Pompeo می گوید ایران ماهواره نظامی پرتاب ممکن است نادیده گرفتن سازمان ملل متحد

وزیر امور خارجه مایک Pompeo روز چهارشنبه از ایران به پاسخگو برای راه اندازی یک ماهواره نظامی اضافه کرد که او فکر می کند عمل به مبارزه طلبیده یک شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه.

ایران سپاه پاسداران سپاه گفت: آن را به حال با موفقیت راه اندازی شد اولین بار در کشور نظامی ماهواره به مدار در افزایش تنش با ایالات متحده در تهران به برنامه های هسته ای و موشک. ایالات متحده را مورد بررسی قرار داده است که راه اندازی شد و در واقع موفق سی ان ان گزارش با استناد به دو وزارت دفاع کردند.

ارتش آمریکا می گوید همان دوربرد بالستیک تکنولوژی مورد استفاده به قرار دادن ماهواره به مدار نیز می تواند اجازه می دهد تهران برای راه اندازی دیگر سلاح های برد شاید روزی از جمله کلاهک هسته ای است.

تهران را انکار می کند آمریکا اظهارات که چنین فعالیت هایی است که یک پوشش برای موشک های بالستیک و توسعه می گوید که هرگز به دنبال توسعه سلاح های هسته ای.

یک 2015 ملل قطعنامه “بر نام” ایران خودداری کنند تا هشت سال از کار بر روی موشک های بالستیک طراحی شده برای تحویل سلاح های هسته ای پس از توافق با شش قدرت جهانی برای محدود کردن برنامه هسته ای آن.

برخی از ایالت ها استدلال می کنند که زبان آن واجب است.

“و هر امتى را یک تعهد برای رفتن به سازمان ملل و ارزیابی اینکه آیا این پرتاب موشک سازگار بود که شورای امنیت قطعنامه” Pompeo خبرنگاران با اشاره به شورای امنیت سازمان ملل قطعنامه 2231.

“من فکر نمی کنم آن را از راه دور است و من فکر می کنم ایران باید پاسخگو برای آنچه آنها انجام داده اند,” او اضافه شده است.

اکثر U. N. تحریم ها علیه ایران برداشته شد و در ژانویه 2016 زمانی که سازمان ملل و دیده بان هسته ای تایید کرد که تهران به تعهدات خود عمل تحت 2015 ایران با انگلیس, فرانسه, آلمان, چین, روسیه و ایالات متحده است. اما ایران هنوز موضوع را به سازمان ملل تحریم تسلیحاتی است که با توجه به پایان می رسد در ماه اکتبر و محدودیت های دیگر.

U. N. تحریم ها و محدودیت ها در ایران موجود در 2015 رزولوشن آن نیز پاس 2015 توافق هسته ای با ایران. تنش هایش را بین واشنگتن و تهران پس از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در سال 2018 انصراف از توافق و reimposed تحریم های ایالات متحده در ایران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: معامله طراحی شده برای قرار دادن محدودیت بر برنامه هسته ای ایران در ازای کاهش تحریم های اقتصادی نمی عبارتند از محدودیت در ایران برنامه موشک بالستیک و حمایت از پروکسی در خاورمیانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de