنها را مطالعه بفرمایید اگر آنها را تهدید به آمریکا تکنولوژی و انتقال به مردم چین ارتش آزادی.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین روشن ساخته است “ما قصد داریم تا نگاهی به این که آیا ما باید برای رفتن و تحریم افرادی که تخریب این آزادی در داخل هنگ کنگ” Pompeo گفت.

با توجه به Pompeo, دیگر ملت ها در حال شروع به دیدن چین در یک نور متفاوت است.

“من در آن شمارش,” او گفت:. “هیچ شهروند آلمانی باید اطلاعات خصوصی خود را انتقال در سراسر یک قطعه از سخت افزار چینی است که به وضوح به مالکیت و کنترل شده توسط حزب کمونیست چین.”

“در اروپا آنها مراقبت عمیقا در مورد حریم خصوصی شهروندان خود اجازه می دهد که اطلاعات را به رفتن در سراسر چینی کنترل شبکه به عنوان ارائه که بسیار خلوت بنابراین ما شده است صحبت کردن در مورد این و به اشتراک گذاری این خطرات با اروپایی ها برای بسیاری از ماه در حال حاضر و ما شروع به دیدن آنها را تشخیص خطر آنها را دیدم بیش از حد” او گفت:.

“من فکر می کنم جمعیت در این کشورها در حال حاضر شاهد به وضوح خطرات که حزب کمونیست چین ارائه. این چیزی است که رژیم های اقتدارگرا انجام,” او گفت:.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>