ایران اعطا پزشکی کردند به نیروی دریایی ایالات متحده کهنه که زندانی شده در ایران برای بیش از یک سال از دولت مایک Pompeo پنج شنبه اعلام کرد.

مایکل سفید از ایمپریال بیچ کالیفرنیا است که در حال حاضر در بازداشت سفارت سوئیس و باید در ایران باقی می ماند به عنوان یک بیماری خود را کردند که اعطا شد که ایران با این نسخهها کار برای جلوگیری از شیوع کروناویروس. دولت ایالات متحده به دنبال کامل خود نسخه Pompeo گفت و او را به نام ایران نسبت به دیگر آمریکایی که باقی می ماند زندانی وجود دارد.

یک سخنگوی سفید خانواده گفت: خانواده بود ممنون به دولت ایران برای “موقت بشردوستانه گام.”

“ما همچنان به اصرار آنها را به انتشار Michael بدون قید و شرط به طوری که او می تواند بازگشت به ایالات متحده برای دریافت پیشرفته مراقبت های پزشکی او نیاز دارد” سخنگوی جان فرانکها گفت.

سفید که زندانی شده بود پس از ماه جولای 2018 شد از دیدن یک دوست دختر در ایران, زمانی که او دستگیر شد. سفید بود به اتهام توهین به رهبر ایران و ارسال اطلاعات خصوصی. او محکوم به 10 سال زندان هر چند وزارت امور خارجه گفت: او در خدمت به 13 سال حبس.

ایران اعطا کرده است به طور موقت آزاد به ده ها هزار نفر از زندانیان در هفته های اخیر به تلاش برای شامل یک ویروس است که مقامات ترس می تواند کشتن میلیون ها نفر در کشور است.

در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس در این ماه سفید را به نام ایران برای آزادی فوری او پسر گفت: او به ویژه نگران خود را به خوبی بودن چون او شده است, مبارزه با سرطان است.

ایران در این هفته صادر شده ترین آن وخیم هشدار در مورد شیوع و گفت میلیون ها نفر می میرند در جمهوری اسلامی اگر مردم در حفظ و سفر و نادیده گرفتن سلامت راهنمایی. تقریبا 9 بیرون از 10 از 18000-به علاوه موارد تایید شده از این ویروس در خاورمیانه از ایران می آیند.

روز جمعه در اطلاعیه ای ایران منتشر شده بود 85,000 زندانیان به طور موقت ترک از جمله نازنین Zaghari-Ratcliffe, یک ایرانی-بریتانیایی تیم ملی زمانی برگزار می شود در سطح بین المللی با انتقاد از اتهامات عنوان شده علیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net